Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

 

Ahojte, poprosím kto mate Philips 55OLED803-139cm, môžete mi zmerat rozteč nožičiek?

 

dakujem

 

Vnitrni roztec je 74,6 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Ahojte, prosím o radu. Předěláváme obývák, nábytek pod televizí apod. Nově bude televize přidělaná na zdi. Současná TV nemá Dvb-t2 tuner takže buď set-top box (moc se mi nechce) nebo nová televize. Kdybych chtěl novou televizi, tak jsem trochu bezradný. Došel jsem dnes do Electroworldu, kde mi pán poradil https://www.datart.cz/Samsung-QE55Q6F.html Pak jsem ještě koukal na Alzu, kde jsem objevil https://m.alza.cz/55-lg-oled55b8pla-d5296760.htm#popis (po přečtení pár posledních stránek je to asi ta, co koupil Murphy). Prosím, můžete mi poradit televizi dle následujících požadavků? Velikost 55 palců, signál bude z STA na střeše (máme v domě HBO, ale zatím to neplánujeme, časem možná jo), koukáme celkem málo - děti chvíli pohádka, já občas fotbal nebo hokej (současná televize puk či míč moc nestíhá), občas přes Wi-Fi připojíme na YouTube, cena cca 25 tisíc. Přinejhorším může být 30, ideálně 20. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lolohh

 

Chodim na AVmanii a sleduju telky furt, ted nejlepsi cena/vykon 55nu8002. Mam ze SRN predchudce 55mu8009 a budes spokojen, akorat me nestala 18000 ale 1000E...

Hokejik ted jak vino, fotbal samo jeste lepsi.

Koukam ze mas jeste OLEDku ve vyberu, to je obrazove jeste lepsi ale das desitku navic a ja se furt bal vypalovani...

A s velikosti je to pravda, jak mi 55 prisla velka tak ted bych snesl 65 palcu, 75 uz je moc vetsinou...

Upraveno uživatelem paolous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad AVMania: Před 30 lety se v podobně "odborných" hospodských debatách moudřilo, že tuzexový 65cm Grundig je zbytečně moc a že z nepřirozeného stereo zvuku bolí hlava, zatímco poctivá podpultová 55cm TESLA ORAVA s mono repráčkem stojí půlku (tj. "lepší cena/výkon") a Husák na ní měl ostřejší hodiny...  :whistling:

 

PS: Hokej a fotbal (už tak degradovaný DVB/T/C) je blitka na libovolném LCD. Ale kdo neviděl nic lepšího, bude si dál mlít svou - stejně jak ti dědci o Husákovi  :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lolohh

 

Chodim na AVmanii a sleduju telky furt, ted nejlepsi cena/vykon 55nu8002. Mam ze SRN predchudce 55mu8009 a budes spokojen, akorat me nestala 18000 ale 1000E...

Hokejik ted jak vino, fotbal samo jeste lepsi.

Koukam ze mas jeste OLEDku ve vyberu, to je obrazove jeste lepsi ale das desitku navic a ja se furt bal vypalovani...

A s velikosti je to pravda, jak mi 55 prisla velka tak ted bych snesl 65 palcu, 75 uz je moc vetsinou...

Já původně OLEDku nechtěl, ale když to vidím hrát vedle sebe, tak jí asi chci. I za ty prachy navíc. Jo, 65 by se nám vešla, ale 55 bude stačit. Na vypalování kašlu :D Na toho Samsunga se přesto rád podívám, děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... vetsina kanalu je a dlouho bude SD mlhovina,.....

Netuším, odkud chytáš signál, konkrétně přes UPC jsou všechny podstatné kanály v HD (komplet ČT, Prima, Nova, sportovní kanály, atd.), ze 2 m pohodové koukání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď byl mrknout a musím říct že jsem odcházel rozladěn. Když už se mi někde líbil obraz tak za 40 plus a většinou oled. Obzvláště když běžel hokej tak za pukem vsude černá smouha.

 

Nemáte někdo nějaký tip na telku cca do 20 raději míň, alespoň 65 raději 75 palců? Původně jsem myslel že vezmu z alzy tlc ale jak jsem viděl obraz na levných samsung/philips/lg tak asi fakt bude mít smysl připlatit za 100hz panel. Parametrove a recenzema zatim asi vede hisense H65U7A ale trochu se bojím toho, co tu píše Odjinud. I když to by možná řešilo přikoupení prodloužené záruky (standardní je 3 díky tusim plus 3 doplatit). Jak hraje jsem ale ještě neviděl, a uprimne bych se cebove radeji pohyvoval o nevo níže.

 

Použití asi primárně HBO Go, Netflix atd. Pak klasická telka asi hlavně přes iptv a xbox. Ideálně aby to telka všechno umělá nativně, kdyz ji připojím kabelem. Díky moc za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim mrknout, ale upřímně, původně jsem chtel utratit co nejmíň a vzít tcl, pak jsem viděl ty levné televize s cenou kolem 15 a moc se mi to nelíbilo. tak jsem si řekl ok navýším budget a vylezl z toho ten hisense jako takové to maximum co jsem ochotný dát. ta lg vypadá fajn, ale je zas o 5 tisíc dražší... to je jak s hodinkama - nakonec skoncim s nějakou tou oled za pade :-D

 

Ale tomu bych se rád vyhnul 20 je asi limit, těch 22 za hisense ještě s jistym sebezapřením dám, pokud se mi bude líbit obraz...

 

Edit ještě si lidí chválí to výběhové tcl U65S9906, že prý má super zvuk, ale to je zas prohnute, což nevím jestli chci...

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...