Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Americkej, mám několik let Toshiba Regza (vlajková loď značky). V prodejně jsem si nechal za 1000,- nastavit obraz a zvuk. Mají nějakou sondu, kterou postaví před obrazovku a ta snímá okolní světlo a podle toho to nastaví parametry obrazu. Je to alchymie, doma to neudělaš, kdyby ses potento. Načetl jsem před koupí TV 1000 stran na diskusních fórech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shitusha :-))) ale kapíruju, příště už nad mrazkou ani nepřizdvihnu obočí. Jinak aktuálně zvuk z beden sametovej a obraz si po druhým kole svařáku taky začal hezky sedat, vono to pude.

Na všechno si musíš zvyknout, a tv je obrovská změna. Ač tvoje stará tv měla daleko horší obraz, tvé oči na ní jsou zvyklé a bude jim to chvilku trvat. Ale až se za měsíc, za dva na ní podíváš pokud ji budeš ještě mít a srovnáš ji s novou, tak pak teprve zjistíš co to bylo za mrazku :-) Šťastný a veselý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Může mi někdo prosím poradit  - mám smart TV Panasonic s možností připojení externího HDD přes USB. Jelikož mi můj HDD odešel, pokukuju po něčem novém a říkám si, že by se mi líbilo řešení s možností bezdrátového připojení k disku.

 

Myšleno, disk je napevno připojen k TV pro videa a fotky a já z NTB budu schopen na disk bezdrátově posílat soubory (asi wifi). Existuje nějaké hozké, sofistikované a jednoduché řešení, abych nemusel jít přes NAS? Samozřejmě můžu koupit disk a ten vždy odpojit a připojit k PC, přenést soubory a pak zase k TV, ale ptám se... koukal jsem na nějaké řešení WD My Cloud Home, ale kupodivu se v tom moc nevyznám...

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to WD mam - mam na tom filmy, fotky soubory . Lezu na to z tv, PC a mobilu...  je to i docela uzivatelsky privetivy.

A má to wifi, nebo se připojuješ k WIFI přes kabel? Mám totiž wifi router na jiným místě, než TV, tak bych potřeboval něco bezdrátového...

 

Jinak televize wifi má a možná by se k tomu dalo připojit bezdrátově přes ten router (jako HDD k routeru drátem a TV k routeru+hdd bezdrát), ale to bych právě potřeboval něco ověřeného.

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pripojeny na router sitovym kabelem. A televizi mam pripojenou na wifi sit. Tzn ten disk mam u Routeru.  presne takhkle to mam a jedu full HD v poho i vysoky tok.  4K filmy uz to přes moji wifi neda - trha se to.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pripojeny na router sitovym kabelem. A televizi mam pripojenou na wifi sit. Tzn ten disk mam u Routeru.  presne takhkle to mam a jedu full HD v poho i vysoky tok.  4K filmy uz to přes moji wifi neda - trha se to.

Ještě dotaz, máš verzi MY CLOUD, nebo MY CLOUD HOME? Ta verze Home totiž nepodporuje DLNA, což je myslím to, co potřebuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FYI, Panasonic šlape i s My Cloud Home, jen se ty videa musí hodit na výchozí (sdílený) SMB svazek. Žádný PLEX/DLNA k tomu není potřeba... nicméně tyhle HP "cloudy" jsou softwarově neskutečná srágora a když jednou kleknou, k datům už se nedostanete :(

 

PS: Obojí má ETHERNET a nikam se to nepřenáší - pokud lidi fungování sítí nerozumíš Andrew, připoj to ke GLAN routeru/switchi kabelem a nedělej si zbytečné iluze ohledně propustnosti starého zarušeného 2,4 GHz WIFI.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Sháním bezdrátová sluchátka pro starší led tv Samsung s obyč konektorem na sluchatka. Vím, že jdou dokoupit nějaké vysílací stanice, ale netuším, jestli je to vůbec proveditelné na cca 9 let starou televizi? Pokud ano, kdybyste měl někdo typ na konkrétní model sluchátek bylo to super. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dotaz pro zdejší elektro odborníky:

Ma smysl ted kupovat Oled za 30?

Konkretne uvazuju o tomto:

https://televize.heureka.cz/lg-55eg9a7v/

 

Koupi nove Tv uz odkladam nekolik let s tim ze furt cekam zlom a boom Oled,ale nejak to neprichazi. Nejpozdeji do Vanoc novou bednu uz koupit musim...ma smysl jeste na neco cekat? Pripada mi, ze alternativa k tomu neni zadna...pripadne klasicka Led za cca polovinu. Jedu ted filmy z kodi ve fullhd, obcas ps4, zena kabelovku. 4k a 3d neplanuju ani ted ani v nejblizsich letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj Ve spolek,

 

mám v hlavě nákup nové televize a už delší dobu zcela iracionálně nosím v hlavě značku Loewe, konkrétně model Bild 4.55 OLED.

 

Asi zásadní námitka je, že je pořád pekelně drahá a OLED se dá koupit i za výrazně míň železa. Narazil jsem ale na zajímavé nabídky z Německa kde se stejný model nabízí o 30% levněji.

Tam za 66.300 a tady všichni svorně za 95.000.

 

Nemá někdo zkušenosti s nákupem televize z DE? funguje to tady v Česku nebo se to musí nějak bastlit? 

 

 

předem díky za názory.

Upraveno uživatelem taurus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...