Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Máte někdo zkušenost s aktuálními Samsung TV? Sháním něco okolo dvacky 55" na občasné sledování seriálů. V diskuzích si bohužel hodně lidé stěžují na malou podporu formátů (některé seriály musím sosat, pže u nás prostě zaplatit nejdou). Zajímalo by mě, zda je to problém jen interní aplikace a zda by se to dalo vyřešit instalací třeba VLC? Moje minulá Sony přehrála s VLC vše co bylo třeba, ale po minulé zkušenosti už od nich nic nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Máte někdo zkušenost s aktuálními Samsung TV? Sháním něco okolo dvacky 55" na občasné sledování seriálů. V diskuzích si bohužel hodně lidé stěžují na malou podporu formátů (některé seriály musím sosat, pže u nás prostě zaplatit nejdou). Zajímalo by mě, zda je to problém jen interní aplikace a zda by se to dalo vyřešit instalací třeba VLC? Moje minulá Sony přehrála s VLC vše co bylo třeba, ale po minulé zkušenosti už od nich nic nechci.

Podporu formátů bych moc neřešil. Měla by to zvládat přehrát bezdrátově z kompu přes wifi, ale ještě jsem to nezkoušel. Osobne se mi jeste nestalo, ze bych něco stahoval na flashku a pak přehrával přímo z televize takže upřímně ani nevím, jake formaty televize, co jsme měli doma, historicky podporovaly nebo nepodporovaly, ale já jsem v tomhle možná divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, poradite prosim 43? moderni tv s dobrym podsvicenim, dobrymi pozorovacimi uhly. Aby do ni sel strcit coax kabel z anteny. Limit do 21 tis.

FYI, za 21 tyček už dnes seženeš 65" 4k IPS, anténní vstup mají naprosto všechny. Teda jestli nemyslíš koax ze satelitu a pozorovací úhly z OLED (které se ovšem pod 55" taky nedělají)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych dostat do ruky blbce, který vymyslel poslední aktualizaci TV Sony. Pět let se TV aktualizuje sama, ani nevím, že se nějaké aktualizace stahuje. Včera po zapnutí naskočila hláška, že je k dispozici nový software a zda ho chci instalovat. Já blbec jsem to odklepl. Od té doby TV každých 10 minut zamrzne, nereaguje na dálkové ovládání, nedá se ani vypnout a jediné řešení je vytažení ze zásuvky. To se pak po zapnutí chvíli točí kolečka, naskočí obraz i zvuk a po chvíli je zase všechno mrtvé. 

Systém hlásí, že je je instalována poslední verze softwaru. Diagnostika hlásí, že je vše OK.

Nepomohlo ani uvedení do továrního nastavení, přeladění DVBT i satelitu.

Děje se to jen při sledování satelitní TV, digital DVBT pracuje bez chyby.

Má někdo nějakou radu, než to rozmlátím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem udělal. Resetoval jsem satelit a znovu naladil. TV našla všechny programy, které měla, utřídil jsem je a výsledek nula. 

TV si prostě vybere moment, kdy přestane reagovat - vůbec nezáleží co se zrovna děje - jestli sleduji program, snažím se přepnout na jiný nebo jsem třeba v nastavení. 

 

Teď zrovna zamrzla v momentě, kdy jsem chtěl ubrat zvuk.

Upraveno uživatelem Klokan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netýkala se ta aktualizace slavného Android TV "O"? Pár lidí z okolí už nad tím lamentovalo: Nové "ikonky" velké jak plakát na vrata, všechny staré chyby+lagy zachované, výrazně pomalejší start aplikací, k tomu přidané nové nečekané zákysy kdekoliv v EPG i při prostém přepínání programů... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klokan Když se podíváš o stránku zpět, tak uvidíš stav mojí SONY. SW kurvítka v praxi, po netu je lidí s podobným problémem celkem hodně.

 

Tak jsem se radoval předčasně, problém je zpátky vylepšený o to, že TV nenaskočila ani po tvrdém restartu. Vrátila se do naposledy sledovaného kanálu a na DO nereaguje. Zkusil jsem poslední zoufalost - restart DO - a k mému překvapení to funguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, takhle jsem si hrál s restartama týden a pak byl šlus.

 

Tuší někdo, jak se to teď se servisem TV? Už jsem teda koupil novou, ale té původní obrazově nic není, jen blbne systém, třeba by to nějaký servis zvládl opravit. Je mi líto jí vyhodit, ale zas je to skoro tři roky starý spotřebák no...

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kluci,nemá někdo zkušenost jak dostat scart do chytré tv?Nastal čas na OLED a potřebuju připojit SACD/DVD-A přehrávač

Co jsem rychle googlil tak mi to našlo něco takové,nemá někdo něco odzkoušené?

https://www.electroworld.cz/winner-scart-hdmi-konvertor?gclid=EAIaIQobChMIvLqurIqX5AIVCbTtCh3xqQPKEAYYByABEgKuh_D_BwE

https://www.conrad.cz/konvertor-ze-scart-na-hdmi-speaka-professional-sp-hd-sc-01-sp-3957084.k989271?icc=cross-sell&icn=aslobought

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pánové chci poprosit o radu. Vybírám novou televizi a umanul jsem si že chci Philips s ambilight. LCD (oled je mimo rozpočet), bude to na zeď kde okolo bude dost prostoru. A teď otázka: stojí ambilight za to?

 

Proč se ptám. Ambilight omezuje výběr jen na Philips a ten začal dělat skoro všechny modely ve střední třídě jen ve stříbrné barvě, což se mi nelíbí a k ničemu se mi ta stříbrná nehodí (first world problems).

 

Máte tu někdo philips s ambilight? Je to dobrý nebo je to o ničem? Případně doporučíte spíše android TV nebo jejich proprietární saphi tv, která je na levnějších modelech?

 

Do teď jsem smart televizi neměl, streamovani jsem když bylo potřeba řešil chromecastem,takže nemám moc srovnání, ale podvědomě mě to táhne k android tv (jedu na pixelu). Díky za názory.

 

Jo jinak velikost 65, a rozpočet max 30k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kloubiku, ma rada zni dotlacit tu osmicku v rozpoctu, nebudes litovat.

OLED je fakt jiny obraz, mam ted cerstve srovnani mezi moji OLED (mam 55?) a dcery LED. Ten obraz je fakt jinde.

A mas to i v cerne. Ambilight bych ozelil, obraz je vic...

https://www.eshoplg.cz/lg-oled/lg-oled65b8pla/?utm_source=heureka.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...