Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Chlapi proc ty plazmy menite? Mam taky VT55 a dokud to pojede, nevymenim! Tomu se kvalitou obrazu zatim nic nevyrovna ...

Já o tom uvažuju více méně z plezíru :-)

dvě věci

- snesl bych větší úhlopříčku a občas se bude hodit 4K

- v noci při hlasitosti stažené na minimum je malinko slyšet zadní větrák

https://www.idnes.cz/technet/audio-foto-video/panasonic-plazma-plazmovy-televizor-oled-plazma-vs-oled.A180609_111207_tec_video_nyv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a vzít jí před koncem roku bylo tam kolo štěstí/slevy. Dal jsem 10?,ale ty to asi nepotřebuješ :-)

10% z puvodni ceny bych fakt nebral, ale za tech 66... moje prvni TV stala 12.000, coz byl ctyrnasobek meho tehdejsiho mesicniho prijmu a nebylo mi to lito.

Takze je to s porovnanim ostatnich TV dost, ale da se to zduvodnit ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bral před svátky Philipsku, model 65PUS7304, využil jsem akce cashback. Zatim panuje spokojenost velká.

Snad jediná výtka směřuje na ovladač ? bílé popisky světle šedých tlačítek vymyslel fuckt inteligent :)

 

https://www.philips.cz/c-p/65PUS7304_12/7300-series-televizor-4k-uhd-led-se-systemem-android-tv-a-3strannou-funkci-ambilight

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vybírám settopbox a řeknu vám, není to jednoduchý. Televize je ještě dost dobrá, vyhazovat ji nechci, jenže DVBT2 se blíží. Chtěl bych aby to mělo internet, ideálně přes wifi a to je problém. Slušné informace, co to má nebo nemá jsou naprosto nedosažitelné. Internetoví prodejci do popisků píšou skoro nic, případně nic neříkající bláboly, nebo úplné nesmysly. Někdy bývá ke stažení návod v pdf, opět bez výsledku. V něm jsou obvykle v šesti až deseti jazycích stejné bláboly, spousta eko a bezpečnostních upozornění a omalovánky jak to správně strčit do zásuvky. O pokročilejší výbavě nic.

Když přijdu do elektroobchodu a koukám do regálu se settopboxama, přihrne se aktivní obsluha a ptá se co bych si přál. No když si prohlížím STB tak si asi přeju pečenou jitrnici žejo. A když se zeptám, jestli to má kromě, na krabici inzerovaného Youtube, taky normální internetový prohlížeč, koukají na mě jak na holé skřivánky a blekotají nesmysly. Chápu že nemůžou znát všecko ale mohli by mít třeba v počítači přístup na katalog s informacema trošku obsáhlejšíma než šest půlřádků.

 

Takže, nevíte o webu kde by se našly informace, případně testy? Případně osobní zkušenost s nějakou krabičkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybírám settopbox a řeknu vám, není to jednoduchý. Televize je ještě dost dobrá, vyhazovat ji nechci, jenže DVBT2 se blíží. Chtěl bych aby to mělo internet, ideálně přes wifi a to je problém. Slušné informace, co to má nebo nemá jsou naprosto nedosažitelné. Internetoví prodejci do popisků píšou skoro nic, případně nic neříkající bláboly, nebo úplné nesmysly. Někdy bývá ke stažení návod v pdf, opět bez výsledku. V něm jsou obvykle v šesti až deseti jazycích stejné bláboly, spousta eko a bezpečnostních upozornění a omalovánky jak to správně strčit do zásuvky. O pokročilejší výbavě nic.

Když přijdu do elektroobchodu a koukám do regálu se settopboxama, přihrne se aktivní obsluha a ptá se co bych si přál. No když si prohlížím STB tak si asi přeju pečenou jitrnici žejo. A když se zeptám, jestli to má kromě, na krabici inzerovaného Youtube, taky normální internetový prohlížeč, koukají na mě jak na holé skřivánky a blekotají nesmysly. Chápu že nemůžou znát všecko ale mohli by mít třeba v počítači přístup na katalog s informacema trošku obsáhlejšíma než šest půlřádků.

 

Takže, nevíte o webu kde by se našly informace, případně testy? Případně osobní zkušenost s nějakou krabičkou.

 

mrkni tady: https://www.televizniweb.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybírám settopbox a řeknu vám, není to jednoduchý. Televize je ještě dost dobrá, vyhazovat ji nechci, jenže DVBT2 se blíží. Chtěl bych aby to mělo internet, ideálně přes wifi a to je problém. Slušné informace, co to má nebo nemá jsou naprosto nedosažitelné. Internetoví prodejci do popisků píšou skoro nic, případně nic neříkající bláboly, nebo úplné nesmysly. Někdy bývá ke stažení návod v pdf, opět bez výsledku. V něm jsou obvykle v šesti až deseti jazycích stejné bláboly, spousta eko a bezpečnostních upozornění a omalovánky jak to správně strčit do zásuvky. O pokročilejší výbavě nic.

Když přijdu do elektroobchodu a koukám do regálu se settopboxama, přihrne se aktivní obsluha a ptá se co bych si přál. No když si prohlížím STB tak si asi přeju pečenou jitrnici žejo. A když se zeptám, jestli to má kromě, na krabici inzerovaného Youtube, taky normální internetový prohlížeč, koukají na mě jak na holé skřivánky a blekotají nesmysly. Chápu že nemůžou znát všecko ale mohli by mít třeba v počítači přístup na katalog s informacema trošku obsáhlejšíma než šest půlřádků.

 

Takže, nevíte o webu kde by se našly informace, případně testy? Případně osobní zkušenost s nějakou krabičkou.

 

Jak říkáš, je to bída, taky jsem chtěl před vánocemi něco koupit v prodejně, to je bez šance. Prodávají tam umělohmotné šmejdy, je to pomalý nebo se to seká na HD (Tesla). Podle mě je ke staré TV už lepší koupit nějaké multimediální centrum s DVB-T2 a s Androidem pro instalaci SW typu Kodi NAPŘ. to ale v prodejnách skoro nekoupíš a když tak šmejd. Získáš tím konektivitu (Wifi, Bluetooth, Lan) a řadu funkcionalit, které sami o sobě dnes obsahují TV běžně. Pokud je to jen o set-top boxu tak TADY je nějaký test, ale objednat přes internet, ať se to dá vrátit. Technisat satelitní mám 7 let, byl jeden z nejdražších, ale tak složitý menu a dalo se tam nastavit mraky věcí, že jsem tp nechal na kamarádovi, co to instaluje. Když už, tak bych šek do co nejvýkonějšího stroje něco takového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TechniSat třeba tady:

https://avmania.zive.cz/technisat-digipal-isio-hd-nemecky-kralevic-v-ceskych-dvb-t2-vodach-test-dvb-t2-set-top-boxu

 

Pokud ho chceš připojit k netu přes WiFi, je potřeba USB WiFi adaptér.

 

Já mám za to, že set-top boxy (nemyslím teď multimediální centra na bázi android krabiček) se dělí na set-top boxy a TechniSat. Ovšem i cenově :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...