Přejít na obsah

Logo CHRONOMAGu / samolepka na auto


rmx

Doporučené příspěvky

krást a vraždit se taky nesmí, kdybys to nevěděl

Na fóru jsi uváděl, že jsi advokát, tak si myslím, že na legitimní dotaz bys mohl dát fundovanou odpověď a ne takový povýšený výkřik.

Autorem toho původního loga je místní člen a ten tady dal souhlas s jeho užitím pro nekomerční účel a do dnešního dne jej, co vím, neodvolal. Původní logo bylo kombinací písma a grafiky a obsahovalo název Chronomag, tedy ochrannou známku (nevím, jestli je zapsána, nezkoumal jsem) to poslední logo je modifikací původního, neobsahuje název Chronomag, ale používá jen výseč původního loga (grafiku), s čímž autor opět souhlasil s podmínkou, že pod případnou úpravou loga bude jako autor uveden ten, který jej přetvořil, tedy vytvořil logo nové a tím je opět člen fóra. Toto Logo tedy sice pro informované odkazuje na toto fórum, ale de facto s ním nemá nic společného. Samozřejmě nevím, jestli Bert nekoupil, nebo jinak nezískal nějaká práva k výhradnímu užití tohoto loga od autora.

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/111569-holčička-od-nás-ze-vsi#entry2269626

 

.... Kdyby ji někdo mooooc chtěl, musel by mi slíbit že pošle Elišce (nebo na jiný, na CHMG zmiňovaný projekt) minimálně třícifernou částku a já oželím, že ji nebudu mít na svém novém vozidle, co očekávám za měsíc doma, a pošlu ji dál.

(nojo, hopa26 nic slibovat nechtěl a částku taky neurčil, ale já si ji vlastně chci nechat. A tak pod slib ?000kč pro dobrou věc nejdu.... To jsem ale ku***, budiž mi polehčujicí okolností, že pro dobrou věc.)

Tož tak.

Motivační foto:1ee1a967c41bcfb12fcdd2b5f7682f6f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/111569-holčička-od-nás-ze-vsi#entry2269626

 

.... Kdyby ji někdo mooooc chtěl, musel by mi slíbit že pošle Elišce (nebo na jiný, na CHMG zmiňovaný projekt) minimálně třícifernou částku a já oželím, že ji nebudu mít na svém novém vozidle, co očekávám za měsíc doma, a pošlu ji dál.

(nojo, hopa26 nic slibovat nechtěl a částku taky neurčil, ale já si ji vlastně chci nechat. A tak pod slib ?000kč pro dobrou věc nejdu.... To jsem ale ku***, budiž mi polehčujicí okolností, že pro dobrou věc.)

Tož tak.

Motivační foto:1ee1a967c41bcfb12fcdd2b5f7682f6f.jpg

i s hodinkama? :D

 

Redmi Note 5 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten stůl pod tím bys nechtěl? :-) (to už tu nedávno bylo :-D )

Jestli ano, pošli SZ a já ti nacením samolepku+ hodinky+ stůl.... já pak oddělím částku pro Elišku a částku pro mou manželku (za ten kus kuchyně). I když pochybuji, že bys požadovanou částku akceptoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj vsichni, konecne pozitivni zprava :) Prikladam odpoved roBerta na otazku ohledne autorskych prav.

 

První logo neobsahuje slovní název CHRONOMAG. Tudíž z důvodu registrace pouze slovní ochranné známky na něj neuplatňuji žádný nárok. Tedy z mého pohledu volné.

 

 

 

Druhé logo toto obsahuje, takže navrhuji, že až dáte dohromady očekávaný počet kus a zhotovitele, vydám jednorázový kvalifikovaný souhlas s užitím. Bude to drahé, chci dva kusy :-)

 

nyni se tedy konecne pohnem :)

 

 

 

Redmi Note 5 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dík,sorry fakt se toho ujmout nemůžu,už nemám ani počítač,všechno jedu přes telefon.Ale nějaké staré kontakty na lidi z reklamky co tisknou bych asi našel.Ale chápu jde hlavně o návrh.Leda to hodit po staru na papír:-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...