Přejít na obsah

Děkuji za to, že MPM fejky ne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Obávám se, že to je tzv. MPM, čili firmu jednoho zdatného obchodníka, které, když byl Prim po revoluci v potížích, koupil práva na tuto značku. S Primem to nemá nic společného, jde o čínský výrobek. Pak by to nemělo vůbec cenu kupovat. Ale určitě se ozvou povolanější a vysvětlí to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci poděkovat všem přispěvovatelům k téma Prim Automaty ,že jsem díky nim nenaletěl .Po zjištění faktů na netu jsem zíral co všechno je možné.Vzhledem k tomu , že jsem patriot chtěl jsem Primky , ale na pravé Prim nemám a tak zkusím jinou značku méně finančně náročnou v sektoru automaty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale trochu jsem ti opravil název vlákna. Teď sem přesunu příspěvky z tvého původního vlákna a chvíli to tu ještě nechám, než to zamknu.

 

To je v pořádku lépe bych to nenapsal , ale možná by bylo dobrý aby se do budoucna poučily podobný nováčci jako jsem já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci poděkovat všem přispěvovatelům k téma Prim Automaty ,že jsem díky nim nenaletěl .Po zjištění faktů na netu jsem zíral co všechno je možné.Vzhledem k tomu , že jsem patriot chtěl jsem Primky , ale na pravé Prim nemám a tak zkusím jinou značku méně finančně náročnou v sektoru automaty

 

Kdyby Ti "nesedly" Seika, můžeš se podívat na Orienty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci poděkovat všem přispěvovatelům k téma Prim Automaty ,že jsem díky nim nenaletěl .Po zjištění faktů na netu jsem zíral co všechno je možné.Vzhledem k tomu , že jsem patriot chtěl jsem Primky , ale na pravé Prim nemám a tak zkusím jinou značku méně finančně náročnou v sektoru automaty

Jinak ti ještě můžu doporučit prim sport automat. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Boleslavský hodinář mi Orienty rychle rozmluvil, že on to ale opravovat nebude. I toto může být důvod volby. Staré Prim mi schválil, jen ohlídat stav pouzdra. Renovace je nákladná.

 

Bohužel, dneska je skutečných hodinářů pomálu. I těch, co dělají staré primky - a na těch se všichni učili. Cizí značky umí pak už málokdo. Seiko nebo Orient, to bude stejný. Spíš změn hodináře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...