Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Mám doma televizi, která je sice Full HD, ale je tzv. hloupá. Zvažoval jsem proto o koupi nové chytré televize, ale zjistil jsem, že existují smart TV boxy, které vlastně z hloupé televize udělají za pár korun chytrou.

Našel jsem jeden takový třeba od značky Evolveo, ale četl jsme o něm rozporuplné reference.

 

Máte někdo zkušenosti s těmi smart TV boxy? Doporučili byste je ke koupi, popř. který konkrétní?

 

Chtěl bych časové nahrávání z DVB-T (ideálně 2 tunery), HbbTV, použitelný internetový prohlížeč a wi-fi.

http://www.czc.cz/search?q-fulltext=xtreamer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

já to nikdy nezkoušel, tak nevím, v jaký kvalitě to nahrává..nebo jestli to lze nějak nastavit....ale 8GB je mále. Pořád je si ale třeba uvědomit, že je to televize a ne komp...

sem neska trochu pomalejší .... chápu to tak, že ty nahoře anoncované krabičky, snad kromě jedné mají 8GB nebo 16 GB interní paměť = úplně na h...o = ta krabička za dva a více tisíc se teda umí připojit k internetu a nabídnout nějaké aplikace (které se ve smart TV nabízejí zdarma nebo se dají stáhnout) = příjde mi to za ty peníze dost málo 

 

 

když to shrnu, tak mě smart TV taky neposadila na p...l, je to prostě něco navíc, ale vzhledem k cenám za které se smart TV prodávají bych se na nějakou náhražku v podobě přídavného zařízení (krabičky) vysral a ke smart TV připojil externí HDD a je to vyřízené

 

*můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on to asi myslí tak, že pomocí tý krabičky udělá jeho blbou televizi chytrou...to co je normálně ve smart tv, obsahuje ta krabička...Já jsem se smartem spokojene. Připojení k internetu využívám docela docela dost a hlavně na tom streamuju pohádky z youtube pro malou dceru.

 

samozřejmě externí hhd je na nahrávání nutný....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám osobní zkušenosti s tímhle http://www.aliexpress.com/item/2GB-RAM-CX-919-rockchip-rk3188-quad-core-mini-PC-OS-4-2-2-android-TV/923322419.html . Je to čtyřjádro a 2 gb ram. Ačkoliv android nemám rád, tady funguje perfektně, svižně. Výhoda těchto krabiček, nebo minimálně této co postuju je, že od normálních smart tv, kde je internet pro pevné nervy, protože vše trvá strašně pomalu, tak tady jste jak na PC, plus to umí přehrávat všechny flash videa ze stránek. Prohlížeč je opravdu svižný a v podstatě jako na PC. Ovládat na TV to můžete buď myší, nebo klávesnicomyší atd. Prakticky si do toho lze nainstalovat jakoukoliv aplikaci co je na marketu. krabička umí titulky samozřejmě českou podporou, celé prostředí je samozřejmě také v češtině, nahrávání filmů na externí disk vyzkoušeno nemám, ale neměl by být problém. Mimochodem, na youtube je na tuto krabičku mraky videí. https://www.youtube.com/results?search_query=cx+919

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chlapi, chtěl bych poprosit o radu ohledně nové TV, co jsem koupil rodičům. Jedná se o LED Panasonic TX-55AS640E. Po nainstalování v novém domě přišlo velké zklamání, co se kvality obrazu týče.
TV je napojená coaxiálem v rámci zabudovaných rozvodů až na anténu na střeše. Při ladění dvbt mi TV hlásila signál a jeho sílu na 100%, ale obraz stojí za prd :(...
Nejvíc mě ale překvapilo, že i CT HD kanály nevypadají vůbec tak hezky, jako u mě doma, kde mám iPTV a staršího Panasonica s horšími parametry (taky LED). HD obraz je ostrý jen na popředí, ale pozadí budí rozmazaným dojmem.
Netušíte, čím by to mohlo být? Mám jim někde objednat satelitní parabolu, nebo TV vrátit, nebo se dá něco doladit nastavením TV? Nerad bych, aby se zbytečně vyhodily peníze.
Předem díky za jakýkoliv tip ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, coby neznalý této vymoženosti se zeptám:

Co říkáte na tuto krasavici?

Philips 48PFH5509/88 FHD

Co jiného by jste mi doporučili na takové to domácéí pokoukání? Žádné 3D, žádné kina a jiné kraviny k tomu nelánuji.

Přijdu sednu zapnu a fertig.

Značka OK, nebo koukat jinam?

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, coby neznalý této vymoženosti se zeptám:

Co říkáte na tuto krasavici?

Philips 48PFH5509/88 FHD

Co jiného by jste mi doporučili na takové to domácéí pokoukání? Žádné 3D, žádné kina a jiné kraviny k tomu nelánuji.

Přijdu sednu zapnu a fertig.

Značka OK, nebo koukat jinam?

 

Je to malý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý ti bude radit něco jiného, ale nikdo nezná tvoje preference. Mě třeba děsně zrazovali od SHARPU, že má pošahaný ovládání ( řazení programů, teletext, program ingo, EPG apod.). Přitom to mě vůbec nevadí, ale strašně mě vytáčí pomalej CI modul. Takže pomalu najíždí dekódování satelitních programů.

 

U tý tvojí televize by mi zas vadily jen 2x HDMI. Protože 1x PlayStation, 1x domácí kino a finito. Notebook a další věcí už bych neměl kam připojit.

 

U minulý televize mi zas krvácely voči z umístění AUX výstupu, protože jsem ji měl v obývací stěně a ten AUX byl z boku.....

 

Takže tohle je stejný jako u hodinek, nožů, pistolí a všech hraček, kterými se toto fórum zabývá :-) To co potřebuješ, zjistíš až poté, co koupíš to, co nepotřebuješ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...