Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

Na kolegovo doporučení jsem si stáhl widget pro sledování baterie a budu s tím trochu experimentovat. V poledne jsem je v práci dobil, teď ukazuje stav baterie 97 procent a odhad výdrže 11 dní. Někdo psal, že mu pomohl reset hodinek a nové nastavení, ale nechce se mi s tím zase patlat, přeci jen jsem si všechno vyladil a jediné, co mi nejde do hlavy je ta výdrž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes je to 14 dni co ich mam a max. spokojnost.. este som ich nenabijal a ukazuju dojazd este 5 dni.. jas nastaveny na 20%..
Moje prve garminy, takze kazdy den nieco nastavujem, sledujem, dostavaju zabrat..
746cab2a3543bf929b03c2078c3a7634.jpg


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, stando napsal:

Na svojom dennom prehlade v Connect mam zapnuty aj "spanok", ale neukazuje sa mi tam. Ani vo vcerajsom prehlade a ani v minulotyzdnovom. Na Fenixoch ho za poslednu noc mam, tak nechapem, prečo sa to nedostne do Connectu.

Pamätám si že keď som si kúpil 6x tak som to tiež riešil a zistil som že vraj to pár dní trvá kým nazbiera údaje a potom to bude ukazovať. Mne to trvalo týždeň kým mi začalo ukazovať spánok. A mal som všetko nastavené 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2022 v 14:50, farbakp napsal:

Dnes je to 14 dni co ich mam a max. spokojnost.. este som ich nenabijal a ukazuju dojazd este 5 dni.. jas nastaveny na 20%..
Moje prve garminy, takze kazdy den nieco nastavujem, sledujem, dostavaju zabrat..



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

...ako funguje snimac tepu pri tak chlpatych rukach? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci - stando, pebe - robite si prdel..? myslim, ze snimac tepu funguje perfektne i cez chlpy, nemam tam tetovanie.. i ked to nemam s cim porovnat, jedine, ze by som si kupil tlakomer s meranim pulzu..


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaký tip na alternatívu k native Garmin vzhľadu hodiniek - digi, väčší font hodiniek ? Skúsil som napr. od S. Bureša SC8, Fenix7 Pro, Phoenix V2 a nie je to ono. Nechcem nič preplácané ako velín v Dukovanoch 🙂 Tieto zmienené mal problém že mi napr. nenatiahlo východ/západ slnka a iné drobnosti… mám fenix 6 pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, marp napsal:

Nejaký tip na alternatívu k native Garmin vzhľadu hodiniek - digi, väčší font hodiniek ? Skúsil som napr. od S. Bureša SC8, Fenix7 Pro, Phoenix V2 a nie je to ono. Nechcem nič preplácané ako velín v Dukovanoch 🙂 Tieto zmienené mal problém že mi napr. nenatiahlo východ/západ slnka a iné drobnosti… mám fenix 6 pro

Skus tento, mam a spokojnost 😊

Retro Quartz Digital

 

2829A90D-DAA9-47D3-B19C-C07D6A252F98.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem , celkom ma to oslovilo, až na 2 veci : vpravo hore som dal pole sunrise/sunset - natiahlo tam hodnotu  “15k”  ??? a vľavo dole som dal distance - toto musím zistiť keď si pôjdem zabehať (je to údaj kumulatívne za deň ?) 

1F116EE5-F9C1-4645-9321-FD696F1ADF04.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...