Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chci pořídit 6S a zatím jen sonduji teoreticky, na živo jsem je neviděl ani nemohl porovnat s 6, můžete mi říct, kdo už takto učinil, zda je kvalita zobrazení výrazně lepší na 6 s 260pix než na 6S s 240 pix. 

6S chci kvůli velikosti, ale jestli 6 naživo taky sednou, tak vezmu 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci pořídit 6S a zatím jen sonduji teoreticky, na živo jsem je neviděl ani nemohl porovnat s 6, můžete mi říct, kdo už takto učinil, zda je kvalita zobrazení výrazně lepší na 6 s 260pix než na 6S s 240 pix. 

6S chci kvůli velikosti, ale jestli 6 naživo taky sednou, tak vezmu 6

 

Koupil jsem před týdnem 6s, protože byly v akci za dobrou cenu, ale obratem jsem je vrátil a vzal 6ky. Obvod zápěstí mám cca 17 cm. Menší verze na ruce pocitově perfektně seděla, ale nakonec rozhodla delší výdrž baterie většího modelu. Kvalita zobrazení displeje se mi ale zdála lepší u 6s.

post-41399-0-96926900-1584396548_thumb.jpg

post-41399-0-62454200-1584396556_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám safír, je to přesně model Garmin fenix6 PRO Glass Black/Black Band (MAP/Music) TOPO Czech, který má Gorilla Glass sklíčko. Možná je to jen můj pocit, že na tom větším displeji jsou ty barvy takové mdlé. Neměl jsem možnost je porovnat vedle sebe. 6s jsem vrátil a 6ky dorazily den nato. To ale nemění nic na tom, že jinak jsem s nimi spokojený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už pětky nemám, tak to nezkusím, ale kamarád by chtěl vědět, jestli na jeho šestky pasují i řemeny z pětek.

Je to tak, že jsou nějak jinak řešené stěžejky, ale jejich průměr a systém uchycení je stejný?

Nechci mu to "odkejvat" aby něco objednal a pak remcal.

 

Díky

Reminky jako guma a kuze sedi, ale nektere kovove tahy z 5x nebo ze 3HR nesedi. Tim ze stezejka je bliz k pouzdru tak tam neni moc mista a nevejdou se tam ty prvni dilky tak aby se volne pohybovaly.

 

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za potvrzení.

Kámoš  mi už před časem ukazoval nějaké dva gumové řemeny z Ebay (pětkové na šestkách) a neviděl jsem problém. Naopak mi to přišlo jako fajn oživení.

Oba jsou takové výrazně tvrdší a celkem smrdí chemií/gumou.

 

Ještě teda jeden postřeh...

Měl jsem pětky a i když nemám přímé srovnání a možné se mi to zdá, ale ta šestková default černá guma mě nějak tahala za chlupy a pro svojí větší přilnavost se podle mě hůř zapíná. Ale jak říkám, třeba jsem zapoměl, nenosil jsem ty pětky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A ještě otázka na hrudní pás. Mám v plánu objednat jeden "obojživelný" na triatlon, protože zatím by mi možná stačil klasický, ale budu zase chodit plavat, tak se chci vyhnout další objednávce ještě pásu na plavání. 

Máte někdo ten TRI pás, nějaké potíže při jízdě na kole nebo běhu? Blbě sedí? Opruzeniny? (skrze "pogumovaní" pro lepší držení na těle)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže garmin 6 objednané, teď se chci zeptat: doteď používám na záznam aktivit Runtastic a zajímá mě, zda se dosavadní aktivity dají ?přetáhnout? do appky od garminu?

 

Jesli má Runtastic export, jako, že asi jo, tak to určo půjde. Já takhle kdysi přecházel ze Suunto na Garmin a dělal jsem to ručně. Aktivitu po aktivitě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...