Přejít na obsah

Jaké kuchyňské nože


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 189
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Nedalo mi to abych zde nezmínil mojí poslední zkušenost s noži Tescoma AZZA.

Nože jsem koupil asi před 4 rokama a nedávno jsem si všiml, že mají všechni popraskané střenky - vždy u nýtů.

Vzhledem k tomu, že na nože je 10 letá záruka, neváhal jsem a zavolal na zákaznickou podporu a tam mi potvrdili, že nože mohu reklamovat.

Nože zaslány v sobotu a ve středu byly doma nože nové, v tomto maximální spokojenost.

Radši bych byl, kdyby mi vrátili peníze, ale co se dá dělat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to abych zde nezmínil mojí poslední zkušenost s noži Tescoma AZZA.

Nože jsem koupil asi před 4 rokama a nedávno jsem si všiml, že mají všechni popraskané střenky - vždy u nýtů.

Vzhledem k tomu, že na nože je 10 letá záruka, neváhal jsem a zavolal na zákaznickou podporu a tam mi potvrdili, že nože mohu reklamovat.

Nože zaslány v sobotu a ve středu byly doma nože nové, v tomto maximální spokojenost.

Radši bych byl, kdyby mi vrátili peníze, ale co se dá dělat ...

Měli jsme celou sadu nožů Tescoma Home profi, jsem se nechal zlákat názvem a zajímavou cenou. Ani ne do dvou let začaly rezivět pod střenkou. To jsem ale zjistil až když se jeden právě pod střenkou zlomil. U druhého krátce předtím vypadl jeden nýt. Bylo to ještě v záruce, tak jsem to šel vrátit a požadoval vrácení peněz kvůli ztrátě důvěry k této značce. To už jsem měl totiž informace, kterým se dalo věřit, že výroba probíhá v Číně a s kvalitou těžce zápasí (původní patriotismus pro českou značku se zcela vypařil). To bylo před deseti lety. Nevím jak jsou na tom s kvalitou dnes.

Koupili jsme sadu nožů WMF a pak i další kuchyňské vybavení a s klidem můžu napsat, že naprostá spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zálusk na tenhle nůž, nemáte s ním někdo zkušenost?

nejsem znalec nožů ale působí to na mě jako invicta.

 

já používám F. D i c k 1905 a je dobrej i když ho neumím nabrousit.

 

post-24237-0-55228400-1425493829_thumb.jpg

 

Naprosto úžasněj  je ale F. D i c k  RED Spirit. vařil jsem s ním u kamaráda na chatě a to je nůž s velkým N

 

post-24237-0-69088900-1425493920_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

ad damaskovy nuz: mam s temihle 'levnymi', z valne vetsiny leptanymi, tudiz technologicky 'zjednodusenymi' damasky spatne zkusenosti... nefunguji..

Přečetl sis popis? Dovolili by si to napsat, kdyby byl leptaný?

 

 

nejsem znalec nožů ale působí to na mě jako invicta.

To chceš říct, že nůž musí být extra drahý, aby řezal? Já když potřebuju opravdu ostrý nůž, beru si starý řeznický po tátovi (něco podobného jako jsou tyhle Pok), který není ani nerezový. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvl...mi to vycenzuruje nozirsky pojem. F. D i c k

 

Kdysiva davno mi mistr rikal, ze holi kde co...ovsem ostry nuz musi rozriznout veprovou stetinu podelne napul. Neveril jsem, ze to jde. Neveril jsem, ze bych tak dokazal nuz nabrousit. Jde to a dokazal jsem...ale to drbani se s tim jsem nenavidel. Dneska mame doma nejtupejsi noze v sirokem okoli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chceš říct, že nůž musí být extra drahý, aby řezal? Já když potřebuju opravdu ostrý nůž, beru si starý řeznický po tátovi (něco podobného jako jsou tyhle Pok), který není ani nerezový. :)

 

Na mě teda taky působí značka Damaster jako nějaký šméčko snad jen pro čechy (možná blbě hledám). Google vyhazuje jen český a možná slovenský stránky, což mi na to, že "disponuje 67 vrstvami špičkové oceli" přijde sakra divný.

Narážka byla pravděpodobně spíš než na cenu na to, že hodinky bys taky asi nevybíral v Alze, ale tam, kde se na hodinky specializujou. 100x radši bych si koupil Tebou zmiňovanej "Pok", než Damaster (už ten název je podezřelej - třeba takový hodinky z titanu Titanster by taky stály za úvahu). Osobně mám ke spokojenosti Hiromoto Saku Hocho za pár korun.

 

Edit: Teď koukám, že třeba taková značka jako Kanetsune má vrstev mrzkých 33. Možná by bylo zajímavý dohledat, jestli je 67 vůbec reálnejch.

        A jestli by si to dovolili napsat kdyby to tak nebylo, já myslim, že určitě.

Upraveno uživatelem busdriver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Damaster China?

akoze by to mohla byt nejaka vymyslena zalezitost pre nas okruh divakov a multi vrstvovy klam???

Upraveno uživatelem maxigabrielg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...