Přejít na obsah

Copak na Vás čekalo pod stromečkem?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 315
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

,,Překvapily'' mě Ruhly, které mi Ježíšek nadělil (když jsem si je před naježením pofaceliftoval a doplnil řemínkem, dále cestopisná knížka, sháněná asi 15 let, a od manželky opravdové překvapení, když nechala tajně porestaurovat rodinnou památku - knihu z r 1694 AGENDA SEU RITUALE ROMANO OLOMUCENSE.

post-9165-074370500 1356468518.jpg

post-9165-066123600 1356468534.jpg

post-9165-001040800 1356468547.jpg

post-9165-079631400 1356468563.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

financ: MJX F-45. Taky o něm po zimě uvažuju. Mám jen prcka a toho by mi venku odnesl vítr :) Je opravdu tak festovní jak o něm píšou?

 

 

jj, F-45. Manželka hodně překvapila, doteď jsem lítal jen s prckem kolem lustru. Tohle je jiný kafe a vypadá festovně.

Dneska jsem ho jen vyzkoušel, první dojmy výborný, nadšený jsem jak malý kluk. Je to hodně svižný, doporučuju pro začátek lítat s cvičným křížem, dokoupit navíc pár baterek a namontovat battery alarm.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lítám doma s čtyřkanálovým Colibri V4,5 a ten je na plný výchylky pěkně živej. F-45 je podle videí hodně stabilní a dobrej na začátek. Myslím, že si s ním venku poradím :) Ono je to venku díky prostoru jednodušší než doma. Doma jsem prvních pár baterek pořád gumoval po zdech černý čáry od vrtule :)

 

Takovej dárekbych někdy od přítelkyně chtěl dostat. Jenže ona by ho spíš vzala za ocas a použila ho jako kladivo :)

 

Přeju s ním hodně zábavy!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People - to jsou Flippery?

U nás žádný chronodárek, přítelkyně nám nadělila zimní dovču ve Slovinsku, pokud se urvu z práce, snad si aspoň na chvilku vyčistím hlavu což je spolu se zážitky nad všechny hmotné dárky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...