Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Protože je to docela starý a v době vydání byly pětky nejmodernější, zkus to nainstalovat a uvidíš. Kdyby něco, tak v Compatible Devices jsou vidět všechny podporovaný hodinky (https://apps.garmin.com/en-US/apps/7d053390-cd67-4b7b-8b14-0df18bae8662#compatible-devices)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučíte nějaký kov.tah černý (22mm) na 6ky,ta guma v tom teple není moc fajn,nebo něco jiného. Díky

Já měl na F5 magnetickej milánskej tah z Ali a byl v poho. Ty co se prodávají kolem 3$ jsou prý špatný. Ale nemám zkušenost.

https://a.aliexpress.com/_mPjtojM

Jinak nějakej enduro textilní na suchý zipy, na provlečení přes stěžejky.

A nebo origo garmin. Ale ta cenovka je mimo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, smažu, děkuji.

Ještě jedna maličkost: Do hodinek si nahrávám mp3 a mluvené slovo. Samozřejmě pro lepší hledání v hodinkách si je správně otaguji. Ale nemůžu přijít na to, jaký tag má za následek, že audio v hodinkách najdu pod Audiobooks. S podcasty je to jednoduché, stačí žánr označit jako podcast. Ale označení žánru jako "audiobooks" o tom zřejmě nerozhoduje, protože mám spoustu mluveného slova, kterému žánr upravím libovolně a stále ho najdu pod Audiobooks. Znáte nějakou souvislost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 4. 2022 v 7:29, roura74 napsal:

Jestli je nepoužíváš tak je smázni po připojení hodinek k počítači ve složce garmin. Respektive si je někde zazálohuj. Jsou to soubory gmapsup”číslo”.img.

   Včera jsem tedy všechny mapy aktualizoval. Opojil, připojil, Express žádné aktualizace již nenabízel. Smazal jsem tři mapy (kromě Evropy). Znovu připojil, zkontroloval, že v hodinkách jsou smazané.
   Dnes jsem je znovu připojil a stále mi to nabízí aktualizaci těch tří smazaných map (mapy jsou v hodinkách stále smazané). Ještě bys, prosím, měl nějaký tip?

Upraveno uživatelem Květy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak toto vyzerá, že by mohlo byť ultralight riešenie navigácie a logovania dlhodobo použiteľné na dlhých trekoch:

20220501_184218.thumb.jpg.e9a1ab6e7ad0570611cf8ef48cb2b0b7.jpg

V islandskom podnebí trvá nabitie malým tuším 5W panelom (120 g) pri podvečernom slnku a maličkej highaltitude oblačnosti asi dve hoďky. Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Ahoj, neřešil někdo podobný problém jako já? Vytvořil jsem si aktivitu a pojmenoval jí fotbal. Vybral základní metriky, které jsem požadoval včetně GPS a fungoval s tím. Nicméně tato aktivita se nepočítá jako "běh" přestože se jedná o běh a já bych rád, aby to hodinky respektive aplikace zařadila do škatulky "běhů". Jde mi o to, že když není aktivita vedená jako běh, nezapočítávají se mi různé "rekordy", milníky a zároveň se aktivita nepodílí na výpočtu VO2 max. Aktuálně mám fenixy 6, ale stejné to bylo i s pětkami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/26/2022 at 6:41 PM, 14titi said:

Ahoj, neřešil někdo podobný problém jako já? Vytvořil jsem si aktivitu a pojmenoval jí fotbal. Vybral základní metriky, které jsem požadoval včetně GPS a fungoval s tím. Nicméně tato aktivita se nepočítá jako "běh" přestože se jedná o běh a já bych rád, aby to hodinky respektive aplikace zařadila do škatulky "běhů". Jde mi o to, že když není aktivita vedená jako běh, nezapočítávají se mi různé "rekordy", milníky a zároveň se aktivita nepodílí na výpočtu VO2 max. Aktuálně mám fenixy 6, ale stejné to bylo i s pětkami. 

Taky mě napadá, že se při fotbalu může hodně chodit a hodinky tak tvůj pohyb nevyhodnotí jako aktivitu, ke které by se měly tyto statistiky vytvářet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...