Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Afri tohle neni o poskytovateli. UPC, dneska uz teda Vodafone, to samozrejme umi. Pauzy, tyden zpet atd. Ale to musis mit tu jejich krabici, set top box, coz ja nechci. Mam misto toho je v telce strceny CI modul, nebo jak se to jmenuje a v nem kartu. Ke stare telce jsem pripojil HDD na nahravani a televize sama na nej zaznamenavala cca hodinu zpetne aktualne pusteny program. Pauznes, posunes. A nova tohle evidentne neumi. Coz me prekvapilo, cekal jsem ze to je uz standard. No vracet ji nebudu, budu si muset zvyknout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, nickolas napsal:

Afri tohle neni o poskytovateli. UPC, dneska uz teda Vodafone, to samozrejme umi. Pauzy, tyden zpet atd. Ale to musis mit tu jejich krabici, set top box, coz ja nechci. Mam misto toho je v telce strceny CI modul, nebo jak se to jmenuje a v nem kartu. Ke stare telce jsem pripojil HDD na nahravani a televize sama na nej zaznamenavala cca hodinu zpetne aktualne pusteny program. Pauznes, posunes. A nova tohle evidentne neumi. Coz me prekvapilo, cekal jsem ze to je uz standard. No vracet ji nebudu, budu si muset zvyknout. 

Aha, to ani nevím že existuje, jsem tak trochu neandrtálec, ale jakš takš domácnost funguje 😂 Pokud nejsi vyloženě spokojen, vrať ji a vem jinou. Je to pakárna, já vracel jednu když se podíváš pár stránek zpátky, ale zase na druhou stranu kupuješ bednu na dalších deset let...i když v dnešní době třeba na pět, protože víc nedá ..😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, nickolas napsal:

Je to sice sikovna ficura, ale da se bez toho zit. Treba vyladi SW kdyz jim napisu 🤣

To bych ti přál. Ale s tímhle mě výrobci serou. Kdysi jsem kupoval nové video a myslel jsem, že bude mít fičury co měl o deset let starší kousek a vono prd.

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kterou znacku jsi mel tu starou televizi? Mel jsem za to, ze tohle umely vzdy jen settop boxy.. to docela koukam, ze to nekdo umel..

Obecne vyrobce tezko bude programovat telku na kazdeho poskytovatele kabelove televize.. kdyz casto ani nevydavaji aplikace na velke internetove poskytovatele..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fíčuru se zpětným záznamem mívaly právě Panasonicy, i když v novějších verzích už  to různě kriplovali kvůli autorským právům. Ale co pak skoro všichni (kromě LG?) přešli na zabugovanej Android TV (co všude tlačí akorát tu svou poblblou trubku), šlo cokoliv s přístupem k tuneru a EPG funkčně do hajzlu :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, byl to prave Panasonic. Model asi pet let stary. Pred nim hloupa CRT… Kdyz jsem resil prechod k chytre TV a odsun set top boxu, prave tahle vec me zaujala…mimo jine. Ale zase to byla asi jedina dobra ficura. Ten Panasonic ma nejaky svuj SW, neni to Android, a krom Netflixu zas nemel mnoho pouzitelnych aplikaci. Ale ukazoval, stale ukazuje, hezky. Takze jedina funkce te TV bylo prave to pauzovani. Vse ostatni pres karabicku Apple TV. Vubec me nenapadlo, ze to je vylucna vlastnost. No co uz 🤷‍♀️ Nova TV je vetsi, ma lepsi obraz, lepsi zvuk (ikdyz to relevantni stejne postim do repro). Aplikace, hm, to vlastne stejne resim dal pres Apple TV. Hlavne teda proto, ze Apple TV ukazuje tak, jak si to nastavim v TV. Kdyz si pustim Netflix pres apku v TV, je to nastaveni obrazu uplne jine. Zapnou se vsechny ty vyhlazovaci SW, ktere pak neumim ochcat a neda se na to divat. Umele vylepsene, nerealisticke. Stary film ma mit sum a pusobit stare, ne byt vyzehleny do 4k. Ja to tak holt mam…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych radu. Musím pořídit novou TV, nicméně neběží, resp. nesledujeme na ní seriály apod., když to tak vezmu, tak běží dost často jen jako kulisa (rozuměj YT, dokumenty) a když už tak kodi - aktuálně byla Sony na androidu 48".

Teď musím pořídit novou a laboruju nad 2 věcmi. Předběžně zřejmě půjdu do 55" OLED, ale tady se to štěpí:

  1. OLED LG s jejich OS a dokoupit android box = kvůli KODI
  2. OLED android TV = aktuálně na sony běží celkem v pohodě - nicméně nelpím na značce

Využítí je primárně Kodi, Lepsi.tv, youtube pro děti, chci 55" a bude pověšena na místě kde je wifi, ale není klasická anténa.

 

díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si android TV už nekoupil. Jako zatím to jakž takž funguje, ale že bych měl nějaká velká očekávání do budoucna, to teda nemám.

Asi bych raději co nejlepší obraz a zvuk a zbytek bych řešil nějakým TV boxem, který můžu kdykoli vyměnit za nový a lepší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...