Přejít na obsah

Aktuální vojenské hodinky


odjinud

Doporučené příspěvky

Tak k tem REGI Luminoxum

Presnou castku, ktera poputuje na pomoc, zatim neznaji. Bude zalezet jestli se proda vsech 100 hodinek a zbyva jeste 200 reminku. Pak se odectou naklady na vyrobu, propagaci atd. Odhaduji, ze by vytezek mel byt cca. 15%

 

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk

cca 100 000, nic moc :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak i 100litru je dobrych, ale cekal jsem vyteznost spis tak 20-30%. Neznam marze u hodinek ani nakupku u tehle limitky...nejake naklady tam holt jsou. Ale je to lepsi nez dratem do oka. Hooodne o tom uvazuju...sice se mi moc nelibi (te bile tam je moc a je moc bila), ale ten pocin se mi zase libi. Navic jsem osobne znal toho kluka co tam zustal, kdyz doslo k tomu vybuchu pri kterem byl zraneny REGI...

 

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preferujem svetlo on demand nie allways on. Hlavne ked sa uz hram na military style, nebodaj seals (akoze v bud/s by som asi zdochol za 1. tyzden:-) ) je to imho uplne mimo.

 

Tiez ma mierne vyrusuje ze to je radioaktivne. Co ja viem, co to urobi ked to budem mat roky na ruke. So 100% pravdepodobnostou to asi nespravi nic, ale o kolko tu pravdepodobnost zvysi .. Hovno tomu rozumiem, drviva vacsina ludi co sa k tomu vyjadruje imho tiez, takze to tadsej ani neriesim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta radioaktivita tě opravdu vyrušovat nemusí... Někdo psal, že bys ty hodinky musel sežrat, ale já myslím, že bys musel sežrat slušnej kyblík těch trubiček, abys měl aspoň lehce nasvícené hovínko... Kdyby to množství tritia v hodinkách mohlo nějak ublížit, už by dávno nebyly na trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nickolas, ja proti tebe nic nemam, ale ta tvoja reakcia je presne o com hovorim:-) "myslim si", "niekde som cital", ale urcite vies, ze ma to vyrusovat nemusi.

 

Mne je to osobne fuk, nikomu nic nevnucujem, ale ja to vidim takto. Jeden nador som si odskakal. Uplnou nahodou to bolo na mieste kde cely zivot nosim mobil. Co ja viem ci to s tym ma nieco spolocne, ale potrebujem to skusat znovu? Naco, na trhu je plno military hodiniek kde tento problem riesit nemusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vies, ze ma to vobec neprekvapuje? Je to asi ako ked jeden opity hovori druhemu "neboj, odvez nas, to je len 3 ulice, urcite ta nechytia". Ked som si tie hodinky kupoval, tak som to riesil a clankov precital pre aj proti. Mal som, uz nechcem, problematike nerozumiem, nemam ani snahu. A tym by som to z mojej strany uzavrel:-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po letech...

Tak asi jednoznačně na ALIEXPRES. Kupuju tam pravidelně a vše ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...