Přejít na obsah

Logo CHRONOMAGu / samolepka na auto


rmx

Doporučené příspěvky

Osobně se přimlouvám za luxusnější tím pádem dražší provedení, neboť jsme forum o, na české poměry, drahých hodinkách. Nebyl bych rád, aby naše samolepka - znak, zapadla mezi stovkami ostatních.

 

A za další vyšší cena jednoho kusu zaručí, že s nimi členové nebudou plýtvat, a nestane se z toho pouliční výzdoba sloupů a tramvajových zastávek.

 

Těším se na grafické návrhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Text:

1) čédina 2) latina 3) anglina ... a jakej ????

Napadají mě samé úchylárny :)

 

Cato končil každý svůj proslov v senátu proslulou větou:

"Ceterum autem censeo Carthaginem esse delendam."

= "Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno."

 

Co zaměnit "Kartágo" za "quartz" ??? :D Akorát nevím, jak se řekne "quartz" latinsky :(

 

Ale bylo by to ffftipné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Text:

1) čédina 2) latina 3) anglina ... a jakej ????

Napadají mě samé úchylárny :)

 

Cato končil každý svůj proslov v senátu proslulou větou:

"Ceterum autem censeo Carthaginem esse delendam."

= "Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno."

 

Co zaměnit "Kartágo" za "quartz" ??? :D Akorát nevím, jak se řekne "quartz" latinsky :(

 

Ale bylo by to ffftipné :)

no myslím si, že je možné použít původní název "quartz" jen je potřeba přiřadit správný rod. Více bych měl vědět zítra. Jen je to příšerně dlouhý, ale jinak OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tam chcete ten blábol o ničení quartzu, tak nelepím. Jsou to taky hodinky. Co přijde na řadu příště??? Přesýpací hodiny??? Sluneční??? A krom toho, bohužel drtivá většina lidí používá quartzky (já je mám m.j. taky) a vůbec jim to neva. Tohle mi zavání elitářstvím.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak před nikým se neponižuj a nad nikoho se nepovyšuj!  :)

ale tento pojem merchandising a obecně celá reklama nezná, proto mnoho nadnárodních reklamek kupují odpustky v podobě charit. akcí, třeba za záchranu Balaenoptera physalus :D blablalba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Milise, Luka a Vladimíra Ilijiče:

Pánové, i já mám doma quartzky, já jimi nepohrdám. To vůbec ne.

 

btw - Cato, nesmiřitelný odpůrce Kartága, zemřel v roce 149 před naším letopočtem. Tedy na počátku třetí puntské války, ve které bylo Kartágo nakonec zničeno. Zničení Kartága se tedy nedočkal ;)

 

Mě to napadlo jako taková dvojsmyslná legrace. Prostě jsem zaměnil Kartágo za quartz. A Cato se zničení Kartága nedožil... Zrovna tak, jako my se nedožijeme konce quartzu ;)

 

Nic... Beru zpět... Pusťte to z hlavy... Vždyť jsem psal, že mám dnes hloupé nápady :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...