Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

Mam chvilku fénixe 5 a před týdne se mi stalo, že se mi zasekla obrazovka na ukazování srdečního tepu (aktuál ukazovaly, ale ten graf byl zaseklej). Dále se mi při nabíjení, nezobrazovalo aktuální procento nabití, ale jen počáteční hodnota a až po odpojení kabelu, se mi zobrazil aktuální stav nabití. V neposlední řadě se mi daleko rychleji vybíneji, což připisuji nějaké chybě, která zatěžovala akumulátor. Hodinky jsem hodil do továrního a od té doby cajk. Software mám aktuální 4,1. Snad se to s příštím softvarem vyladí. Máte někdo podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, je to ofiko (poslední 4.16 https://forums.garmin.com/forum/on-the-trail/wrist-worn/fenix-5-5s/1227960-fenix-5-5s-4-16-beta-release), dřív to vydávali co 14 dnů, teď se to zpomaluje. Jedu na nich od začátku a šlapaly mně vždycky dobře (ale jsou to prostě stále bety ... riziko je).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

U neorigo quickfitu snad jen bacha na stěžejky u spony. Prej nebejvaj z nejlepších, tak aby vám to někde neulítlo z ruky.

 

Btw nechtěl byste někdo vyměnit originální černou sponu (mám) za šedou (slate grey/chci)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beet: stěžejky pro quickfit jsou stejnýho průměru u pouzdra i ve sponě. U čínskejch jsou stěžejky mně neznámého průměru. Kupoval jsem hodinky v době, kdy číňani ještě nic nedělali, takže mám dva originální řemeny a další nákup naplánuju. Vycházím z infa a fotek na oficiálním fóru: https://forums.garmin.com/forum/on-the-trail/wrist-worn/fenix-5-5s/156529-/page7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beet: stěžejky pro quickfit jsou stejnýho průměru u pouzdra i ve sponě. U čínskejch jsou stěžejky mně neznámého průměru. Kupoval jsem hodinky v době, kdy číňani ještě nic nedělali, takže mám dva originální řemeny a další nákup naplánuju. Vycházím z infa a fotek na oficiálním fóru: https://forums.garmin.com/forum/on-the-trail/wrist-worn/fenix-5-5s/156529-/page7

Hmm. Uvidíme až dorazí. Případně poreferuju.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu zaplevelím, snad se nebudete zlobit. Mohu se majitelů F5X zeptat na všeobecné zkušenosti? Testuji a píšu pro jeden obchod recenzi Suunto Spartan Sport Wrist HR a chtěl bych je porovnat s Fenixy řady 5, ne do recenze, ale abych věděl, jak si Suunta stojí proti konkurenci. Bohužel nikoho osobně neznám a pokud tu je někdo z okolí HK, byl bych vděčný za setkání u kávy (platím), srovnání a výměnu zkušeností. Jediné, co jsem zatím udělal, byla návštěva prodejce Garminů v HK, kde mi půjčili F5 i F5X do ruky, hodinky jsme zapnuli, mohl jsem si je dát na ruku a posoudit čitelnost displeje uvnitř i venku. Když jsem tam šel, myslel jsem, že si z F5X sednu na pr.el a v první chvíli to tak opravdu bylo, fakt pěkné. Ale pak jsem si uvědomil, že jsou proti Suuntu o dost těžší a mohutnější, na ruce mi už tak dobře neseděly, menší F5 mi seděly lépe. Také jsem si všiml, že i přes tu velikost hodinek je vlastní displej F5X o 4,5 mm menší než Suunto a přestože má "vylepšené" rozlišení 218x218 bodů, Suunta mají 320x300 bodů. Jistě, může to být vykoupeno menší výdrží, toto srovnání ale nemám. F5X mají navíc barometr a mapy, což je výborné a prý by měly mít i víc různých funkcí, to neumím posoudit, zajímá mne i GPS, přesnost, náběh apod. Díky za pomoc.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...