Přejít na obsah

Jaké kuchyňské nože


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 189
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@knihomol 

Ok, asi nemusíš řešit sadu, slušné nože budou od cca 500 do 3500 za kus, dle velikosti.
Vydrží více než pár let, viz. foto mých nožů dole, některé jsou skoro 30, některé 15, nejmladší je Dick co má asi 10 let.
Damašek je velmi nepraktický na kuchyňské použití. Varuji při častějším používání před noži co přechází ze střenky do čepele rovnou hranou, o tu si pak opíráš 2. článek ukazováčku a když krájíš více / častěji je to nekomfortní.
Značky zvol něco z osvědčené klasiky: Wüsthof Solingen, Zwilling, Dick (pokud sneseš název :D), a já mám rád i klasický český KDS Sedlčany.
Zajdi si je do obchodu osahat jak ti padnou do ruky, bez toho bych nůž nekoupil.

Mám ještě pár nožů co jsou ve sklepě, jako japonský velký plochý nůž vypadající jako sekáček a tak, ale ty jsou už spíše pro účely používání když vaříš profi pro hodně lidí, tak je na doma ani nevytahuju :) 

Takhle bych to viděl podle sebe:
seshora, potřebuješ první čtyři, tedy
1. univerzál s čepelí zhruba 14cm
2. zoubkovaný na pečivo
3. malý
4. chefs knife, oblé ostří (já mám velký ruce tak u mě je tohle jako univerzál a č. 1 jako malý :) )

plus

5. ocílka - tím udržuješ nože ostré pro běžné použití, mrkni na videa jak s tím zacházet, v podstatě 
před krájením párkrát přejedeš a je to, to úplně stačí, tím že budeš mít odpovídající ocel, ostří udržíš
6. brusný kámen na větší broušení pokud si brousíš sám, tohle je potřeba cca 1x za rok

nože které zatím nepotřebuješ, tipy na doplnění:
7. filetovací nůž
8. chefs knife s rovným ostřím
9. vykošťovací
10. ozdobné nože a jiné blbinky :)

 

20210131_102416_copy_800x800.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, knihomol napsal:

Je to pro mě 🙂 Mám nový byt, teď v čase covid jsem doma, tak se učím vařit. Vařím tak 2-3x do týdne. 15k za nože je pro mě blbost, asi bych si uřízl pár prstů. Limit bych si dal kolem 5-6k. Mám nějaké 2-3 levnější nože, ale přijde mi, že jsou pořád tupé (když bych si tipnul že je přes noc tupí trpaslíci, ale chyba bude asi na straně uživatele).

Mám menší ruku. U těch nožů mi jde o to, aby něco vydržel (myslím pár let) a nějaké věci typu damašek je sice hezký, ale pro mě zbytečné. Nechci žádné takové keramické nože. Líbí se mi ty japonské, četl jsem, že dobrý je i POK, ale neviděl jsem je nikde ke koupi v obchodě. 

Nože od p.Poka mám ,a na to že je dělal pán v letech (88roků),tak smekám. Nevím jak je to od něho s noži teď,byl na operaci se zákalem. Někde na knifu je vlákno,že už mu dělá problémy stát u ponku 6h, 😋svatá prostato 😁 Jsou ty nože super, hlavně ty řeznické jsou parádní. Nebál bych se i KDS, záleží zda chceš plastové ručky či jako já dřevo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jeden z nejlepší value-for-money ale považuju nůž na fotce čtvrtý zprava — Hiromoto Satu Hocho.
Mam ho 7 let, spolu s chef knive jej beru do ruky nejčastěji.
Pokud máš menší ruce, skvělá volba.
Jen je potřeba se o něj dobře starat, uhlíková ocel má svoje specifika. Zejm. po ručním umytí hned do sucha osušit.

http://www.noze-nuz.com/akce/santoku.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam od Poka sadu co som doniesol z nejakej vystavy. Ale co sme sa prestahovali a kupili mycku riadu, tak lezia len v polici, manzelka si nic lepsie nez Lidl nezasluzi :D. Byt tam miesto toho tusim ceresnoveho dreva nejaky silon davali by to tie noze asi v pohode, ale takto mi ich je luto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, bohus76 napsal:

Nože od p.Poka mám ,a na to že je dělal pán v letech (88roků),tak smekám. Nevím jak je to od něho s noži teď,byl na operaci se zákalem. Někde na knifu je vlákno,že už mu dělá problémy stát u ponku 6h, 😋svatá prostato 😁 Jsou ty nože super, hlavně ty řeznické jsou parádní. Nebál bych se i KDS, záleží zda chceš plastové ručky či jako já dřevo? 

Našel jsem stránky s noži pana Roka, jestli to půjde, tak je objednám. Aspoň je podpořím. Klobouk dolů v takovém věku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Čím brousíte Damaškové nože?
Máme doma v kuchyni od prosince dva
damaškové nože Kai, žena je používá téměř denně, na plastovém prkýnku. Dnes jsem jí pomáhal krájet maso a cítím, že už to není ono.
51d526ab9db564a3eb97c5faf7830829.jpg

https://brusnekameny.cz/cs/shun-classic-kai/150-dms-220-sada-2-nozu-kai-shun-nuz-dm-0701-a-dm-0706-4260163210043.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, bohus76 napsal:

Asi by chtěla ta ručka něčím napustit ( tungový olej např.).

Jo přesně , mám to v plánu , je cca 6 let starý . Jediný nůž u kterého nemá manželka nutkání dát ho do myčky , ale na lince se občas válí mokrý.....

Ten druhý je nový ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...