Přejít na obsah

Copak na Vás čekalo pod stromečkem?


African

Doporučené příspěvky

Když to tady čtu, tak se skoro až stydím sem napsat, co přinesl Ježíšek mě.

Já jsem pod stromkem našel Steinhart Nav B-Chrono II a mám z nich obrovskou radost :)

460_steinhart-nav-b-chrono-ii-with-leath

Teda ten Tvoj Ježiško vybral móóóc dobre. Asi bude zdejší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když to tady čtu, tak se skoro až stydím sem napsat, co přinesl Ježíšek mě.

Já jsem pod stromkem našel Steinhart Nav B-Chrono II a mám z nich obrovskou radost :)

 

Ad první věta: Že Ťa ruka nebolí! Krásné hodinky. Navíc myslím, že zrovna tento model od Steinhartu patří k několika málo jejich kouskům, které se nadmíru (nejen v této cenové) povedly. (Já osobně bych za ně dal i 30 tis. Kč.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady čtu, tak se skoro až stydím sem napsat, co přinesl Ježíšek mě.

Já jsem pod stromkem našel Steinhart Nav B-Chrono II a mám z nich obrovskou radost :)

460_steinhart-nav-b-chrono-ii-with-leath

Naštěstí o tom to tady není... Máš pěkné mechanické hodinky. Gratuluji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč by ses měl stydět, pokud se nenarodíš šejkovi tak hold musíš někde začít ;) navíc jsou moc pěkné. Ale víc si budeš vážit těch, které nedostaneš ,ale vyděláš si na ně...

Nechci ti brát iluze, ale Ježíšek není a někdo to musel koupit ;) Oficiálně je ale donesl Ježíšek a tečka.

 

Za češtinu se omlouvám. Jsem stále z těchto hodinek v eufórii a dělám spoustu hloupostí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti brát iluze, ale Ježíšek není a někdo to musel koupit ;) Oficiálně je ale donesl Ježíšek a tečka.

 

Za češtinu se omlouvám. Jsem stále z těchto hodinek v eufórii a dělám spoustu hloupostí...

Mi iluze nebereš, kdybys napsal , to jsem si naježil tak to pochopím. Iluze mi už vzali jiní  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady čtu, tak se skoro až stydím sem napsat, co přinesl Ježíšek mě.

Já jsem pod stromkem našel Steinhart Nav B-Chrono II a mám z nich obrovskou radost :)

460_steinhart-nav-b-chrono-ii-with-leath

Jojo, styd se za to, ze jsi dostal k Vanocum hodinky s premiovym ETA 7750 strojkem, safirem s AR a nemeckou kvalitu..

To bych byl taky teda nastvanej, kdybych dostal hodinky, ktery 99% naroda nikdy ani neuvidi... :)

Gratulace k darku...

Btw.: jsou senzacni?

Upraveno uživatelem bmwm3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, styd se za to, ze jsi dostal k Vanocum hodinky s premiovym ETA 7750 strojkem, safirem s AR a nemeckou kvalitu..

To bych byl taky teda nastvanej, kdybych dostal hodinky, ktery 99% naroda nikdy ani neuvidi... :)

Gratulace k darku...

Btw.: jsou senzacni?

No, když tady vidím Bretling, Rolex a podpobné nádhery, tak jsou ty moje hodinky velmi chudý příbuzný ;) Vše je ale relativní, že?

 

Vybíral jsem je doslova několik let, takže na otázku "jsou úžasné?" musím odpovědět "jsou lepší, než jsem čekal"! Mám ty nové s novou korukou a Steinhart je tímto krokem podle mě ještě povýšil. Moc dobrý počin!

 

Jsem hubeňour, což u mě vzbuzovalo jisté obavy, jestli nebudou moc masivní. Byly to ale zbytečné obavy, jsou perfektní. No a co se strojku týče, tak mě každý odrazoval od automatů (jsou to moje první), že se z (ne)přesnosti zblázním. Zatím jsem okolo 1sek/den, takže mě to nechává klidným ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když tady vidím Bretling, Rolex a podpobné nádhery, tak jsou ty moje hodinky velmi chudý příbuzný ;) Vše je ale relativní, že?

 

Vybíral jsem je doslova několik let, takže na otázku "jsou úžasné?" musím odpovědět "jsou lepší, než jsem čekal"! Mám ty nové s novou korukou a Steinhart je tímto krokem podle mě ještě povýšil. Moc dobrý počin!

 

Jsem hubeňour, což u mě vzbuzovalo jisté obavy, jestli nebudou moc masivní. Byly to ale zbytečné obavy, jsou perfektní. No a co se strojku týče, tak mě každý odrazoval od automatů (jsou to moje první), že se z (ne)přesnosti zblázním. Zatím jsem okolo 1sek/den, takže mě to nechává klidným ;)

Nepresnost patri k mechanickym strojcekom a kazdy to akceptuje, nastavovanie casu je sucastou toho vsetkeho. Moje Steihnarty s rucnym natahom nastavujem kazdy tyzden, natahujem kazdy vecer a je to krasne spoluzitie s hodinkami :)

 

A nic si nerob z tych zvucnych znaciek... zdaleka netvoria vacsinu, ani tu na fore. Presne ako hovoris. Vsetko je relativne...

Kazdopadne gratulujem k peknym hodinkam, tes sa z nich! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás letos chronoježich naděloval manželce a sice černé Mondaine. Všechny hodinky (resp. modní m.dky), které zatím dostala nebo si koupila, vydržela nosit maximálně den a pak šly do krabic..."M" má na ruce už třetí den a dokonce je už ani nesundává na spaní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem si nevsiml, ze by se na foru nekdo s roladama dival shora na primkare nebo sejkare. Je uplne jedno, jak drahy tvoje hodinky jsou, ale jestli z nich mas radost. Chrono od Stajnhartu neni zadny orezavatko, je to komplikovany svycarsky stroj pouzivany i v mnohem drazsich znackach kombinovany s ocelovym pouzdrem, safirovym sklem a nestarnoucim designem. Neni duvod se stydet...

No, když tady vidím Bretling, Rolex a podpobné nádhery, tak jsou ty moje hodinky velmi chudý příbuzný ;) Vše je ale relativní, že?

 

Vybíral jsem je doslova několik let, takže na otázku "jsou úžasné?" musím odpovědět "jsou lepší, než jsem čekal"! Mám ty nové s novou korukou a Steinhart je tímto krokem podle mě ještě povýšil. Moc dobrý počin!

 

Jsem hubeňour, což u mě vzbuzovalo jisté obavy, jestli nebudou moc masivní. Byly to ale zbytečné obavy, jsou perfektní. No a co se strojku týče, tak mě každý odrazoval od automatů (jsou to moje první), že se z (ne)přesnosti zblázním. Zatím jsem okolo 1sek/den, takže mě to nechává klidným ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...