Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Prostejov


Cyril

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 642
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nikdo takový, kdo by se ti smál, tam nebude ...

Genau! Vsichni magori do hodinek, kteri prijdou s dobrymi umysly a nezasednou mi zidli jsou vitani. :-)

Apropo panove. Nechce se mi listovat ve vlakne....mel na me nekdo z vas nejake konkretni pozadavky stran hodinek, ktere jsem mel vzit ukazat na sraz? Dvoje az troje jsem asi schopen uhlidat....bzzzz. Ale uz jsem zapomnel o ktere byl vlastne zajem. Abych vas zbytecne nenudil roladama nebo plesnifkama. Vim ze nekdo chtel videt pilotky steiny, vic uz nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapi, možná si mě někdo pamatujete z Olomouckýho srazu, dtáhnul mě tam Cyril. Rád bych do toho sProstějova jel, ale mám rozebraný auto a zachytil jsem že snad někdo jede přes Olomouc a má místo, tak kdyby mě někdo vzal budu rád a buď se podělím o benzín, nebo třeba o pivo -řidič má být veselej. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapi, možná si mě někdo pamatujete z Olomouckýho srazu, dtáhnul mě tam Cyril. Rád bych do toho sProstějova jel, ale mám rozebraný auto a zachytil jsem že snad někdo jede přes Olomouc a má místo, tak kdyby mě někdo vzal budu rád a buď se podělím o benzín, nebo třeba o pivo -řidič má být veselej. :-)

Tak ho kucí někdo vemte. :cheers:  Svýho Land Rovera má u nás na JIPce  :mummy:. On vám za odměnu ukáže jeho 1000m Tritony :lol2:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...