Přejít na obsah

Hodinky na sport


Doporučené příspěvky

Prosím vás o radu s výběrem hodinek pro takovéto sportování a prostě žádné zacházení v rukavičkách.

Nosím na takové účely postarší Casio AW-45, které mi tedy plně vyhovují. Vlastně až do dnes, kdy si po badmintonovém zápase odnesly 20 min zpoždění. Nemám moc rád digi (tato Casia jsou kombi), takže preferuji ručky/kombi, i když vím, že jim ty rázy asi moc nesvědčí :-( Důležitá je pro mě čitelnost, světlý cifr výhodou. Datum + stopky. Nic víc vlastně nepotřebuji. Dost jsem si zvykl na nato i z toho důvodu, že krásně sedí i na mou 16,5cm ručku. Proto taky hned vyřazuji Géčka, u kterých mi navíc vadí hrozný chaos na cifru (snad jsem teď moc lidí nenaštval). Protože se jedná o ryze účelové hodinky, představuji si cenu max. litr. Samozřejmě se také nebráním něčemu nevyžívanému ze šuplíku.

 

Těším se na vaše rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To People: sice pouze digi, ale musím uznat, že na nich něco je. Navíc slušná WR. Není to tedy úplně ono, ale zařadím o úvah.

To kuncak: ty Zodiaky jsou zajímavé, ale stejně jako Tissot bych je asi nepoužíval dle záměru. Navíc se obávám vyšší hmotnost pouzdra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem brouzdal na netu a ručičky tím definitivně opouštím. Zaujalo mě např. AE-1000W-1AVDF. Jen mám obavu, že jje to na moji ruku prostě moc velké. Nevíte, jestli nějaké Casia používají i datum ve formátu dd/mm? Všude to vidím jen obráceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že géčka g7710 a možná g7800 mají možnost obrátit datum do normálního zobrazení. Z digitálek bych šel na sport do DW5600, jsou to malé, ale přehledné géčka s výborným modulem(zobrazují čas ve všech módech). Nebo bych hledal u Timexu, které jsou uživatelsky dost výš než Casia - můžeš si nastavit dd/mm;mm/dd atd.

Ale asi bych nešpekuloval a šel do něčeho, co ti vyhovuje, čili něco od Casia analog/digi, světlý cifr, za pár korun, spotřebka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z digitálek bych šel na sport do DW5600, jsou to malé, ale přehledné géčka s výborným modulem.

Už jsem na ně taky narazil. Sice zadny odvaz, ale účel asi splní. Ještě ale raději chvili počkám a třeba najdu digi, které se mi i líbí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

původně jsem nechtěl ani reagovat kvůli cenovému stropu, ale zřím, že jsi krajan z Brna, kdyby jsi se náááhodou chtěl podívat na Traser Super sport black chrono a vyzkoušet a možná po té změnit rozhodnutí, dej vědět.

Zmiňuju-li zde právě tyhle hodinky, asi by ti spíš vyhovovaly bez chrona, ty jsou přehlednější a občas se zde v prodejním vlákně vyskytnou. Ale tak za cca 4000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

původně jsem nechtěl ani reagovat kvůli cenovému stropu, ale zřím, že jsi krajan z Brna, kdyby jsi se náááhodou chtěl podívat na Traser Super sport black chrono a vyzkoušet a možná po té změnit rozhodnutí, dej vědět.

Zmiňuju-li zde právě tyhle hodinky, asi by ti spíš vyhovovaly bez chrona, ty jsou přehlednější a občas se zde v prodejním vlákně vyskytnou. Ale tak za cca 4000,-

 

Díky za nabídku, ale na mě jsou moc masívní a navíc nesplňují mé požadavky pro rychlý sport. Musím ale uznat, že dle fotek jim olive nato dost sedne ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...