Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 minutami, Beet napsal:

Já synchronizuju přes Wifi a zatím jsem neměl odvahu. V apce aktivity do poslední synchronizace vidím, ale např odznaky už tam všechny nejsou.

Ještě to nemají úplně OK.

Já vlastně ani nevím, jak se mi to sesynchronizovalo, ale upozornila mě na to vlastně až notifikace z Runtasticu o nové aktivitě...

Sync přes GCM pak trval poměrně dlouho, ale přetáhlo to všechno a dost rychle jsem dostal i badg (které mi to tedy jinak v seznamu dost zpřeházelo, ale co už).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, stefan716 napsal:

Chlapci kukajte co sa mi vyhodilo na displeji tie dva flaky pri napise... Bolo to tam aj ked som ich vypol a zvacsuje sa to.. Nikdy som nic take nevidel... Dal som na reklamaciu tak uvidim... Stretli ste sa s takym niecim?

Osobní zkušenost nemám, ale na Redditu už jsem něco vzdáleně podobného viděl.

Hádám nějak poškozenou elektroniku displeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahojte. Chcel by som vás poprosiť o radu. Ja mám Fenix 6x pro a stále mám firmware 11.10. Videl som ze už sú aj novšie dokonca beta 11.75 a mne doteraz nič. Štve ma to lebo táto posledná verzia je na nič. Niečo je Slovensky, niečo anglicky. GPS chytá zrazu veľmi dlho, kľudne aj par minút. Pred tým pár sekúnd a celkovo to kazí môj dojem z inak super hodiniek. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Neviem teraz či si myslel v zariadení. Lebo keď to nájdem tak je tam len možnosť či chcem aktualizácie automaticky a inak nič viac. Alebo potom už len aká je verzia. Nič viac. A zabudol som dodať že Express aplikácia píše že mám všetko aktuálne 

Upraveno uživatelem milanponicky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, milanponicky napsal:

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Neviem teraz či si myslel v zariadení. Lebo keď to nájdem tak je tam len možnosť či chcem aktualizácie automaticky a inak nič viac. Alebo potom už len aká je verzia. Nič viac. A zabudol som dodať že Express aplikácia píše že mám všetko aktuálne 

Cesta, kterou uvedl stando, je správná. Ve chvíli, kdy bude dostupná, se pod přepínačem objeví další položka (ve smyslu instalace teď nebo tak, už je to nějaká chvíle, co jsem ji tam zaregistroval).

ALE - aktualizace Garmin vždy pouští ve vlnách, proto se může stát, že zrovna teď pro tebe, resp. tvé konkrétní Fénixy, ještě není uvolněná. Dej tomu ještě pár dní :-).

Mně 11.10 dorazila cca týden poté, co ji pustili do světa, vlastně v poslední vlně. 12.20 jsem dostal už/až včera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, stando napsal:

Po poslednom update na 12.20 mi bateria mojich F6X klesla za 12 hodin o 10%....pri jej doterajsej vydrzi 12 dni mi to pride vcelku dost....


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

....asi to bude v tom, ze som si nainstaloval novy Watch face, ktory cez gps ukazoval pocasie. Vymenil som ho za povodny a bateria je uz v normale. Tak snad to bude OK

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...