Přejít na obsah

citizen jy8020-52e


roman555

Doporučené příspěvky

Já je u nás taky nenašel, nicméně asi bych je stejně objednal venku, před vánocema jsem byl po krámech a 21500,- bych za ně nedal, možná už se i u nás prodávají levnějc, teď mě napadá, na aukru je člověk, co je prodává za slušný ceny, ale 79E neuměl a 52E jsem nechtěl. Byl jsem k nákupu z Řecka zkraje skeptickej, nicméně bezvadná komunikace a možnost platit paypalem mě uklidnila a nakonec jsem byl naprosto spokojenej, objednáno a zaplaceno ve středu večer a v pátek mi volal kurýr.

 

Jinak při výběru jsem přemejšlel podobně, ne-li stejně, lehce přes 10 tis. jsou to hodinky, kterejch si x let nemusíš všimnout, líběj se mi ty technologie, kvalita myslím víc než dobrá.

 

Kritici Ti myslím řeknou, že na nich není vidět kolik je hodin a tak, ono to v realu samo není tak hrozný a je to hodně osobní, mě se to líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já je u nás taky nenašel, nicméně asi bych je stejně objednal venku, před vánocema jsem byl po krámech a 21500,- bych za ně nedal, možná už se i u nás prodávají levnějc, teď mě napadá, na aukru je člověk, co je prodává za slušný ceny, ale 79E neuměl a 52E jsem nechtěl. Byl jsem k nákupu z Řecka zkraje skeptickej, nicméně bezvadná komunikace a možnost platit paypalem mě uklidnila a nakonec jsem byl naprosto spokojenej, objednáno a zaplaceno ve středu večer a v pátek mi volal kurýr.

 

Jinak při výběru jsem přemejšlel podobně, ne-li stejně, lehce přes 10 tis. jsou to hodinky, kterejch si x let nemusíš všimnout, líběj se mi ty technologie, kvalita myslím víc než dobrá.

 

Kritici Ti myslím řeknou, že na nich není vidět kolik je hodin a tak, ono to v realu samo není tak hrozný a je to hodně osobní, mě se to líbí.

 

Tak to gratuluji jak jsem říkal jsou moc hezký.A máš pravdu v tom ,že čitelnost ručiček a indexů i přes spoustu rušivých vjemů je více než dobrá hlavně proto , že jsou nad ostatními ukazateli zvýrazněny.PS. Hlavně , že se líbí tobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi,

ak sa môžem pridať, rád by som sa z prvej ruky informoval, aký majú reálne priemer a hmotnosť?

Rozmýšlam tiež nad Tvojim modelom jy8020-52e, ale odrádza ma práve hmotnosť.

Teraz mám automaty s váhou 186g a priemerom 46mm a bojím sa, že mi ten kus ocele bude na ruke chýbať, preto pokukávam aj po JY0020-64E, ktoré sú z ocele, ale majú safír...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální je si to zkusit, měl jsem hodinky o dost menší, ale ocel a po nasazení toho titanu bylo okamžitě jasno, že to není ono.Průměru bych se nebál, ta váha je fakt znát.

 

proc titan neni to ono?

tak ja to mam zase uplne obracene. zavazi na ruce nepotrebuju zadne. nejsem zadny otrok, co by nosil tezkou kouli radeji na ruce misto na noze.

co je vic nez 160gr. tam uz pro me ta sranda nekde jaksi konci a to mam celkem silne ruce (obvod 19cm) takze bych nosit tihu klidne mohl,

ale proc? jiste se da na to zvyknout, duvod zadny ale nevidim. naopak spis jsem si vzdycky pral, aby hodinky nevazily skoro nic.

pro me to je trosku nepochopitelne, kdyz nekdo rad tezkou vahu, asi tak jako bych si do kapes u bundy musel davat nejake sutry a hrde si je nosil

(aby kdyz zafouka vitr snad nikam neodlitnul?)

titan je pro me zrovna to prave. je uzasne lehky, pevny a jeste dobre vypada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je v pohodě, každej to máme jinak, já prostě mám rád pocit, že na ruce něco mám, u těch titanovejch mi přišlo, že kdybych je ztratil, ani bych o tom nevěděl. Navíc mi ten ten titan přijde takovej sterilní, ta ocel se po nějaký době na ruce zahřeje. Ale to jsou všechno jen osobní dojmy a preference, ViCo se na to ptal a protože mám pocit, že to máme podobně, tak bych mu doporučil si to vyzkoušet, protože u mě prostě tahle volba kvůli tomu titanu padla, to ale vůbec neznamená, že pro Tebe to nemůže bejt ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme to určite podobné a vyskúšať si ich pôjdem, ak ich budú mať na predajni...

