Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj,
jak je to prosím se zónami srdečního tepu ve Fenix 6X hodinkách? Musím si je stále nějak „vypočítat“ sám? Nebo je už tyto hodinky dokáží určit sami? 

Dělají to automaticky. Btw umí to i F5. Můžeš si je zkontrolovat v connectu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, zeptám se tedy úplně začátečnicky :)

Edit: Nezeptám, protože jsem si všiml, že to už se pomalu děje.

Ale zeptám se na jinou věc: jak ty hodinky z "pomalého běhu" můžou zjistit můj maximální tep, aby určili zmíněné zóny?

Upraveno uživatelem Květy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, roura74 said:

Ještě drobnost. Chceš-li se řídit tepama, tak určitě s hruďákem. Snímač na hodinkách je hóóódně orientační.

Koukal jsem na nějaká fóra a dospěl jsem k tomu, že jako amatérovi by mi to mohlo stačit :) . Přeci jen běhání není můj cílový koníček (běháním si chci zlepšit kondici na lezení a plavání) a chci běhat i tak trochu pro radost.
Nebo jak hóóódně nepřesný podle tvé zkušenosti je? Týpek psal, že porovnával pás s hodinkami a měl odchylku maximálně asi 2 tepy. Ty jsi na tom jinak prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji - googlil jsem a nakonec jsem opravdu přesvědčen, hruďák objednán.

A ještě jedna otázka. Poslední 2 měsíce mi hodinky (F6X) téměř nehlásí příchozí hovory (zprávy ano). Už nevím co, tak asi hodím hodinky do továrního nastavení. Jenže netuším, zda mám něco z nich zálohovat. Přeci jen mám hodinky dosti přenastavené podle sebe. A co ty zóny a podobně, to se naimportuje z Connectu? Nebo o to přijdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 9/7/2022 at 12:08 PM, roura74 said:

U aktivity si nastavíš z čeho bere tep. Jestli zápěstí nebo hruďák.

Prosím tě, a kde si to vyberu? V nastavení výběr nevidím, při zapnutí ani vypnutí aktivity se mě to nezeptá...

A můžu nějak sledovat oba snímače najednou? (Jak zápěstí tak hrudní, to jen ze zvědavosti, abych hodnoty porovnal.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi stala taková věc. Ve zkratce. Na hodinkách F6 jsem použil jednu konkrétní aktivitu. Po synchronizaci je to na connectu jako Ostatní, protože taková aktivita vůbec v connectu není. Vůbec mě nenapadlo, že může být v hodinkách aktivita, která pak není v connectu. To přece nedává žádný smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Květy napsal:

Prosím tě, a kde si to vyberu? V nastavení výběr nevidím, při zapnutí ani vypnutí aktivity se mě to nezeptá...

A můžu nějak sledovat oba snímače najednou? (Jak zápěstí tak hrudní, to jen ze zvědavosti, abych hodnoty porovnal.)

pokud před nebo při aktivitě připojíš externí snímač srdeční frekvence, automaticky to bere z něho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, a kde si to vyberu? V nastavení výběr nevidím, při zapnutí ani vypnutí aktivity se mě to nezeptá...

A můžu nějak sledovat oba snímače najednou? (Jak zápěstí tak hrudní, to jen ze zvědavosti, abych hodnoty porovnal.)

Jak píše @pebe A když chceš použít tep zápěstí, hruďák vypneš ve snímačích.

Oba zároveň použít nejdou. Jen když máš 2 zařízení třeba Edge na kole.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to víc žije, tak to zkusím i tady: Stalo se někomu, že do nových hodinek setřel a aktivoval nový voucher na topo mapy Česka a poté, co se všechno odsouhlasilo a potvrdilo, po přihlášení na Garmin účet (tedy přesně podle postupu, jak to doporučuje Garmin) se ty mapy neobjeví na té záložce Zakoupené a nejdou stáhnout? Opětovné zadání kuponu hlásí, že je neplatný. Od včera se to snažím všemožně napravit, ale bez výsledku a vypadá to, že si holt budu muset ten voucher koupit znovu. Což mě sice neposere, ale nerad bych, aby se mi to stalo znovu 😄 Přitom už jsem si taky takhle aktivoval mapu na Fenix6 a Epix2 a pokaždé bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...