Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Přes net hledám a nechám si poslat do obchodu, plno v okolí. Jako bych počítal s tím co se ti stalo na Mallu. Hodil bych jim to na hlavu a at se starají.

Problém nebude asi tady:

 

https://www.lgshop.cz/49-lg-49sm9000pla?gclid=EAIaIQobChMIoda1mbal5gIVh-FRCh0gngUIEAQYAyABEgK8uvD_BwE

 

a pak třeba tady,mám v místě bydliště!

https://www.electroworld.cz/lg-49sm9000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit, kluci..

 

Background: koupil jsem novou TV místo staré (Samsuňk za Samsuňk, teď mám Frame a je super). Ovšem kreténi už nepodporujou Div X, takže moje filmy na disku (DLNA) se nepustěj. Nicméně mám taky Blue Ray BD-D7000 a to frčelo skvěle. Ode dneška to záhadně samo od sebe začíná otvírat a zavírat mechaniku, takže se to asi odporoučelo. Potřebuju něco novýho, co funguje.

 

Otázka: potřebuju nějaký multimediální centrum (ideálně s Blue Rayem, nebo aspoň DVD, bez HDD), který umí ideálně 4K rozlišení a DLNA a bude už "nesmrtelný". Poraďte mi něco.. Ideálně od Samsungu, ale už to asi nedělaj, šmejdi..

 

Dík..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jeremy: cez DLNA nemoze TV "nepodporovat" nejaky format. Dekodovanie robi DLNA source zariadenie. Chyba bude inde.

čoveče ne.. prostě jsem se ze starý i z nový TV připojil ke svýmu síťovýmu disku.. a zatímco stará TV přehrála všechno, nová jen tak 5% filmů.. a pak jsem si přečet tohle:

"V nápovědě zjistíte, že na USB jsou podporovány souborové systémy FAT, exFAT a NTFS a že naopak televizory z letošní kolekce nepodporují DivX a zvuk v DTS."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče ne.. prostě jsem se ze starý i z nový TV připojil ke svýmu síťovýmu disku.. a zatímco stará TV přehrála všechno, nová jen tak 5% filmů.. a pak jsem si přečet tohle:

"V nápovědě zjistíte, že na USB jsou podporovány souborové systémy FAT, exFAT a NTFS a že naopak televizory z letošní kolekce nepodporují DivX a zvuk v DTS."

Chapem. V tom pripade sa ale len pokusas prehravat filmy zo sietoveho uloziska. To nieje DLNA. Ak mas, vyskusaj DLNA, v zavislosti od tvojej NASky by to mohlo podporovat vsetko nove.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapem. V tom pripade sa ale len pokusas prehravat filmy zo sietoveho uloziska. To nieje DLNA. Ak mas, vyskusaj DLNA, v zavislosti od tvojej NASky by to mohlo podporovat vsetko nove.

No, to se asi pokouším.. Jsem asi naivně myslel, že je to DLNA. Tak asi není. Ale jak to proboha mám teda udělat? :-D Nikde žádnej DLNA knoflík není :-D. Mám Synology NASku, ta umí snad všechno, mrška.. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to tam mám, nějakej Mediální balíček.. To funguje. jen TV furt vidí ten "diskstation".. když zkusím nainstalovat třeba DS Video (nějaká přehrávací appka na TV), tak to vypadá hezky, jen se tam furt kroutí kolečko a nic to nepřehraje a všechno děsně trvá.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som podobnú situáciu vyriešil starším Blu-Ray prehrávačom. Konkrétne Samsung bd7500, vie 24p režim a s mojou 4K Sony tv si pekne rozumie.

Na Synology mám videostation a nastavené adresáre s filmami ktoré sa indexujú.

Z Blu-Ray prehrávam filmy cez menu multimédiá-sietove zariadenia-synology-videá podobne ako by som ich mal pichnuté v tom Blu-Ray u Usb. Tzn vidím adresarovú štruktúru.

Ďalšie riešenia je nainštalovať Plex server na Synology a Plex prehrávač na tv.

Mne sa to nepáči, Sony s Androidom má bug, videá čo nie sú 16/9 nezobrazuje korektne, teda nefunguje kompenzácia pohybu, rozmazania, 24p apod.

DS video som používal tiez, fungovalo to podobne ako Plex.

Ženy ho používajú, im sekanie obrazu (pulldown) nevadí, alebo ho nevidia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...