Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Tak jeste jedno hlaseni.. vynutil jsem cely novy cyklus udrzba panelu (trval skoro hodinu) a vypnul vetsinu "vylepseni" v nastaveni obrazu.. a castecne zachraneno.. ostrost a prirozeny pohyb jakztakz zpatky.. zustavaji rozplizle barvy, nektere syte objekty (tmavy dres hrace na hristi, tmava ryba v mori) jsou pak jak 2d flek a ne prirozeny objekt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to máš za model OLED? Je to docela divný, protože vadné aktualizace se většinou hned probírají na diskuzních fórech a o té tvé nikde ani zmínka, anebo spíš naopak že je v pořádku. Nezmáčknul si při aktualizaci nějáké tlačítko, nebo mohl klidně proud zahabrovat a pak může nastat problém. Já mám aktuální verzi 3.686, ale ta se asi liší od modelu tv...Model mám TX-55HZ980E

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, petr_cha napsal:

Panasonic GZ950... modelovy rok 2019, kupovany zacatkem roku 2020..

U te aktualizace bylo jen spustit / odlozit a pri vlastnim prubehu uz pak nic, co by clovek mohl ovlivnit..

Aktualni verze 3.243

V Panasonicu v Praze na to nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jsem to resil jen vlastnima silama a hledal na netu.. rozhasilo se mi to vcera..

Zavolani do servisu me popravde jeste nenapadlo, protoze telka vlastne funguje a ja jen mohu rict "pred tim to bylo lepsi"..

.. tyhle "chyby" se spatne reklamuji.. stejny to mam s autem.. nejradsi mam kdyz neco upadne, nefunguje a da se to jasne ukazat... ale takoveto obcas to skrudna.. a modra byla predtim modrejsi, to si pak vzdycky prijdu trochu jako blazen, ze si vymyslim.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové a dámy.

Obracím se na vás s prosbou o radu.

Rekonstruujeme byt a rozhodli jsme se, že pořídíme i novou TV. Protože tomu ale vůbec nerozumím, tak bych poprosil tip, jakou vybrat. Budget je cca 20 000,- Kč. Úhlopříčka větší než 120 cm.

Přítelkyně rodiče mají LG a tam se mi obraz celkem líbí.

TV by měla být "chytrá", abych tam měl Netflix, Youtube apod.

Najde se nějaká dobrá duše co poradí?

Děkuji moc.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, McMarty napsal:

Zdravím pánové a dámy.

Obracím se na vás s prosbou o radu.

Rekonstruujeme byt a rozhodli jsme se, že pořídíme i novou TV. Protože tomu ale vůbec nerozumím, tak bych poprosil tip, jakou vybrat. Budget je cca 20 000,- Kč. Úhlopříčka větší než 120 cm.

Přítelkyně rodiče mají LG a tam se mi obraz celkem líbí.

TV by měla být "chytrá", abych tam měl Netflix, Youtube apod.

Najde se nějaká dobrá duše co poradí?

Děkuji moc.

 

 

Nějakou tu OLED no...👍

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...