Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

No právě - můj BD7000 umřel, jinak bych byl spokojenej a fungoval stejně. Plex bohužel nepodporuje moje Synology (mám starou dobrou 213). Takže musím najít něco alternativníého.

DS bohužel je tam pomalé, že je to nepoužitelné, nevím proč.. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam asi rok starou LG a z NAS Synology prehraje uplne vsechno. Nic jsem neinstaloval nebo tak neco. Proste mi ukaze, ze vidi pres wi-fi NAS. Na to kliknu, ukaze mi to adresar s filmy a kliknutim se film pusti. Jeste jsem nenarazil na format, ktery by nesel prehrat. Dalkacem k tv si nastavim i volbu jazyku nebo titulku, pokud to dany soubor umoznuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam asi rok starou LG a z NAS Synology prehraje uplne vsechno. Nic jsem neinstaloval nebo tak neco. Proste mi ukaze, ze vidi pres wi-fi NAS. Na to kliknu, ukaze mi to adresar s filmy a kliknutim se film pusti. Jeste jsem nenarazil na format, ktery by nesel prehrat. Dalkacem k tv si nastavim i volbu jazyku nebo titulku, pokud to dany soubor umoznuje.

potvrzuju .... mám to úplně stejně zapojený a LG zatím schroupla všechny formáty co sem jí naservíroval .... jediný co mě na tý TV sere je titěrný dálkový ovládání (nahuštěný tlačítka vedle sebe), takže jsem dokoupil ten magickej ovladač ..... ten je pro starce jako dělanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem koupil lg, nakonec skoro zakladni model 49um7100, protoze to stejne krmim setakem od o2 a tam je vystup danej. Docela prijemne me to prekvapilo a akorat uvazuju o magickym ovladaci. Ten by snad mel umet i dalsi zarizeni. Ten co je od o2 se mi povedlo preprogramovat na LG, ale nema tacitko pro hlavni nabidku, takze na smart funkce musim brat ovladac od tv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...