Přejít na obsah

BLANCPAIN Aqua Lung automatic


tolja

Doporučené příspěvky

Já se nevyjadřuji k tomu, zda jsou pravé nebo ne, jenom přidávám na hromádku dat pár (snad) relevantních informací.

 

Jinak jak se bude Číňan lepšit a lepšit, může se snadno stát, že se příště pochlubím nějakým neorigo kouskem v dobré víře třeba já nebo ty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky už jsem nestihl editaci :) jsa po ránu čerstvý, zkusím to shrnout:

- Hodinky se mi strašně líbí, když jsem vlákno četl poprvé, strašně jsem po nich zatoužil

- Tolja hned v úvodním příspěvku uvádí, že SNAD sloužily u německých arm. potápěčů, ale že k ním nemá bližší info, pak už odpověděl jen na pár otázek týkajících se materiálu a strojku

- hodinky okouzlily řadu více i méně zkušených členů a dostalo se jim pochvaly a obdivu

- nakonec byla jejich originalita zpochybněna

- já se vyjadřoval jen k zmiňované roli hodinek coby vojenské výstroje u Bundeswehru

 

Taky by mě zajímalo, co o nich zjistil Tolja. Vzhledem k jeho zkušenostem a znalostem by to mohlo být opravdu zajímavé. Na druhou stranu docela chápu - pokud tyhle hodinky byly z počátku pro n?j srdeční záležitost - Toljovu nechuť se tímhle tématem zabývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

>villain83

Za interpunkcí se nechává mezera! Kdo to má po tobě číst? :(

 

 

Interpunkční znaménka (též členicí znaménka) jsou pomocné grafické znaky, které v písemném projevu vyjadřují strukturu a organizaci textu; při čtení a v mluvě se projevují intonací a přestávkami v řeči a při běžném čtení textu se nevyslovují, nejsou náhradou slov, jako je tomu např. u číslic, matematických značek a podobně.

 

Pravopis interpunkčních znamének spočívá v několika jednoduchých pravidlech o mezerách před nimi a po nich:

  1. zpravidla se přimykají k předcházejícímu slovu a následuje text jako za jakýmkoliv jiným slovem, ať už s mezerou (nejčastěji) anebo přimykáním dalších interpunkčních znamének, která se píší všechna, například vykřičník a otazník za větou, zdůraznění významu interpunkčního znaménka jeho vícenásobným uvedením apod.
    • výjimkou jsou souběhy teček: za tečkou (např. za zkráceným slovem) a za výpustky (trojtečkami) se další tečka nepíše, vypouští se
  2. první, úvodní část dvoudílných znamének (závorek a uvozovek) se naopak předsouvá, přimyká k následujícímu slovu
  3. pomlčka a trojtečka se oddělují, obklopují oboustranně mezerou, nepřimykají se
  4. v některých případech se připouští i psaní interpunkčních znaků bez následné mezery, např.
    • datum lze zapsat vedle základní podoby 11. 11. 2011 také 11.11.2011; obdobně lze zhuštěně zapisovat i matematické zápisy čísel, vzorců a výpočtů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...