Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

před 53 minutami, Tomas_2002 napsal:

Přátelé, poradili byste mi prosím jak co nejlevněji ozvučit televizi v pracovně ? 

Mám tam běhací pás a občas při běhání tu televizi prostě neslyším. O kvalitu zvuku příliš nejde. 

Rád bych řešení, které by se ovládalo dálkovým ovladačem od televize. Takže připojení si před HDMI nebo optiku.

Díky

Tome co sluchátka? Já tedy když už fakt chčije a musím být uvnitř, chodím na takový ten eliptický trenažer a mám puštěný seroš na PC a poslouchám to přes sluchátka.. 

Ale já mám fitko ve sklepě domu a cvičím/běhám ráno před prací, pustit tam něco nahlas, tak mě ženou :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda cvičím normálně s inear sluchátkama v pohodě, je to o zvyku.

Nejlevněji tě asi vyjde jestli doma najdeš starší repro k počítači - já mám takhle u starý televize v pracovně normálně nějaký 2.1 creative napojeny přes jack a hraje to. Hlasitost mám na repro stabilně a koriguju normálně přes tv ovladač.

K nový televizi mám samozřejmě soundbar přes optiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 15. 11. 2020 v 16:36, moco napsal:

Nebo za podobné (možná i menší) prachy vzít větší QLED, na normální TV koukání to musí být taky dobrý. Já asi nemám tak citlivé oko, ale 10 let stará LED od samsungu mi přijde pořád fajn obraz, když pustím HD film 🙂 Jen chci velkou obrazovku, zrcadlit iPhone a Mac a set-top box mě taky sere.  

 

Ještě se chci zeptat: máte někdo tady "přišroubovanou" TV na zdi na které je obklad (20x4cm pásky kamene)? Je třeba si dávat pozor při montáži?

K tomu držáku na TV jsem si vzpoměl na tenhle , s korekcí roviny , když se vrtání nepodaří úplně přesně , což může být tvůj případ... https://www.drzakyastolky.cz/spickovy-nastenny-drzak-tv-otocny-sklopny-fiber-mounts-sp500-p5

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Možnost zavěšení jsem zavrhnul z důvodu kabeláže a otázce “Kam s ní?” 

Jedině ji nevěšet moc vysoko, ale jen např 10cm nad původní skříňku, na které stojí nynější stará TV, aby kabeláž nebila do očí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím kolegové, po čase bych rád využil rad z řad zkušenějších borců. :notworthy::helpsmilie:

Chci koupit novou TV a nějak se mi nedaří se zorientovat v nepřeberným množství možností. Nejsme nějak zvlášť nároční diváci, co tráví u TV spoustu času, ale rád bych peníze utratil rozumně.

Velikost by měla být 55", sledujem běžný kanály přes kuki, YouTube, netflix.

Operační systém nevyhrazen/nechám si poradit, díváme se většinou při částečným osvětlení, takže ani nějak zásadně nevadí horší černá u ips. Vzhledem k tomu, že u TV netrávíme moc času, tak bych se rád vešel do rozpočtu cca 10000 až 15000 Kč.

Nějakej tip na dobrej kup, na co si dát pozor, čemu se vyhnout...?

Díky 

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kolegové, po čase bych rád využil rad z řad zkušenějších borců. :notworthy::helpsmilie:
Chci koupit novou TV a nějak se mi nedaří se zorientovat v nepřeberným množství možností. Nejsme nějak zvlášť nároční diváci, co tráví u TV spoustu času, ale rád bych peníze utratil rozumně.
Velikost by měla být 55", sledujem běžný kanály přes kuki, YouTube, netflix.
Operační systém nevyhrazen/nechám si poradit, díváme se většinou při částečným osvětlení, takže ani nějak zásadně nevadí horší černá u ips. Vzhledem k tomu, že u TV netrávíme moc času, tak bych se rád vešel do rozpočtu cca 10000 až 15000 Kč.
Nějakej tip na dobrej kup, na co si dát pozor, čemu se vyhnout...?
Díky 

dnes jsem zacal resit uplne to same, s naprosto shodnym zadanim. mam takovy pocit, ze jsme oba narazili na LG 55NANO79 a chceme se ujistit, ze za ty prachy to bude ok :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy, ten Samsung vypadá dobře a na LG 55NANO7jsem se díval teda taky. Nejlepší by bylo mrknout live, ale to je teď bohužel kapku problém. Nemá někdo srovnání? A ještě taková netechnická vlastnost, máme v pokoji pár dalších digi krabiček a ty jsou ve stříbrném provedení, tak by nebylo od věci, kdyby i TV byla stříbrná. Samozřejmě jen v případě, že se najde srovnatelná TV a budou rozhodovat spíš detaily. V případě jednoznačně lepší koupě, barvu neřeším, ale jinak bych se celkem rád přiklonil k stříbrné.

Budu rád za další tipy, třeba i s trochou informací "proč tuhle". I když začínám mít dojem, že v téhle cenové relaci se toho moc nevymyslí.

Zaujala mě třeba Hisense H55U7B, ale bohužel bez podpory kuki, kterou máme za zvýhodněnou cenu.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uznali ti reklamaci? Zajímavá informace. Mě se něco bodobnýho stalo u TV Samsung, bohužel chvilku po záruce, ale to je už asi 15 let zpět. Od té doby mám plazmu LG, která teď bude sloužit dál v jiným pokoji, ale i po těch dlouhých letech šlape úplně v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo sa mi to pocas 1 vlny,elektro bolo zavrete.Tak som cakal do poslednej chvile odhodlany poslat to aj postou.Tyzden pred vyprsanim otvorili a tych televizorov tam bolo zrazu hafo.Ale vymena tych lediek je vraj potom dost narocna,tak som bol trochu sklamany z vydrze vyrobku.Reklamaciu uznali.A zavada vyzerala v reale tak,ze polovica obrazovky mala namodrale vsetky farby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau zrovna jsme to řešili v práci se šéfem. Taky kupoval telku a říkal, měl vybraný Samsung, ale jejich telky mají vlastní ecosystem takže je komplikovanější na užívání a připojování jiných zařízení. Nakonec bral Philips.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, moc moudrej z toho nejsem. Každopádně chci aby byla dostupná apka kuki, takže os tizen, webos, nebo android tv. Žádnej další android box, nebo tak nechci, tím něco málo odpadá. Na TV se budem částečně dívat i celkem z úhlu, což by nahrávalo IPS, ale čelně je na tom asi zase líp VA panel. Možná něco malinko nad rozpočet by se teď mohl objevit nějakej Qled, což by možná stálo za menší příplatek. V poslední době mi je ale celkem sympatičtejší LG. Asi budu číhat na nějakou dobrou akci a to rozhodne, bo nevím. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...