Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Zdravím, pokusím se oživit diskuzi, přítelkyně vyhrabala Garmin Fenix 3, a vypadají v pěkném stavu, nabíjí, jediný šotek jest, že nefunguje zapínací tlačítko, netuším, zda-li vlivem bláta nebo nečistot, nebo únavou materiálu. Máte někdo nějaký nápad, jak zajistit zapnutí hodinek, bez onoho tlačítka, aniž bychom se pouštěli prvně do větších rozebiracich akcí? Případně, bude-li nutné, jak je rozebrat co nejšetrněji? 

Předem díky za tipy, rady a zkušenosti ! Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za tipy, po připojení k nabíječce, se rozsvítí hodinky akorát logem Garmin^, a tím to hasne, jinak nereagují 🤔

Zkusím pohledat po internetu, a kdyžtak poptám ten servis. Ještě jednou díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo a vyzkoušel jsem to. Mám Fenix3.

Pokud mám nastavený USB mod na Garmin, tak se hodinky po připojení na nabíječku normálně zapnou. Pokud mám nastavený USB mod na Mass storage, tak se hodinky po připojení na nabíječku a po té co zmizí nápis Garmin dostanou na takovou tu nabíjecí obrazovku a nic s tím nejde dělat.

Takže jestli ti tam zůstává trčet logo Garmin, tak tipuju, že problém bude i jinde než jen v nefunkčním tlačítku. Není třeba úplně mrtvá baterka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakryš, tak to mám brouka v hlavě😁. Zkusím ještě tedy více zapátrat, čím to může být, a kdyžtak dám vědět jak to dopadlo 😁 Všem ještě jednou díky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouším začít používat tréninkový plán na Garmin connect. Používám tepák. Plán nastavím, nahraju do hodinek. Potud všechno super.

Ale teď ze začátku nechci, aby to na mě hulákalo, že jsem mimo zónu. Dá se to někde nastavit, vypnout?

 

Update:

Našel jsem v nastavení Settings/System/Sounds/Alert Tones že mám nastaveno na "In App"
Ale v jednotlivých aplikacích nic takového k nastavení nevidím.
Tak nevím.

Upraveno uživatelem Beet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně šel od AW do Garmin, kvůli celodenním aktivitám. AW prostě 4h vyjížďku na kole nedají a ani nedají, když šlapu celek den po horách. 

Až AW vydrží celodenní aktivitu na gps, tak jdu zpět 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Andrew napsal:

Hele kluci, má smysl pro rekreačního sportovce (běh, kolo, chůze do 25km) přemýšlet o výměně AW za Garminy, nebo to nic zásadního nepřinese? Díky 🙂

No... Hodně záleží, co od toho čekáš, co tě k téhle úvaze vede a taky případně o jakém modelu Garminu uvažuješ.

Za mě bych o tom uvažoval, ale...

Garmin nikdy nebude mít stejnou míru intergrace s iPhonem, jako mají AW. Dovedu si představit, že celá řada funkcí AW nebude u Garminu fungovat (např. volání). Smart watch funkce budou u Garminu obecně spíš upozaděné, nebo nebudou fungovat tak hezky, jako u AW. Rozdíly budou i v displeji a zobrazení - u Garminu to až na výjimky nebude tak syté a barevné - opět, dle preferencí každého.

A co všechno získáš - sakra bude záležet na tom, o jakém modelu bys uvažoval.

Jako dám ruku do ohně, že získáš větší výdrž baterky i na GPS, než u AW, což se může hodit i té chůze do 25 km (což může být taky celodenní túra v horách, že jo).

Garmin umí ANT+, což může být do budoucna výhoda, kdybys chtěl nějaké další senzory atp. (třeba hrudní pás, měření frekvence šlapání a 6 půlek dalších).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak otazka, se to pouziva, ano Garmin vydrzi nasobne vic, ale me se AW jeste pri vetsi denni aktivite vymplatit nepodarilo. Kamaradovi se AW 4 pri vyslapech v AT taky ne. Zvlaste kdyz se pouzivaji s telefonem (pak si vezme GPS taky z telefonu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj ve spolek.

Nějakou dobu jsem se tu neukázal, ovšem vyměnil jsem "stařičké" Fenix 3 za nové Fenix 6X Sapphire, tak jsem zpět.

Rozdíl softwarový probírat nechci (zatím), ale jde mi o sklo. Máte tyto hodinky (Sapphire) někdo bez ochranného skla? Opravdu se používáním neodře? Jelikož lezu, mám nutkání sklo přesto pořídit :)

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Květy napsal:

...ale jde mi o sklo. Máte tyto hodinky (Sapphire) někdo bez ochranného skla? Opravdu se používáním neodře? Jelikož lezu, mám nutkání sklo přesto pořídit :)
...

Safírové 6 mám 1,5 roku, celou dobu bez ochrany skla.

Zatím se mi „podařio“ škrábnout DLC lunetu, safír přes občasné nárazy (to tak potkám dveře, kování atp.) drží bez ztráty květinky. Není na něm nic.

Ale zase nelezu, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...