Přejít na obsah

Rolex Submariner Red


Josef01

Doporučené příspěvky

Návštěvník dlubix

Je to samozřejmě nošením, přece jenom 40 let udělá své.

 

Pepo, to si nemyslim. Viděl jsem starý, noseny rolady, a až na tukance a odrenimy nic... zadny ocucany pozdro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky prodával comexfun, což je jednak velmi vážený člen Rolexforum.com a jednak velmi zkušený sběratel hodinek Rolex Comex a jeho sbírku ani nechtějte vidět :) Hodinky koupil v uznávané prodejně i vintážních hodinek http://philippeswatches.com. Myslíte, že tito lidé by prodávali nějaký vyleštěný šmejd?

Myslím, že kdyby sibiř nosil hodinky dva roky při práci, ani byste je nepoznali :)

 

Doplním, že v lepším stavu jsou na eBay velmi podobné hodinky s papíry za 12.900,-

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Hodinky prodával comexfun, což je jednak velmi vážený člen Rolexforum.com a jednak velmi zkušený sběratel hodinek Rolex Comex a jeho sbírku ani nechtějte vidět :) Hodinky koupil v uznávané prodejně i vintážních hodinek http://philippeswatches.com. Myslíte, že tito lidé by prodávali nějaký vyleštěný šmejd?

Myslím, že kdyby sibiř nosil hodinky dva roky při práci, ani byste je nepoznali :)

 

Doplním, že v lepším stavu jsou na eBay velmi podobné hodinky s papíry za 12.900,-

 

 

Leštěný neznamená, že je to šmejd. Na rolexforums se prodává a kupuje hromada leštěných vintage rolád.

Rozdíl v ceně mezi leštěnými a neleštěnými je, ale ne markantní.

 

EDIT: myslem, že kdyby nebyly leštěný, nebude tam psát tohle...

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepo, to si nemyslim. Viděl jsem starý, noseny rolady, a až na tukance a odrenimy nic... zadny ocucany pozdro.

Podle mě taky leštěný, a domrvený. Měl jsem několik RLX starých 40 let, a takhle domrvený hrany neměly ani jedny.

Názorná ukázka pro matlaly pro něž je mantrou " nic co by nešlo rozleštit " :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leštěný neznamená, že je to šmejd. Na rolexforums se prodává a kupuje hromada leštěných vintage rolád.

Rozdíl v ceně mezi leštěnými a neleštěnými je, ale ne markantní.

 

EDIT: myslem, že kdyby nebyly leštěný, nebude tam psát tohle...

 

Třeba DavidSW leští hodinky před prodejem automaticky, sice kvalitně, ale už jsou prostě pošm.dlané, a já radši v původním stavu,

stejně jako mnoho sběratelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každému se líbí něco jiného. Na webu je řada submarinerů Red, které jsou až v hygienickém stavu, každý si může vybrat až po skoro nově vypadající, mě třeba takové nelákají.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vždycky jsem si myslel, že vintage hodinky jsou cenné v případě, že jsou v podstatě nenošené. Jsou tyhle konkrétní nějak jinak vzácné než, že jde o Rolex? Je to nějaká limitka?

 

Ptám se proto, že mě zajímá, jestli si můžu koupit Rolexy, normálně je nosit, nechat si všechno příslušenství a až budu v důchodu, tak je buchnout za nějakou rozumnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že stav odpovídá ceně, tedy čím lepší stav, tím vyšší cena. Pokud k tomu jsou všechny doklady a krabice tím lépe. Nenošené vintage ve mě vždy vyvolávají podezření, ale to ještě nemusí nic znamenat. Mě se líbí vintage se vším všudy a všechny mají svou cenu, dokonce občas vyšší než nový model. Submariner Red (označení díky červenému písmu) jsou díky jejich raritě cennější než nové. Tedy čím větší rarita, tím dražší. Za metu se považují serie Submariner Comex s cenami i kolem 1 mil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...