Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Zdravím chlapi i děvčata,potřeboval bych novou TV.Ještě mám starou TV Panasonic,ale odchází obrazovka.Takže bych potřeboval poradit nějakou TV-led,oled,apod.Dnes se v tom už nevyznám.Jen potřebuji aby měla max. úhlopříčku do 100cm.Můžete mi prosím poradit nějaký dobrý a kvalitní kousek?Cena max.20tis.Dekuji za ochotu🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to budes mit skoro problem s takhle malou uhloprickou. Byl jsem poucen, ze dnesni standard zacina na 55” :-(
Resil jsem podobne dilema v lednu a nakonec vzal jako kompromis 49” LG49NANO81, navic jeste v pekne sleve a za ty prachy max. spokojenost. nema to sice tu nejcernejsi cernou ani podporu 7.1 kina, ale dela co delat ma a konektivita je bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mlsoun1 Život je změna, telky zasunuté “ve stěně” dávaly smyl v době hlubokých CRT s poměrem stran 4:3. Dneska už se tím dost šidíš o výšku obrazu i o kvalitní zvuk, nemluvě o tom že na polovičních úhlopříčkách koukám ani neušetříš. Osobně bych to zkusil drahé polovičce prodat jako příležitost k posunu obýváku do 21. století, minimálně u nás to zafungovalo a uvidíš že za pár dní před “kinem” sama uzná že není cesty zpět :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Potřebuji trochu spřeházet škatule v baráku, aby mi jedna vyšla do zahradního domku pro děti, to je zase akce 😅 Mám dotaz, když dám starou plazmu do chatky a chci pozemní digitální vysilání přes anténu, tak musím asi dokoupit set top box DVB2, že? Pozemní vysílání funguje všude? Když dám svoji bednu do pokoje pro hosty, plazmu do chatky, tak jsem sám bez TV, a jelikož jsem měl vždycky Panasonic a byl jsem happy, přemýšlím tady nad tím kouskem, akorát chci jít z 125cm na 139cm. Budu na ni koukat ze 3-6 metrů, bude to ok? Děkuji za kyždý postřeh...

https://www.datart.cz/televize-panasonic-tx-55hx940e-cerna.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Duke650 napsal:

Mapa pokrytí DVB-T2 např. tady https://www.dvbt.cz/mapa-pokryti

Pokud jde o úhlopříčku - ber to největší na co ti stačí rozpočet. 55" ze šesti metrů = nebudeš rád. Máme 65" ze 3 metrů a je to tak akorát 🙂

Pokrytý asi jsme, kopec nebo údolí, to je asi jedno že? Našel jsem vnitřní anténu, snad bude stačit. Díky ze reakci, vezmu tu 139cm, ta bude stačit, navíc jak píšeš je to o rozpočtu a já už mám naplánované nějáké akce letos, takže musím počítat každou kačku :cheers: Ty jsi spokojený s Panasonicem? Ten vypadá už hodně na úrovni, ale mimo rozpočet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, African napsal:

To už bych musel překopat skříně zavěšené volně na zdi a to už se mi opravdu nechce 😣

Jdeš na to špatně - zařízení bytu záleží na tom jak velkou máš televizi a ne obráceně. To je jako limitovat počet hodinek místem v hodinkovnici, nesmysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ragu napsal:

Jdeš na to špatně - zařízení bytu záleží na tom jak velkou máš televizi a ne obráceně. To je jako limitovat počet hodinek místem v hodinkovnici, nesmysl. 

Jasný, ale do teď byla doma 125cm a byla na pohodu, kdybych nepotřeboval jednu do zahradního domku, tak tam bude dalších deset let. U nás TV běží pár hodin v týdnu, není to úplně preferovaná záležitost, takže 139cm bude malý bonus a krok dopředu. Já bych to nedával ani do té chatky, ale zase jsme říkali na nějaké to sportovní utkání nebo prohlížení fotek z cest u pivka nebude špatná. A pro děti na horory u temného lesa úplně ideální 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu že je moderní mít co největší telku, ale myslím že to je subjektivně na každém - máme 55 na cca 5m a je to naprosto dostačující ( do min roku jsme měli 42 a taky stačila )  ale nejsme žádní sledovači TV, pokud můžeme jsme na zahradě venku a když jsme doma, běží to jako kulisa :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co ja viem, dnes kupovat 55... Mozno tak k PC, alebo na chalupu. Pod 75 by som hlavnu TV neriesil, Afri, ked uz kupujes tak hlavne velkost, vyprdni sa na funkcie, aj tak polovica po roku nepojde (upgrade fw). A panasonic uz teda nieje co byval, vlastne svetu obrazoviek vladne LG a potom dlho dlho nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro dceru jsem do malého bytu loni kupoval Panasonic 58" a je to tak akorát, ani velký ani malý

naše OLED 65" i předchozí plazma 55" VT60 (a prastará plazma 43") vše od Panasonicu a vše bez problémů. Jasně, OLED má panel od LG, ale procesing je laděný od Pana a ten obraz je prostě přirozený, není tomu co vytknout. Jediné, co chybí, je apka na HBO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem Panasonica zaplatil kartou, ještě chytil dvanáct stovek slevu a dnes mi maník volá z dopravy že veze televizi na dobírku 36000,-Kč 😅 Dvakrát tolik co stojí, a navíc když to mám zaplacený,  no nic, dneska se zapojovat nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...