Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Frak, hele, to sou fakt dotazy, nezlob se...

 

Ma smysl resit jine hodinky nez casio, kdyz ukazujou vsechny stejne?

 

 

Smir se s tim, ze oled je zatim to nej, co se da poridit pro filmovy zazitek.

 

4k a 8k stejne hovno vysila, nase tv kterou ty sledujes nevysila ani fullhd, takze na tvoji potrebu staci cokoliv, nemyslim to nijak zle.

 

 

K vypalovani, plazma se taky vypalovalauz a vsichni se toho bali a spousta lidi ma plazmu doted, protoze nic lepsiho podle me nikdy nebylo, jenze vyroba byla natolik nakladna, ze je vytlacila jina technologie

 

 

Tomas, pokud resis velikost, za 50k nic moc lepsiho v 75 nekoupis.

 

Otazkou je, zda nejit do 65 Oled, at uz lonske B7 od LG, dala se sehnat uz okolo 40 a nebo letosni B8, ta byla behem Vanoc v Electroworldu za 49k, to byl dobry kup.

 

Obe lonska i letosni jsou nej tv pro vsestranne vyuziti

 

Pokud do 50 75vel, ber Samsung, sam mam ue7002 rok a jsem max spokojen.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidam se do klubu nerozhodných. Mám stařičkou Philipsku 32PFL8404 a rád bych konečně větší plátno. Tak nějak jsem začal lovit opět ve philipsáckých vodách a docela se mi líbí 55PUS8503. Ambilight a basák. Jak jsem pochopil z diskuze tak potřebuji IPS panel, protože na tv budeme koukat z blízka a v relativně širokém úhlu. Četl jsem, že všeobecně bývají pomalejší reakce na povely z IR ovladače. 

Oblezl jsem po Plzni pár krámů ale všude je jen 7xxx řada. Není ten Philips uplnej průjem? Nebo zvolit něco jiného s IPS panelem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frak, hele, to sou fakt dotazy, nezlob se...

 

Ma smysl resit jine hodinky nez casio, kdyz ukazujou vsechny stejne?

 

 

Smir se s tim, ze oled je zatim to nej, co se da poridit pro filmovy zazitek.

 

4k a 8k stejne hovno vysila, nase tv kterou ty sledujes nevysila ani fullhd, takze na tvoji potrebu staci cokoliv, nemyslim to nijak zle.

 

 

K vypalovani, plazma se taky vypalovalauz a vsichni se toho bali a spousta lidi ma plazmu doted, protoze nic lepsiho podle me nikdy nebylo, jenze vyroba byla natolik nakladna, ze je vytlacila jina technologie

 

 

Tomas, pokud resis velikost, za 50k nic moc lepsiho v 75 nekoupis.

 

Otazkou je, zda nejit do 65 Oled, at uz lonske B7 od LG, dala se sehnat uz okolo 40 a nebo letosni B8, ta byla behem Vanoc v Electroworldu za 49k, to byl dobry kup.

 

Obe lonska i letosni jsou nej tv pro vsestranne vyuziti

 

Pokud do 50 75vel, ber Samsung, sam mam ue7002 rok a jsem max spokojen.

rozumna rec, amen 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rmx: Philips není obrazově o nic horší než LG (však to dlouhou dobu byl jeden koncern) - a pokud máš v checklistu funkční Ambilight, nic jiného ani na výběr nemáš. Na místní kvelby se vyprdni - teď po vánocích jsou všechny vymetené, centrály tlačí doprodeje a poslední kousky za dobré ceny z velkoskladů rychle mizí. Zrovna včera jsem dával linky na brutálně slevněné OLED z osmitisícovkové řady (55" bylo jen o 5 litrů dražší než to Tvé LCD) v CZC - no a koukám že dneska už nejsou...  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frak, hele, to sou fakt dotazy, nezlob se...

 

Ma smysl resit jine hodinky nez casio, kdyz ukazujou vsechny stejne?

 

 

Smir se s tim, ze oled je zatim to nej, co se da poridit pro filmovy zazitek.

 

4k a 8k stejne hovno vysila, nase tv kterou ty sledujes nevysila ani fullhd, takze na tvoji potrebu staci cokoliv, nemyslim to nijak zle.

 

 

K vypalovani, plazma se taky vypalovalauz a vsichni se toho bali a spousta lidi ma plazmu doted, protoze nic lepsiho podle me nikdy nebylo, jenze vyroba byla natolik nakladna, ze je vytlacila jina technologie

 

 

Tomas, pokud resis velikost, za 50k nic moc lepsiho v 75 nekoupis.

