Jump to content

Citizen BJ7010-59E, problem-rada?

Recommended Posts

zdravim,

asi pred pul rokem jsem si obednal hodinky Citizen PROMASTER Pilot BJ7010-59E z neWatch.com, a ted najednou z niceho nic prestali fungovat, nedostali zadnou ranu nebo neco podobnyho, proste rano si je navlikam a nefungujou, vterinovka nejdriv sla hodne cukane pak skakala treba po 3s a ted nejdou uz vubec.

Chtel jsem se zeptat jestli nekdo nevite jestli zaruka na ne se da vyuzit i v cr? nebo kde v cr je nejaka citizen prodejna-opravna kde by mi to opravili? jestli vubec je?

Nechce se mi to posilat do spanelska odkud je mam koupeny.

dik za jakoukoliv rozumnou radu...

Podle internetu, výhradní distributor značky Citizen pro Čr

Negarantovaný zápis:

Goldtime, a.s.

U libeňského pivovaru 2015/10, 180 00 Praha-Libeň

Telefon: +420 284 810 957

Fax: +420 284 819 533

Email: info@goldtime.cz

Lil'Cash: Jo tyhle Citizeny poskakují ob 2 vteřiny, když dochází baterie. Zkus je vystavit světlu(u okna atd) třeba to rozchodí. Mně teda ještě nikdy nesignalizovaly vybití článku a nijak moc je světlu nevystavuju, takže to vypadá spíš na nějakou chybu v hodinkách. Mám je ze stejného obchodu jako Ty.

Lil'Cash: Ještě mě napadlo, jestli ty Citizeny nosíš teď v zimě každý den pod rukávem košile, tak by vybití za půl roku bylo docela pravděpodobné.

Tyto hodinky má kamarád a jedinkrát při nedostatku světla odpadli. Ovšem při okamžitém vystavení hodinek na světlo šli a to během minuty, takže problém bude asi skutečně v hodinkách"

Vlastimil7664: Jak dlouho trval ten nedostatek světla?

jeste jednou dik,

tazatel- no je fakt ze posledni dobou moc na svetlu nebyli, zkusil jsem je dat k oknu necham je tam do pondelka a uvidim, kdyz se nerozchodej zkusim si zaject do goldtime jak tu psal snow-za to dik.

dam vedet jak jsem dopadl a hlavne hodinky jak dopadli .)

Vlastimil7664: Tak to jo, pěknej dárek :)