Přejít na obsah

Copak na Vás čekalo pod stromečkem?


African

Doporučené příspěvky

Letos to nešlo jinak, než hodinkově. A velké díky patří mé přítelkyni a klukům z Chronoshopu, kteří pro mě připravili tohle bronzové překvapení :)

Patina začíná být znát již po prvním dnu!

post-922-0-94510700-1387981369_thumb.jpg

 

No a u hodinek ještě zůstaneme. Psal jsem si Ježíškovi také o manžetové knoflíčky. Nezklamal :)

 

post-922-0-05366300-1387981361_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Krásný dárek od Ježíška,René.Tiše závidím a gratuluji.

Díky moc Marceli :-)

 

Hezké vánoce všem, gratulace k dárkům, těm hodinkovým obzvláště :)

 

Moje úžasná žena, sdílejíc můj chrono koníček, mi ve spolupráci s Valisem připravila opravdu překvapující překvapení :D

 

A jelikož se profesně celý život se pohybuji kolem cyklistiky, tak dárek v kombinaci chronomagora a cyklisty vypadá takto:

 

Super Jarku...My už jsme o této akci věděli déle, Valis nám je ukazoval.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké vánoce všem, gratulace k dárkům, těm hodinkovým obzvláště :)

 

Moje úžasná žena, sdílejíc můj chrono koníček, mi ve spolupráci s Valisem připravila opravdu překvapující překvapení :D

 

A jelikož se profesně celý život se pohybuji kolem cyklistiky, tak dárek v kombinaci chronomagora a cyklisty vypadá takto:

 

attachicon.gifIMG_2774.MOV

Opravdu perfektní! Jako festka- a chrono-magor nemohu než závidět!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos to nešlo jinak, než hodinkově. A velké díky patří mé přítelkyni a klukům z Chronoshopu, kteří pro mě připravili tohle bronzové překvapení :)

Patina začíná být znát již po prvním dnu!

 

super, sou s průhledem nebo mají pevné dýnko?? osobně bych oželel to datum, ale i za tohohle ježíška bych byl rád :)

 

No ty kraso, Vy jste museli bejt teda hodny, a rodice pozdravuj, ze je mate primo ne zlaty, ale platinovy posazeny diamantama...

 

mám dojem, že byl hodný jen brácha od JAJA :))))  http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/67610-po-vs-po-chrono/?p=1063681

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké vánoce všem, gratulace k dárkům, těm hodinkovým obzvláště :)

 

Moje úžasná žena, sdílejíc můj chrono koníček, mi ve spolupráci s Valisem připravila opravdu překvapující překvapení :D

 

A jelikož se profesně celý život se pohybuji kolem cyklistiky, tak dárek v kombinaci chronomagora a cyklisty....

Opravdu pěkné.... , gratulace k manželce, manželce , Valisovi i Tobě :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké vánoce všem, gratulace k dárkům, těm hodinkovým obzvláště :)

 

Moje úžasná žena, sdílejíc můj chrono koníček, mi ve spolupráci s Valisem připravila opravdu překvapující překvapení :D

 

A jelikož se profesně celý život se pohybuji kolem cyklistiky, tak dárek v kombinaci chronomagora a cyklisty vypadá takto:

 

attachicon.gifIMG_2774.MOV

Já se musím taky přidat a gratulovat. Fakt super a paráda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, gratulace všem ke krásnejm dárkům. Zejména jacobovi ke krásným Brajtlím, st1g k IWC (mám rád Malého prince),semi001 - prostě paráda, Jarretovi - snad úplně nej hodiny, a DaLo k TH  :)

 

Já skroměji monstra. Je neuvěřitelný co parády za ty peníze udělaj. Jen manželka říká, že ošklivější hodinky jsem si pořídit nemohl :)

post-7078-0-36100300-1388068045_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...