Přejít na obsah

hodinky s měřením pulsu


Dali

Doporučené příspěvky

Na fakultě jsem měl možnost vyzkoušet různý druhy snímačů i hodinek převážně z produkce polar a to je v oboru asi špice. Mojí kočce jsem ale koupil suunta t1 a mám pocit, že pro amatéra to bohatě stačí /aerobic, spining, bike/.

Ovšem přikláním se k názoru, že technika zabíjí dobrodružství. Běžím, začnu "dejchat nahlas" a vím, že jsem zhruba v oblasti anaerobního prahu a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Na fakultě jsem měl možnost vyzkoušet různý druhy snímačů i hodinek převážně z produkce polar a to je v oboru asi špice. Mojí kočce jsem ale koupil suunta t1 a mám pocit, že pro amatéra to bohatě stačí /aerobic, spining, bike/.

Ovšem přikláním se k názoru, že technika zabíjí dobrodružství. Běžím, začnu "dejchat nahlas" a vím, že jsem zhruba v oblasti anaerobního prahu a je to.

 

 

osobne mohu doporučit na kolo, beh do cca. 2,5hodiny výdrze Garmin 405 s GPS, vse prehledne, krasne a jednoduse stazené do PC pri nabíjení baterie, na kolo lze dokoupit kadenci slapani, rychlost, tep, prevýšení, atd díky GPS přímo na hodinkách. nekupovat tady ale za 200dolaru z USA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním nějaké hodinky s měřením pulsu pro běh a na kolo. Máte někdo s něčím takovým zkušenosti ? Díky

 

To si proboha nekupuj,až uvidíš co sport dělá s organizmem tak i do hospody pojedeš taxíkem.Víš jak ten američam propagátor běhu pro zdraví dodýchal ve 52 letech na běžeckém oválu,dej si na ruku svoje Portuguese a do ní si vezmi panáka ten roztahuje cévy.

Jim Fixx, autor knihy The Complete Book of Running.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdříve jsem používal Sigmu PC 15 , teď jsem přešel na Polar 725x, používám na kolo. Naprostá spokojenost, jenom jiná cenová hladina.

 

ahoj, o te Sigme PC15 jsem take uvazoval, jak si sni byl spokojen? Nyni uvazuji, ale o Suunto T1, tak jen tak pro informacku, ty sigmy jsou za polovic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si proboha nekupuj,až uvidíš co sport dělá s organizmem tak i do hospody pojedeš taxíkem.Víš jak ten američam propagátor běhu pro zdraví dodýchal ve 52 letech na běžeckém oválu,dej si na ruku svoje Portuguese a do ní si vezmi panáka ten roztahuje cévy.

Jim Fixx, autor knihy The Complete Book of Running.

 

Jo, jenže Fixx do čtyřiceti pil jak duha a vyfučel šedesát rour deně a až teprve začal běhat. A k infarktu měl rodinný dispozice.

Tak vopatrně s tou hospodskou propagandou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Osobně používám Garmin Forerunner 405, má skvělé dotykové ovládání, které např. při běhu oceníte, přehledný displej, vypadá takřka jako běžné sportovní hodinky a obsahuje mj. GPS. Vědět, kolik jste uběhli, jak se v průběhu vyvíjela tepovka, případně si přes PC zobrazit na mapách trasu (jednoduché) je skutečně k nezaplacení i jako motivace k výkonům. Nabízí i možnost nastavit si trasu předem, úseky apod, to moc nevyužívám, alespoň zatím jsem to dostatečně nenastudoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...