 

Otazkou je, zda nejit do 65 Oled, at uz lonske B7 od LG, dala se sehnat uz okolo 40 a nebo letosni B8, ta byla behem Vanoc v Electroworldu za 49k, to byl dobry kup.

 

Obe lonska i letosni jsou nej tv pro vsestranne vyuziti

 

Pokud do 50 75vel, ber Samsung, sam mam ue7002 rok a jsem max spokojen.

 

Díky moc za radu. Já fakt sedím od tý bedny kilometr, takže je pro mě paradoxně lepší větší obraz než kvalitnější obraz.

 

Půjdu tedy do tady tohoto : https://www.samsung.com/cz/tvs/uhdtv-nu8002/UE75NU8002TXXH/

 

Docela mi přijdou fajn ty 2 tunery a stříbrná se mi hodí do obýváku víc.

 

Navíc budu moct vyhodit externí satelitní tuner a pokud to zvládne přehrávat i různé formáty videa tak i to Rapsberry s KODI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta-Biker: prave ze Samsung prestal podporovat a prehravat hromadu video formatu (nektere uz obskurni, jine jeste pouzivane), ktere ostatni vyrobci podoruji. Pokud nekdo prehrava video ripy primo pres prehravac v tv, mel by to vzit do uvahy...nove modely samsung s tim maji problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja teda muzu rici, ze jsem se zatim nesetkal s jedinym formatem,ktery by neprehral.

 

Mam prakticky stejny model v mensi velikosti a rikam, po roce bych nemenil, jen bych vzal vetsi, ale to clovek vzdy, donese domu, "tyvole, krava jak cyp" po dvou ďnech pohoda a po tydnu, "do prdele, ze jsem setril a nevzal vetsi ":))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zvládá to HEVC (X.265)? Pro mě to byl ve spojení s DVB-T2 a výhledem do budoucna jeden z důvodů, proč pořídit novou TV (Philips s Androidem). Ani Raspberry (3) to už nedalo, TV to dá bez zadejchání i se streamováním ze sítě.

 

např tohle: http://4ksamples.com/elysium-2013-2160p-1-minute-sample-footage/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja teda muzu rici, ze jsem se zatim nesetkal s jedinym formatem,ktery by neprehral.

 

Mam prakticky stejny model v mensi velikosti a rikam, po roce bych nemenil, jen bych vzal vetsi, ale to clovek vzdy, donese domu, "tyvole, krava jak cyp" po dvou ďnech pohoda a po tydnu, "do prdele, ze jsem setril a nevzal vetsi ":))

Nekomu by mohlo vadit ze novejsi samsungy neprehraji divx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 13 litrů "velkou" TV? Buď budeš muset nároky na velikost i parametry dost omezit (protože za ty prachy je max. 55" low-end), nebo uhnat někoho kdo se bude pod cenou zbavovat "prcka" právě kvůli větší úhlopříčce...

 

Budu řešit koupi nové velké TV. Cenové rozmezí je cca do 13 tis. Po čem bych se měl dívat? Děkuji moc za tipy a rady.

Bude to hlavně na filmy a serialy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu řešit koupi nové velké TV. Cenové rozmezí je cca do 13 tis. Po čem bych se měl dívat? Děkuji moc za tipy a rady.

Bude to hlavně na filmy a serialy.

Na čem ses díval do teď?

Počítej s tím že u takto "levných" TV bude obraz trošku kompromis,doporučuju vzít BR,flashku sebou a nechat si pustit film pro porovnání,u těchto LCD je ten obraz fakt totálně nefilmovej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nevadi vam na tech super ostrejch TV koukat na filmy? Me, kdyz to vidim u kamaradu, to prijde hrozne "studiovy a neprirozeny" a uplne to kazi dojem z filmu.

 

I proto jsem koupil projektor a 108" platno jen HD - z 3m je to krasnej filmovej obraz I kdyz teda mnohem mene ostrej jak ty novy TV.

 

Nemyslim to jako flame, ale fakt me to zajima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co maji sousedi lcd (cca rok stary samsung 55ku), tak me tam vadi takovy efekt jakoby zmeny rychlosti obrazu. Proste nektere sceny obcas probehnou viditelne zrychlene (a nejde o nejake trikove sceny), cca 1-2s a pak zase ok. To by me docela stvalo. Nevite, co to ma byt a jestli je to v nastaveni? Bylo to pri beznem dvb-t vysilani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...