Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

A spokojenost ?

Já si chci taky k narozeninám udělat radost chci taky verzi silver, ale ten pásek to je děs (mě osobně se prostě moc nelíbí), ale spíš mě láká ta verze optic.

Hele, jestli muzu poradit, bez si to dat nekde prvne na ruku. Mel jsem na stole vedle sebe verzi HR i bez a verze s tepakem je pri pohledu z boku zretelne vyssi o, rekneme, celou lunetu. Dal, na ruce ti nesedi cely spodek hodinek, ale pouze "vystupek" s merakem. Pro nekoho to muze byt neprijemne, nekomu je to jedno. Mi to treba vubec nesedelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A spokojenost ?

Já si chci taky k narozeninám udělat radost chci taky verzi silver, ale ten pásek to je děs (mě osobně se prostě moc nelíbí), ale spíš mě láká ta verze optic.

 

 

Hele, jestli muzu poradit, bez si to dat nekde prvne na ruku. Mel jsem na stole vedle sebe verzi HR i bez a verze s tepakem je pri pohledu z boku zretelne vyssi o, rekneme, celou lunetu. Dal, na ruce ti nesedi cely spodek hodinek, ale pouze "vystupek" s merakem. Pro nekoho to muze byt neprijemne, nekomu je to jedno. Mi to treba vubec nesedelo.

 

Spokojenost maximální. Je to ještě o level výš než jsem měl předchozí 920XT. Kůži jsem dal hned pryč, v balení je ještě černá guma a přikoupil další dvě gumy. Další dvě už jsou na cestě. ;) Takže měnit design hodinek můžu do aleluja. :)

 

Souhlasím s Jofa1. Ty HRka jsou prostě vyšší a nemusí se to každému líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

 

plánuju si k narozeninám udělat radost a koupit si taky Garminy 3ky ... ale nevím jakou verzi.. přemýšlím mezi Performer / Saphiere Performer a Saphire Optic Performer (vzhledek k cenovému rozdílu 500 mezi dvoumi posledními).

Jako tu optiku bych asi občas využil ale jinak je to jenom machrovina.. tak nevím :( místo super skla bych tam možná nalepil i folii.

Mezi prvním a posledním je cca 5000,-. rozdíl ale zase budu je mít hodně na dlouho jako hlavní hodinky.

Hodilo se Vám někdy už to safírové sklo (kolega ty normální celkem podrápal - ač jsem si myslel že je to nemožné)

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi prvním a posledním je cca 5000,-. rozdíl ale zase budu je mít hodně na dlouho jako hlavní hodinky.

Hodilo se Vám někdy už to safírové sklo (kolega ty normální celkem podrápal - ač jsem si myslel že je to nemožné)

Kamarád je taky poškrábal. Používá je jako jediné hodinky. Z toho důvodu doporučoval Safír verzi.

Já kvůli ceně řešil jestli nebude stačit fólie. Mezi prvním a druhým jsem na zahraničních ešopech našel rozdíl cca 3k Kč, takže to nakonec u mě vyhrála Silver Sapphire Performer. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83081-garmin-fenix-3/?p=1711515

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, toho jsem se obával...že se mi začnou kupit důvody, proč je nutně musím pořídit. Často se u nich skloňuje nestabilita firmwaru, sám mám smart náramek od Garmina a je pravda, že ty jejich servery si často jedou svým životem. Jak je to u Fenixů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fénixe 3 jsem za ten rok, co je mám, nemusel restartovat ani jedinkrát. (kromě samovolných restartů při update). Neumím si představit, co by na nich měli vylepšit, abych je zahodil a koupil Fénixe 4 /jednou.

 

Díky za info, začnu hledat způsob, jak zase zobchodovat fungl nová Suunta :alien1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chemie skutečně zafungovala dle očekávání :clap: Ten stísněný pocit, co jsem měl, když jsem se snažil naladit Traversy, je v tomto případě pryč - intuitivní, srozumitelné, navíc komunikuje se stejným SW, jako moje předchozí náramky. Plus jestli se mi potvrdí víše zmíněná výdrž - jsem spokojený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz na zkušenější matadory - mám nastaven příjem chytrých oznámení, telefon spárovaný s hodinkami, ale žádné notifikace mi nechodí - absolutně nic. Potkal se s tím někdo? Jde o telefon s Androidem. Díky ;)

 

Mě fungovalo vše hned napoprvé bez problémů. Snad poradí někdo jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni, zda GC ma povoleni pristupu k notifikacim

 

No ty jo, to jsem si zase naběhl :-D Už jsem zapřáhl i autorizovaný support - GC několikrát přeinstalována, telefon vypnut/zapnut, korektně spárováno, všechna oprávnění udělena...a nic - ticho po pěšině :) Teď ještě zkouším jako poslední instanci nainstalovat nový balík Android aktualizací, který před chvílí přišel.

Ale co jsem koukal na vývoj na zahraničních fórech, podobné legrácky to prý občas dělá, napříč portfoliem značek telefonů - převážně Android, zdá se :-) Ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galaxy S7 Edge - všechny tyhle kroky už jsem prověřoval. Už jsem zkusil i hodit hodinky do továrního a nakonfigurovat znovu - nic. Už jsem trochu nasranej, přiznám se :) Aby to po těch peripetiích zase kikslo na tom, že Fenix není s tímhle typem telefonu odladěný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s asistencí servisní podpory trabl vyřešen...ovšem znovu bych to dělat nechtěl. Jelikož má přístup udělena oprávnění k prvnímu poslednímu, tak se navzájem kopaly s GC a bylo potřeba najít vhodný koktejl, za kterého to bude fungovat. Ovšem strávili jsme na tom tolik času, že bych to zopakovat nedokázal. Nezbývá než věřit, že nějaký další update GC už s tím bude počítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj všem,

tak jsem si udělal také radost a vyměnil jsem své samsungy S za F3

Jsou super, veliké a je vidět, že mám něco zajímavého na ruce.

Hned mě následovali už dva kolegové v práci a tady vzniká právě pár otázek.

Kolega co si koupil Silver optic a má na rozdíl od nás Iphona hlásil nějaké funkční rozdílnosti....

1) při prvním zkoušení prý telefon v kapse začal mluvit, že jde rychlostí 3,5km v hodině atd...

2) prý se stává, že kolikrát se ho iphone zeptá jestli chce jet někam kam pravidelně jezdívá a na hodinkách se zobrazí údaje jako kolik KM a kdy tam dorazí...

 

O Navigonu jako navigaci nic neříkal a určitě nic v Iphonu samostatně nespouští, protože se mě ptal a byl z toho vykulenej..

Máte nějaké nápady? nebo májí hodinky s Iphonem jiné funkce než Androiďáci?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...