Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Tak TechniSat vyrábí takový stroje taky, ale cena bude řádově (tj. 10x) vyšší než u tý Tesly, cos měl vybranou a bude to umět hromadu dalších věcí (typicky i kabelovku nebo satelit), který nebudou třeba. Oni dělají i pěkný televize, akorát tady se moc neprodávají a jsou drahý na naše poměry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LCD = QLED ? OLED. Ťamťung už neví jak by se těch výběhových krámů zbavil, než s velkou slávou spustí vlastní linku na OLED.

Jinak ten vrabym linkovaný (2 roky starý) článek o 100Hz bednách obsahuje tolik zavádějících blábolů, že se to dá omluvit snad jen tím že autor na CDR krátce poté skončil. Taktně doufám že se odešel věnovat buď serióznímu studiu (a s vědomím té ostudy si změnil jméno), nebo kariéře profesionálního lháře = prodejce TV...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, díky za spoustu zajímavých rad, ale může mi tedy někdo doporučit konkrétní kus? Chtěl bych 65?, značka sony nebo samsumg, ale na to tom nesejde a rad bych se vesel do 20k. Na avmanii v testu tv cena/výkon vyšla docela slušně 65" Sony KD-65XG7005. Co vy na ni? Nebo v této ceně vzít cokoliv, co se mi líbí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to generická čínská telka s 65" LCD panelem a fluorescenčními "Quantum-dot" filtry nad modrým LED podsvícením - tj. to co Samsung inzeruje jako "QLED" a Sony jako "Triluminous". Předem počítej s tím že to má mizerné audio (za tučný příplatek a hromadu drátů řešitelné externě) a omezený počet HDMI (3 mínus 1 na ARC), cena "něco pod 20" není ani málo ani moc, na bajky o "Black Friday" charitě zapomeň.

 

PS: AV Mania (L)živě = Computer press - a od minulého zaměstnavatele si zatraceně dobře pamatuju, že k těm nedoštudovaným škrabákům se žádná "recenze" ani "účastníci srovnání" nedostanou bez tučného sponzoringu (a dodání hotového textu) ze strany zainteresovaného prodejce   :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem měl vybranou Teslu duplex T2 ale nikde ji už nemají

 

S jiným STB ti sice neporadím, ale buď rád, žes nesehnal tu Teslu. Rodiče mají stejnou úchylku na nahrávání a zrovna tenhle klumpr si koupili. Strašná věc. Hardwarově možná nebude nejhorší, ale ten software programovali podle všeho čínští puberťáci na drogách. Fakt už se mi dlouho nestalo aby mě nějaký výrobek takhle vytočil. Koupit si to sám, šel bych to vrátit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S jiným STB ti sice neporadím, ale buď rád, žes nesehnal tu Teslu. Rodiče mají stejnou úchylku na nahrávání a zrovna tenhle klumpr si koupili. Strašná věc. Hardwarově možná nebude nejhorší, ale ten software programovali podle všeho čínští puberťáci na drogách. Fakt už se mi dlouho nestalo aby mě nějaký výrobek takhle vytočil. Koupit si to sám, šel bych to vrátit. 

uau,tak to díky za varování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi prosim: kdyz si koupim obyc zakladni hloupej stb a pripojim ho na svoji smart tv tak si tim zrusim smart funkce (cervene tlacitko) protoze to proste pojede pres stb a ne pres tv? Musim tedy koupit 2-3x drazsi lepsi stb s funkci hbb tv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten stb (strašná zkratka mimochodem) je externí zařízení, jako každý jiný. Takže pokud chceš cokoliv přijímat přes (vidět ze) stb, musíš telku přepnout na příslušnej vstup, na kterej máš stb připojenej (scart, HDMI, ...). Je to nezávislá věc na televizi - nezávislý TV tuner, případně nezávislé připojení k netu. Ty dvě věci mužou fungovat bejt zapnutý vedle sebe paralelně (třeba na telce koukat na nějakej program / net, na stb jinej program nahrávat, akorát zobrazovat na telce mužeš obraz pouze z jednoho zařízení - telka (anténa) / set top box / třeba videopřehrávač na dalším scartu nebo HDMI).

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

geometr> hádám, že pokud řeší stb, tak má tv pouze s dvbt, což znamená, že ano, pokud vypnou vysílání, nebude mít ani smart funkce spojené s tv pořadem ne? Tedy že bude muset mít stb se smart funkcemi, pokud je chce zachovat... Tedy pokud nemá připojený k tv net, ale to by asi neřešil stb a měl by hbbtv skrze iptv ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady mi urcite neekdo poradi :-)

zelbohu, ackoliv ujisten spravou baraku, ze T2 bude funovat ze spolecne anteny (T2 -> analog), tak dnes jsem se dozvedel, ze nikoliv. takze, stv je takovej, ze mame 4x TV, vsechny bez T2, vsechny napojene na spolecnou antenu.

musim koupit 4x tuner nebo existuje lepsi, levnejsi reseni? bohuzel je nutnost mit moznost mit spustene ruzne programy na vsech TV zvlast.

 

diky za radu   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...