Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 436
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

"Lajnou" neboli čárou, jež je opravdu bílá, se označuje šňupání koksu (kokainu.) 🙂 Prostě se tu vyjadřuješ slovními obraty, jejichž smysl většině osazenstva zůstává utajen. Jde jen o to, jestli tak činíš schválně, nebo nedokážeš jinak. Lidé, kteří tě znají osobně a už delší dobu, můžou chápat, co máš na mysli, tady je to docela potíž. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 12. 4. 2021 v 3:11, chosé 24 napsal:

 

Origiál součástky,to je taky takový,6let zpátky,ještě jsem neměl makulární degenerace, než odešlo pravý voko,,přišel ,že koupi drahý Spartaky,jestli do toho má jít,pro mě jsou hodinky jako hodinky,....tak jsem ten zázrak rozdělal,čísla dobrý,koukám na balancku,příteli,už kompletku někdo vyměnil,tak ten ansatz je v.....ne že bych tady nenašel origo setrv.hř. ,možná i "unru",dal mi 100 a jel to vrátil,že to by ho nebavilo .Někde je mám origo , hm 10ks,asi,učím se na levý voko,no nic moc.

Už jsem se polepšil.pokud se ještě řeší jen setrvační hřídel pro SPARTAK s osazením /nanýtovat na věnec/,tak jsem 3ks dal včera na AUKRO-náramkové.  Focený z mobilu /pěkně blbě/,ale jsou to .  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...