Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Tak dnes už se to povedlo a už visí, žádný stres. Obráz parádnickej, dneska si dám večer asi po delsi době Blu-Ray Everest, yes :guitar: Díky za Vaše rady...jsem zvědavý jestli si děti všimnou změny až přijdou že školy, mám pocit že ani nemrknou okem :D

DSC_1128.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě přemýšlím že mám od O2 nějaký praletý set top box Ip4.tv a našel jsem nedávnou reklamu v e-mailu na nový model. Je v tom nějaký rozdíl a získám tím něco? Nebo jen vyhozený prachy a technologie stejná... když už jsem upgradoval tv, tak si říkám jestli nevyměnit i set top box. Díky za vaše postřehy....

https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/produkt/set-top-box-o2tv-cerna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, kloubik napsal:

Jestli je to k té nové televizi neumí ta televize rovnou O2 aplikaci ať nemusíš řešit další krabičku / ovladač?

Na O2 co jsem se už tak informoval, tak nepotřebuješ set top box pouze k Samsungu. Jinak prý rozdíl oproti té co tam už asi osm let mám astronomický, ale to říkají oni. Každopádně jsem to objednal, takže opět vyhráli 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AfricanVzhledem k faktu že tuzemský kyslík nic ve 4k do drátu neposílá, tak (jím) doporučené nastavení je nepřekvapivě "Full HD (1920x1080p @50Hz)".
Ber to tak že upscaling obrazu do nativního 4k Ti dnes zvládne líp obrazový procesor v samotné televizi - a jako bonus ušetříš i za novou HDMI 2.x kabeláž :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci, jak bude nálada na bednu, což musí nejdříve začít pršet :D tak to procvakám a vyzkouším....co se mi líbí na novém set top boxu jak jsem to na rychlo instaloval, že dálkáč jede přes bluetooth, paráda, jedna z dalších krabiček může být ve skříni a nemusí tady strašit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Takže napoprvé soudruzi šoupači chtěli za předem zaplacenou telku dobírku - a napodruhé jsi až po pověšení na zeď zjistil že místo objednaného OLED Ti ze skladu poslali "ekonomickou" jebku s LEDkama podsvíceným LCD? Tož do třetice už snad bude vše dobré... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Radek124 napsal:

@African Takže napoprvé soudruzi šoupači chtěli za předem zaplacenou telku dobírku - a napodruhé jsi až po pověšení na zeď zjistil že místo objednaného OLED Ti ze skladu poslali "ekonomickou" jebku s LEDkama podsvíceným LCD? Tož do třetice už snad bude vše dobré... :whistle:

:D Kdepak, poprvé udělali chybou, ale pak už přišla LED co jsem si objednal a upřímně jsem na ni koukal tak tři hodinky za ten týden co visela na zdi, jak jsem rozlýtanej. Ale byl jsem na kafíčku u kamaráda a říkám, máš tv jako já, slovo dalo slovo a prý proč jsem si já vul koupil LED když přidám pár tisícovek a mám OLED. Říkám, možná proto že tomu nerozumím? 😅 No, ukecal mě...trochu jsem si to i ověřil v Panashopu a skutečně každý tvrdí, že tento model je lepší. No, jo no, Afričan 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasto, o tom jak jsou dnes lidi při otvírání štrajtofle zoufale líní zjistit si u spotřební elektroniky aspoň elementární technické informace je tady hezkých pár stránek, horší je když si (potom co naletí prodejcům asijského šrotu na jejich marketingové ojeby typu "LED TV", "QLED", "MiniLED") odmítají připustit chybu. Takže Ti gratuluju hned 2x - k rozumnému kamarádovi i k úspěšné výměně :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Radek124 napsal:

Vlasto, o tom jak jsou dnes lidi při otvírání štrajtofle zoufale líní zjistit si u spotřební elektroniky aspoň elementární technické informace je tady hezkých pár stránek, horší je když si (potom co naletí prodejcům asijského šrotu na jejich marketingové ojeby typu "LED TV", "QLED", "MiniLED") odmítají připustit chybu. Takže Ti gratuluju hned 2x - k rozumnému kamarádovi i k úspěšné výměně :speak_cool:

Fakt tomu moc neholduji tak nevím, ale u té ledky tedy i té předchozí mě trochu vadili u hororů takové ty prosvětlené rohy nebo strany. Teď jedeme s klukem Spidermana trojku a je to pecka, černá po celém obvodu tv a celé je to vlastně super, jop, budu muset kámošovi koupit pivko 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Čus přátelé, prosím o radu. Našim zdechla po 4 letech televize v kuchyni 55" LED Samsung, základní řada. Jako náhradu by chtěli opět 55". Jde mi o to, je nějaký rozdíl u výrobců v těch základních modelech, nebo je jedno, zda vezmu Samsung, Thompson, Panasonic, JVC nebo Hisense ? Jde tam o cenu, většinu času se na TV dívají v obýváku, ale na téhle máma sleduje seriály 🙂 

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...