Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já mám VO2 max na kole už docela dlouho (fenix 5). Jen teda nevím jak se mi to podařilo :-). V záložce výkon mám dvě položky. VO2 max a VO2 max na kole. Nevím jestli není třeba větší množství aktivit? Já si aktivitu kolo zapínal pravidelně i do práce na 3km cestu a za 2 roky počet aktivit na kole dost naskákal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň. Chcel by som vás poprosiť o radu ohľadom máp a mapových podkladov. Mám záujem o kúpu modelu Fenix 6x solar a chcel by som vedieť aké mapy obsahuje pri kúpe. Pripadne ako to je z topo mapami. V recenzii som čítal že v Česku majú automaticky pri kúpe zdarma kupón na topo mapy. Je také niečo aj u nás? Pripadne aké detailné sú origo mapy? Alebo ako to spraviť aby som mal čo najdetalnejsie mapy v hodinkách. Ide mi o lesné cesty a turistické trásy, jednoducho terén. Behám veľa v teréne po neznámych miestach tak by som chcel mať niečo aby som sa nestratil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane mam asi tyden F6X Pro solar. Pridomek PRO by mel znamenat, hodinky s mapami v cene. Ja v nich mam podrobne mapy cele Evropy. Jsou tam i dalsi casti sveta, ale nedokazu ted napsat presne ktere. Obsahuje i sko arealy apod. Jsou stahnout i golfova hriste. Kupon je vzdy prilozen, ale mapy jsou vazane na S/N a kdyz je pripojis k pc ke Tarmin Expressu tak tam jsou i odkazy na stazeni popr aktualizovani map pokud je resetujes apod.

Jak jsou mapy podrobne lze popsat asi takto. Nejaky ty cesty treti tridy nize tam jsou i neoznacene silnice. Pripadne i zemedelske cesty apod. Tezko rict jak je to napr s lesnima cestama apod. Pocitam, ze tam budou take.

V Garmin connectu lze klasicky planovat trasy a me to vzdy zavedlo cestou kterou jsem potreboval a bylo to mozne. Zalezi kudy si budes chtit planovat treninky.

Kazdopadne F6x urcite doporucuji. Mel jsem vetsinu hodinek garmin od 235, 735, F5 a F5X plus a Fenix 6 jsou opravdu skvele. Clovek si rika, ze to něuze nyt uz lepsi, ale ono je. Jen si pred koupi na zivo prohledni vedle sebe safiry, solary i “obyc” F6X Pro. Rozdily v citelnosti displeju jsou na svetle celkem znatelne. Ano solar neni nikterak prelomovy a hodinky nedobiji jem zpomaluje jejich vybiti.

Preji at dobre koupis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, roura74 napsal:


Na kole pouze s wattmetrem. Jinak to počítá pouze z běhu či chůze venku.

aha, skoda - ale kdyby to tam dopsali... takhle si clovek pripada jako strasna lemra - VO2 max na kole mi nenaskocilo ani po vyjezdu na lysou, ani po triatlonu - a ja si rikal, zase jsem podle garminu nejel naplno 20 minut v kuse :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Anela napsal:

aha, skoda - ale kdyby to tam dopsali... takhle si clovek pripada jako strasna lemra - VO2 max na kole mi nenaskocilo ani po vyjezdu na lysou, ani po triatlonu - a ja si rikal, zase jsem podle garminu nejel naplno 20 minut v kuse :D

Přesně. Tohle jsem si říkal taky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Blam. Ďakujem veľmi pekne za obsiahlu odpoveď. Som na hodinky veľmi zvedavý a už sa ich neviem dočkať. Nakoniec som objednal verziu solar. Ale v Nayku ich majú na objednávku tak musím čakať. Ešte by som sa chcel spýtať ohľadom odolnosti toho solaru. Keďže to nieje zafír bojím sa ze to bude náchylné na škrabance. A ešte jeden detail, som prekvapený že je veľmi málo recenzií nielen na solar ale celkovo na šestky garminy. Myslím slovenské alebo české recenzie. Čakal som že toho bude viac 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, dnes som sa stal hrdým majiteľom hodiniek Garmin fenix 6x pro sapphire. Zatiaľ sa len zoznamujem lebo prechod z Fenix 5 je obrovský. Chcel by som vás poprosiť o radu. Je možné zamknúť tlačidlá? Na 5ke som mal na ľavom hornom tlacidle nastavene pri dlhom stlačení menu rýchlej voľby a tam bol zámok, pri 6x nič také nemám. Je tam veľa nastavení ale toto nie. Ďakujem za odpoveď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milanpolicky, blam - můžete zmínit nějaké zásadnější i méně zásadní, ale příjemné nebo užitečné rozdíly mezi F5X a F6X pro? Blam píše, že si u 5-ek myslel, že už to lepší být nemůže, ale ono může. Tak by mne zajímaly rozdíly z hlediska běžného uživatele. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...