Jump to content

Logo CHRONOMAGu / samolepka na auto

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1 - Qwuiddo 2 - Jaroon 2 - Beet 2- brumko 1 - busdriver 1- Skargard 2 - Riotstarterr 1 - siwi 1 - CEGY 2 - wizard-ov 3 - ruben 2 - ondralbc 1 - Tower of Power 2 - Tondaa72 1 - Sborez 1 - Chorche 3 - J

Dik za vizitku kluci

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Minulý týden jsem prodal Forester. Zkoušel jsem odlepit chronologo, že bych ho tu někomu věnoval. Absolutně bez šance. Drží jak helvétská víra. Takže jezdí někde v Košicích.

Já věděl proč si beru další do foroty. :-)

5fdae596c9c15972b662ac53de17b88c.jpg

To si nemyslím, tam bude zase nějáká oboustranná páska od 3M nebo něco takového. Samozřejmě se to po sundání nedá znova hned nalepit, ale musí se ta páska dát nová.

Minulý týden jsem prodal Forester. Zkoušel jsem odlepit chronologo, že bych ho tu někomu věnoval. Absolutně bez šance. Drží jak helvétská víra. Takže jezdí někde v Košicích.

Já věděl proč si beru další do foroty. :-)

5fdae596c9c15972b662ac53de17b88c.jpg

Tak sis měl nechat ty zadní dveře.Možná by to vyšlo levněji.Ta samolejda bude čím dál dražší.To víš,bylo jich jen pár. :clap:

Tak sis měl nechat ty zadní dveře.Možná by to vyšlo levněji.Ta samolejda bude čím dál dražší.To víš,bylo jich jen pár. :clap:

Za par let:

Koupim samolepku chronomag! Zn.: Nevadi, kdyz na ni bude i auto.  :clap:

já už prodal 2 auta s odznakem Chronomagu a ani u jednoho se mi ho nepodařilo odlepit...fakt drží slušně a sám teď žádné nemám :-((((

A nešlo by tedy dát udělat novou várku samolepek, když je tu o ně takový zájem ??? Nebo v čem je problém a nechce se mi pročítat všech 85 stránek tohoto vlákna abych to našel ...?