Přejít na obsah

Logo CHRONOMAGu / samolepka na auto


rmx

Doporučené příspěvky

Což o to, logo je hezké, ale co na to říká majitel tohoto webu a autor jeho názvu? To nikoho nezajímá? Zatím mlčí, ale co když se mu to docela jednoduše nebude líbit?

Že by ta celá snaha a nápady byly zbytečný??? To se mi nechce věřit a ani tomu nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohlédnu-li na to ze svého hlediska, tak kdyby se mi podařilo stvořit takto úspěšné stránky, určitě bych hledal jejich další komerčí využití. Takže nápad prodávat trika, propisky a klíčenky s vlastním logem, bych už dávno choval v hlavě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohlédnu-li na to ze svého hlediska, tak kdyby se mi podařilo stvořit takto úspěšné stránky, určitě bych hledal jejich další komerčí využití. Takže nápad prodávat trika, propisky a klíčenky s vlastním logem, bych už dávno choval v hlavě ;)

Prodávat reklamní předměty???Tak to slyším poprvé :) Ten tisk dělám a vždycky to zaplatí firma a předměty rozdává. Takže SUPER!! Dostanem věci z logem Chronomag :D

Ještě poznámka: kdybych já jako neautor loga natiskl jedinou propisku s logem Chronomag za účelem zbohatnutí,tak bych se musel hanbou propadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro začátek,nebylo by možné aby se při zadáni "chronomag" do vyhledávače místo úvodní stránky objevilo toto logo?

falkkon: Obávám se, že toto je nesplnitelné přání. Je určitě možné aby úvodní stránka chronomagu obsahovala pouze toto logo a pak odkazy na další stránky (jakýsi rozcestník), ale nikdo ti nezaručí, že vyhledávače budou směřovat odkazy na chronomag zrovna na tuto stránku. Vyhledávače indexují (prohlížejí) obsah všech stránek na chronomagu a snaží se uživateli webu nabídnout co nejrelevantnější odkazy podle toho co vyhledává.

 

Ale je to hezká představa :)

 

PS: Logo se mi líbí, tužka by se šikla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro začátek,nebylo by možné aby se při zadáni "chronomag" do vyhledávače místo úvodní stránky objevilo toto logo?

falkkon: Obávám se, že toto je nesplnitelné přání. Je určitě možné aby úvodní stránka chronomagu obsahovala pouze toto logo a pak odkazy na další stránky (jakýsi rozcestník), ale nikdo ti nezaručí, že vyhledávače budou směřovat odkazy na chronomag zrovna na tuto stránku. Vyhledávače indexují (prohlížejí) obsah všech stránek na chronomagu a snaží se uživateli webu nabídnout co nejrelevantnější odkazy podle toho co vyhledává.

 

Ale je to hezká představa :)

 

PS: Logo se mi líbí, tužka by se šikla.

Tužka není problém,ale jak jsi vyčetl,tak potřebuju posvěcení Skyraiderem.

A zaplatíš jen tužku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tužka není problém,ale jak jsi vyčetl,tak potřebuju posvěcení Skyraiderem.

A zaplatíš jen tužku smile.gif

A možná by to chtělo i nějakou lepší tužku, třeba i plnicí pero - viz některé jiné thready. Přece jenom, obyčejné reklamní tužky nepoužívám na nic, i když na nic jsou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To falkkon: - bohužel se moje odpověď na Tvůj mail vrátila jako nedoručitelná, tak touto cestou - jakékoliv použití loga pro propagaci tohoto fóra a webu tj. tužky, řemeny, placky, prsteny, balónky, balóny a vzducholodě a asi milión jiných reklamních předmětů schvaluji. Ten zákaz komerčního využití jsem myslel např. takto - jseš výrobce čokolád a začneš vyrábět bonbóny s logem na pytlíku a ty dále za mrzký peníz prodáváš, místo toho, aby jsi tím zdarma dopoval členy tohoto fóra, případně jinak bezúplatně šířil slávu tohoto webíku. Takže tak smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tužka není problém,ale jak jsi vyčetl,tak potřebuju posvěcení Skyraiderem.

A zaplatíš jen tužku smile.gif

A možná by to chtělo i nějakou lepší tužku, třeba i plnicí pero - viz některé jiné thready. Přece jenom, obyčejné reklamní tužky nepoužívám na nic, i když na nic jsou :-)

Takže diky nebeskému jezdci, pokud chceš nějaké svoje pero (plnící) potisknout,pošli ho a něco s tím provedem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tužka není problém,ale jak jsi vyčetl,tak potřebuju posvěcení Skyraiderem.

A zaplatíš jen tužku smile.gif

A možná by to chtělo i nějakou lepší tužku, třeba i plnicí pero - viz některé jiné thready. Přece jenom, obyčejné reklamní tužky nepoužívám na nic, i když na nic jsou :-)

Takže diky nebeskému jezdci, pokud chceš nějaké svoje pero (plnící) potisknout,pošli ho a něco s tím provedem.

To je těžké, musel bych si na to nějaké pěkné koupit.

Jaké podmínky musí takový předmět splňovat z hlediska pologování? (Nanesení loga smile.gif)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A možná by to chtělo i nějakou lepší tužku, třeba i plnicí pero - viz některé jiné thready. Přece jenom, obyčejné reklamní tužky nepoužívám na nic, i když na nic jsou :-)

Takže diky nebeskému jezdci, pokud chceš nějaké svoje pero (plnící) potisknout,pošli ho a něco s tím provedem.

To je těžké, musel bych si na to nějaké pěkné koupit.

Jaké podmínky musí takový předmět splňovat z hlediska pologování? (Nanesení loga smile.gif)

Zatím jsem nenarazil na předmět který nešel potisknout.Jen tam musí být plocha na logo jak na běžných propagačních tužkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Co zkusit navrhnout nejake samolepici logo, tohoto fora, na auto. Videl jsem nejruznejsi vetrone, potapece, noze, pistole a nejruznejsi zverinu. Neco co by naznacovalo trochu vic nez jen zelenou "bublinu" , co vy na to ?

P.S. Nepatrim mezi extroverty :)

 

 

Je něco nového nebo z nápadu sešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Celé vlákno jsem nečetl, na 3. stránce jsem nevydržel louskat popisy návrhů a debaty, kde však už byly odmazány obrázky. Nicméně dedukuju, že výroba samolepek zatím neproběhla. Ta černá s bílým nápisem se mi líbí moc a rád si ji vylepím, bude-li možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Vzhledem k tomu, ze jsem po 5 mesicich zase umyl auto, vzpomel jsem si na toto vlakno. Tak co, jdeme do toho alespon s plastickou samolekou (logoprint) ?

taky bych něčím potřeboval zalepit škrábance :) ..... beru 5ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...