Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pavel23 - na jednu stranu to mám podobně, jsem strojař, mechaniku miluju a mechanické hodinky jsou nádhernou ukázkou lidského řemeslného umu nehledě na jejich pozdější sběratelskou hodnotu nebo že mechanické hodinky mohou rodiče předávat dětem jako rodinné stříbro. Což u chytrých hodinek nehrozí. Na druhou stranu mám i dvoje chytré hodinky. Jedny Samsung a druhé Garmin D2 Charlie, což je letecká mutace Fenix 5X. A nepere se mi to - Samsungy nosím většinou do práce (bohatě využívám kancelářské aplikace, notifikace, občas telefonování, upomínky atd.), Garminy na sport, outdoor a do letadla a mechanické hodinky na obchodní jednání nebo když se mi po nich už prostě stýská a nepotřebuji zrovna funkce chytrých hodinek. Jednu dobu už jsem mechaniku skoro nenosil a kochal se hodinkami doma ve vitríně, ale v poslední době nosím mechanické hodinky víc a ještě asi přitvrdím, ale platí, že jen tam, kde pro mne nebudou zásadní výhodou funkce chytrých hodinek. A tak se u mne bude nošení chytrých a mechanických hodinek prolínat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Garmin nezklamal, jen bych to čekal až tak v září: https://www.dcrainmaker.com/2020/07/garmin-fenix-6-6s-pro-solar-review-whats-new-different.html

Zajímavý jsou i nový Instincty ... přemejšlím, jestli nezměním stáj :) -https://www.dcrainmaker.com/2020/07/garmin-instinct-solar-review-whats-new-different.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Paw napsal:

Garmin nezklamal, jen bych to čekal až tak v září: https://www.dcrainmaker.com/2020/07/garmin-fenix-6-6s-pro-solar-review-whats-new-different.html

Zajímavý jsou i nový Instincty ... přemejšlím, jestli nezměním stáj :) -https://www.dcrainmaker.com/2020/07/garmin-instinct-solar-review-whats-new-different.html

Teď, na začátku léta, to dává mnohem větší smysl. Spíš přesvědčí lidi, aby si to pořídili.

Mě docela překvapilo, že dle https://www.gone4.run/2020/07/solarni-boure-u-garminu-novinky-pro.html bude dokonce dostupná i varianta solar+safír, sice jen u Tactixů s docela šílenou cenovkou (35k), ale jako první vlaštovka dobrý. Český Garmin je tedy uvádí s nižší cenou, ale na oficálních webech v zahraničí jsem tuhle kombinaci ještě neviděl.

Instincty jsou teď asi jediné Garminy, kde má ten solár smysl, i když je to oproti non-solaru slušný příplatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pjanek napsal:

D2 Echo uz uplne odepsali?

Těžko říct, všude ticho po pěšině.

Buď čekali na vychytání Solaru, aby to do toho rovnou implementovali, či mohli upravit life-cycle tak, že to pustí s 6+/7. A nebo odepsali (což by asi bylo zvláštní rozhodnutí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Mohol by mi niekto poradiť s funkciou pacepro. Mam fenix 6x pro a pripravujem sa na dlhší beh. Dal som si do hodiniek mapu a chcel nastaviť pacepro ale limit bol 6hod. 45 minút. Ja ale potrebujem nastaviť do desať hodín. Za odpoveď vopred ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, treba sa s tým pohrať ale ja som si myslel že to bude také jednoduché. Stiahol som si od organizátorov gpx súbor a myslel som ze to len dám do hodiniek a nastavím čas a tempo. Teraz musím zistiť ako trasu rozdeliť a nahrať ich viac a potom prepínať. Myslel som ze to bude viac user friendly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 14. 1. 2018 v 20:13, Ivan Lelák napsal:

Mám dotaz na majitele, kteří mají hodinky déle. Jakou máte zkušenost s životností baterie a není problém ji nechat vyměnit? Mám sportovní Suunta, velká spokojenost, ale jako pilot uvažuji o doplnění kolekce modelem Garmin D2 Charlie Optic. D2 vychází z Fenix 5X, tak snad tento dotaz není mimo mísu. Děkuji.

post-3283-0-00632600-1515957133_thumb.jpg

Baterii nejen do všech Garmin hodinek ale téměř všech ostatních ti vymění zde depagelectronics.cz  v sekci servis. Baterii pro Fenix 3 jsem měnil se základní kapacitou za 899 Kč včetně práce a DPH u HSH zaplatíš bez daně min. 2000 Kč a víc, baterie vydržela pouze 7 měsíců reklamace v HSH neuznaná! Stejný problém jsem měl u Samsungu, za boha nešel sehnat servis který baterii vymění a když tak ne za 3000 Kč v Depagelectronics stále i s výměnou a daní 800 Kč. Mění i skla, mikrofony nebo opravují i základní desky. V HSH ti řeknou, že jsou neopravitelné nebo že by oprava stála 3500 Kč u starých S2, u Depag jsem zaplatil 499 Kč a hodinky prodal za 2500 Kč, takže někdo umí a jiný neumí ani za draho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎24‎.‎07‎.‎2020 v 16:45, JKrejci napsal:

Baterii nejen do všech Garmin hodinek ale téměř všech ostatních ti vymění zde depagelectronics.cz  v sekci servis. Baterii pro Fenix 3 jsem měnil se základní kapacitou za 899 Kč včetně práce a DPH u HSH zaplatíš bez daně min. 2000 Kč a víc, baterie vydržela pouze 7 měsíců reklamace v HSH neuznaná! Stejný problém jsem měl u Samsungu, za boha nešel sehnat servis který baterii vymění a když tak ne za 3000 Kč v Depagelectronics stále i s výměnou a daní 800 Kč. Mění i skla, mikrofony nebo opravují i základní desky. V HSH ti řeknou, že jsou neopravitelné nebo že by oprava stála 3500 Kč u starých S2, u Depag jsem zaplatil 499 Kč a hodinky prodal za 2500 Kč, takže někdo umí a jiný neumí ani za draho.

Díky, můj dotaz byl už 2 roky starý, nicméně je dobré mít informace. Musím říci, že hodinky mám přes 2 roky a fungují skvěle, včetně výdrže baterie, která je stále 10-14 dnů. Můj tehdejší dotaz byl spíš preventivní a v době, kdy jsem se pro koupi hodinek rozhodoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 7. 2020 v 20:02, stefan716 napsal:

...uz od rana to funguje...ale 5 dni vypadok je vcelku masaker. By som bol zvedavy, ci prislo aj k nejakym unikom dat našich biometrických udajov (spanok, tep, aktivity) Vela spoločností by za taketo udaje "zlatom"zaplatilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...