Síce som titánové hodinky nikdy nemal, ale mal som hodinky nižšej váhy a teraz keď si ich z nostalgie nasadím, mám zvláštny pocit prázdnoty na ruke...

Titánové hodinky som vždy chcel, lebo mám rád titán, ale tá váha...

...to mám pocit, že mám na ruke nejaké plasťáky z Kinderka...

Ale to viete, sto ľudí, sto chutí...

Upraveno uživatelem ViCo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli titan nebo ocel je mně celkem jedno oboje má něco do sebe , ale spíš mě zajímá samotná podstata eco -driver . Klasika nebo nové technologie ? Krásný konzervatismus nebo praktická dokonalost? přiznám se ,že v tomto tápu . Nejlépe mít obojí , ale co když je nutné si z ekonomických důvodů vybrat.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na toto asi nikdy nenájdeš odpoveď, každý pohon má svoje čaro...

Asi to budeš musieť riešiť ako napr. ja a mať min. jedny mechanické a jedny "high-tech"...

Z ekonomických dôvodov teda začni s quartz-kami a Eco-drivom, ľutovať nebudeš, akurát stále budeš hľadať niečo nové a to Ťa privedie k automatom...

Vitaj vo svete chrono...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na toto asi nikdy nenájdeš odpoveď, každý pohon má svoje čaro...

Asi to budeš musieť riešiť ako napr. ja a mať min. jedny mechanické a jedny "high-tech"...

Z ekonomických dôvodov teda začni s quartz-kami a Eco-drivom, ľutovať nebudeš, akurát stále budeš hľadať niečo nové a to Ťa privedie k automatom...

Vitaj vo svete chrono...

 

ano automati se mně líbí,ale proč sú tak pýtané oproti qurtzkam To mě vysvětli když porovnám vzájemně parametry tak mechaniky zaostávají .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vieš, ani Rols-Royce nie je technologická špička a predsa je to excluzívna značka...

Hovorí sa, že mechaniky majú srdce...

 

Asi máš pravdu ideální je vlastnit oboje docela se mně líbí tyhle

Certina DS Podium Automatic C674.7129.42.69

ovšem po koupi současných citizen si budu muset chvíli počkat ne že bych na ně neměl , ale manželka moji nastupující závislost nesdílý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, písal som to aj o pár príspevkov vyššie, pri jednych hodinkách nezostane nikto, kto je zaregistrovaný na tejto stránke...

Ani moja manželka nechápe toto hobby, z toho si nič nerob, možno si raz zvykne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Za mě technika, automaty mi nic neříkají, za prvé mám jedny hodinky který nijak nešetřím a nosím je všude. (samo jsem se trochu nakazil a neustále po něčem šilhám, ale max. ještě jedny a konec :) )  a quartz je prostě odolnější. Navíc Citizen to má myslím dost vychytaný a naprostá přesnost bez nutnosti se o něco starat je prostě super...

Samozřejmě bych si vybral i mezi automatama, třeba Sinn se mi líbí, ale asi by to nikdy nebylo kvůli strojku, na druhou stranu, není to tak dlouho, co mi bylo jedno co piju, hlavně že se motám a dneska už to tak taky není, třeba to přijde časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny. Tak dnes jsem si tyto JY8020 52E krasavce pořídil a musím říct že jsou pecka. Jsou to mé čtvrté citizen hodinky ale první titan. Četl jsem tu že někdo nemusí titan kvůli jeho váze protože by na ruce nic necítil. Musím ho vyvést z omylu protože tyto hod. jsou tak velké že i když jsou z titanu tak o nich na ruce stejně vím. Vlastním Citizen blue angels navihawk v nerez oceli jsou o dost menší ale váží skoro stejně jako 8020 52e. Každý máme prostě jiný vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vieš, ani Rols-Royce nie je technologická špička a predsa je to excluzívna značka...

Hovorí sa, že mechaniky majú srdce...

Nemá cenu moc rozlišovat mezi mechanikou a quartzem. Jsou mechaniky i quartzky se srdcem i bez něj. Jsou dobré mechaniky i dobré quartzky. Stejně tak jsou špatné mechaniky i quartzky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...