Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

Já jsem používal aplikaci na Iphonu ve spojení s Garmin náramky - Vivosmart optic HR. Fungovalo to bez problému, ale mám dojem, že ta nabídka Garmin Connect appky byla oproti Droidu trochu ochuzenější. Anebo to taky mohlo být tím, že s Fenixy se Ti zpřístupní trochu jiná sada funkcí...

A co se týče napárování na Droid verzi a problémy s konektivitou - to byl problém jen poprvé, než si opravdu sedla všechna přístupová oprávnění, od té doby v pohodě i při reinstallu systému na telefonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím kolegové,

 

mám dva dny Garmin Fenix 3 Optic a mám ten problém, že mi hodinky ukazují nesmyslné hodnoty barometru potažmo výškoměru.

Automatickou kalibraci jsem vypnul. Kalibraci podle GPS jsem dělal ráno a všechno v pohodě a teď večer tady na mě v obýváku vybafne, že jsem skoro ve vesmíru. Bude to asi maximální zobrazovaná výška, no a ten tlak ani nemluvím...

Stalo se mi to i včera, zkusil jsem vypnout optické měření tepu a ráno to bylo v pořádku, tak jsem zkalibroval a zapnul optiku a večer tohle.

Na zahraničních fórech o tomhle zmínky jsou, ale nepostřehl jsem nějakou jasnou odpověď.

Se vším ostatním jsem spokojen hodně moc, ale když mi outdoorové hodinky měří blbě výšku a tlak, tak to není zrocna to pravý ořechový.

Máte někdo stejné zkušenosti nebo víte, co s tím?

Jinak mám hodinky připojené i přes wi-fi a synchronizuji přes Garmin Connect do iPhonu.

 

Děkuji

 

post-20760-0-29038600-1481570508_thumb.jpg

post-20760-0-53430700-1481570524_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem, že je to nějaká chyba ve firmware (bez záruky), osobně bych chvíli počkal, až Garmin vydá opravu...

Na Youtube je pár stejně se chovajících Fenixů 3 a na Garmin fóru https://forums.garmin.com/archive/index.php/t-346766.htmj je taky pár zmínek. Bohužel žádná jasná oficiální odpověď.

Napsal jsem na Garmin podporu, tak uvidíme co se (ne)dozvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde je odpověď z technické podpory Garminu, jedná se (prý) skutečně o SW problém a měl by být vyřešen updatem, jen se neví, kdy.

 

Dobrý den,


V tuto chvíli skutečně evidujeme softwarový problém, kdy Fenix3 HR zcela chybně detekují tlak a tedy i výšku. Velice se omlouváme za problémy, na opravě se nyní pracuje. 
Datum vydání opravy však nyní neznáme, tedy prosíme o strpení. Doufáme, že by to mělo být otázkou dní, maximálně týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak na mejch garmin fenix 3 sem včera v noci podruhý zažil Bouřkový alarm. Moh by bejt tedy delší zvuk ohlášení, ale i to zavibruje a na displeji stále svítí Bouřková výstraha! Nevim jestli do tý doby než něco zmáčknu, ale tím že to zavibruje to člověka docela probere a snadno si toho všimne.

Takže za mě OK

 

PS: a když vidím ty problémy s HR verzí, tak sem rád, že sem si koupil hodinky bez HR....

Upraveno uživatelem groula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Nelíbí se mi protože mají integrovanou optiku. Co se mi líbí jsou nové řemínky a jejich uchycení. Ten systém je naprosto geniální.

Každopádně zůstanu u F3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí moc. V podstatě, co mi chybí na trojkách budou mít pěky:

- HR snímač není tak vystouplý, takže nebude tlačit nikoho do ruky

- o 4 mm menší pouzdro při sejné velikosti displeje a nebo stejně velké pouzdro se zobrazováním sktečných map u verze 5X

- trvale svítící displej při skoro stejné výdrži baterky (už by neměl být rozdíl mezi krásným nastavením ciferníku na propagačních fotkách a skutečností s nízkým jasem)

Takových "fejsů" se vzhledem chronografu, které jsem si vybral podle krásných fotek a nainstaloval, a pak je zase odinstaloval, protože v reálu to bylo nečitelné...

Řemeny moc neřeším, ale určitě rychlovýměna řemenu je výhoda.

 

NIcméně nechci hanit trojky. Až se mi vrátí z reklamace - kvůli nesmyslným hodnotám nadm. výšky a tlaku - tak je budu zase rád nosit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj,

jsem sice začátečník, ale pokukuju taky po Fenix 3 s optikou. Jenom mně kamarád trochu zarazil když mi povídá a jak vyměníš baterii až ti přestane dobře fungovat. On má Suonta a tam se prý baterie dá vyměnit, když už má po hehe. Proto se ptám máte s tím nějaký zkušenosti a jak je to s životností baterie.

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem zjistil, že mi nefunguje notifikace mailu, kterej dorazí na seznam.

SMSky, volání, gmail upozornění vše maká jak má, akorát ten seznam....

 

Taky jsem to měl bez oznámení. Je třeba zapnout v Connectu Nastavení/Inteligentní oznámení a přidat ho tam. Defaultně to tam asi není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak mi přišli taky konečně Fenix 3 HR kupoval jsem z Ebay a musím říct že zatím super notifikace všechno funguje ok jediný možná co bych vytknul je to osvětlení displeje je to slabý nebo spíš kontrast při denním pohledu.

Jinak fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...