Přejít na obsah

Hodinkovnice


Doporučené příspěvky

Mně se osvědčilo řešení s krabicemi na pizzu - jsou úúúžasně stohovatelné :P ...jak do skříně, tak do trezoru. Hodinky v nich mám roztříděné podle kalibrů, na dně mám bublinkatou folii, aby se při běžné manipulaci neposouvaly. A když něco hledám, hned vím kam sáhnout.

Na těch umělohmotných krabičkách je pro mě problém s hodinkymi s originálními řemeny - neustálým ohýbáním se dost ničí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no jestli máš čas a nezaleží ti zas tak na vzhled, tak v Praze na Sapě (ano, ta tržnice) prodávají plastovej stojánek, jeden stojí asi 20kč, anebo mají jednu dlouhou, obtaženou nějakou látkou za 100kč/ks

Díky za info... Bohužel Praha je trochu z ruky.  Objednal jsem na zkoušku 10ks stojánků za 13$ z eBaye... Tak uvidíme, jestli se vejdou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to super pohled. Přečti si Mischovo nejnovější vlákno a popřemejšlej...

Přečetl jsem... Je to smutné...

Na druhou stranu, než skladovat hodinky někde v trezoru, tak to radši vůbec...

Primky mám rád a rád se na ně dívám... 

A pokud by nás už někdo vykradl, tak si myslím, že těhle pár hodinek by mne asi netrápilo až zas tak moc...

Teda trápilo, ale ne z finančního hlediska... Naštěstí jsou to "jen laciné" hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěděl jsem, do kterého vlákna to dát, tak to peru sem - Hlásím, že jsem dokončil svoji hodinkovnici :)

 

attachicon.gif2013-07-22 19.23.53.jpg

 

Teď ještě nějaké rozumné stojánky a bude to KouKej :)

 

To je pěkné, jen škoda, že něco podobného se mi už nikam nevejde. Sbírám ještě grafiku, takže už mám stěnu plnou... A na chodbu už jsem naplánoval něco jiného.

 

Jinak stojánky by šly i vyrobit - proužek plechu vyříznout, ohnout podle kopyta a připevnit na dřevěný špalíček. Ale zkoušet to nebudu, už takhle mám naplánovaných tolik věcí, že by to stačilo na celou pětiletku  :D  Zkusím se ale ještě zeptat, kde sehnali ty pěkné stojánky do Pánské pasáže, ty se mi líbí asi nejvíc.

 

Luďku, kde vlastně visí tvoje renovace? Nebo jsi všechno rozdal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stojánky jsem už vyřešil - koupil jsem tyhle http://www.ebay.com/itm/230949629473?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

post-23687-0-13375700-1375078750_thumb.jpg

Za tu cenu jsou docela pěkné... Takže jsem po prvních deseti testovacích kusech hned objednal další :)

 

Co se týče mých renovací, (kuchyňských hodin), něco mi visí v kuchyni, něco v ložnici a z některých se těší moji známí...

Zase tak moc jsem jich ještě neudělal :)

 

Ale pořád čekám, až se pochlubíš ty ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stojánky jsem už vyřešil - koupil jsem tyhle http://www.ebay.com/itm/230949629473?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

attachicon.gif!B59l1UgEGk~$(KGrHqV,!iUEyeJjECu!BMvqvIu3J!~~_1.JPG

Za tu cenu jsou docela pěkné... Takže jsem po prvních deseti testovacích kusech hned objednal další :)

 

Co se týče mých renovací, (kuchyňských hodin), něco mi visí v kuchyni, něco v ložnici a z některých se těší moji známí...

Zase tak moc jsem jich ještě neudělal :)

 

Ale pořád čekám, až se pochlubíš ty ;)

Skoro stejné stojánky kupuju tady, a je to vlastně za stejné prachy. Teď jsem jich bral 100ks. Dodání bez problémů do 5 dnů.

http://www.batata.cz/detail.php?zbozi=2684740

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Na sbírku používám třípatrové krabice původně na uložení mincí. Drobnou nevýhodou je, že se hodinky při manipulaci hýbou a otáčejí. Nechal jsem vyřezat z plastu rámeček s otvory pro hodinky a nahradil jim původní rozdělení v krabičce. Rámeček jsem nabarvil a pod něj nalepil semišovou látku. Poslední úpravou bude doplnění štítku s číslem typového označení podle katalogu.

 

post-967-0-06330500-1446046922_thumb.jpg

 

post-967-0-45104900-1446046949_thumb.jpg

 

post-967-0-57065800-1446046961_thumb.jpg

 

post-967-0-90491300-1446046976_thumb.jpg

 

post-967-0-46007600-1446046982_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Luk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky stěžejky nemají, nešly by vložit do rámečků. Tím že je výstupek vyroben přesně, hodinky drží samy a ani při větším náklonu nevypadávají. Kdybych plato otočil, tak samozřejmě vypadnou.  

 

Ale asi jsem použil špatnou barvu nebo dobře neodmastil povrch, protože se z plastu loupe poměrně snadno. To budu muset ještě vychytat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...