Přejít na obsah

Batoh


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 164
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nosím všude Goruck. Byl drahej, ale má US army specifikaci, vyrobený je z amerických komponent ve Státech, doživotní záruka. Nemůžu si ho vynachválit.

Akorát za tu cenu by sis koupil tak 5 Deuterů :)

attachicon.gifGR1_The_Ideal_Challenge_Ruck_Goes_Great_With_Mud_and_bricks.jpg

Bych nečekal , že i batohy můžou cenově růst nad retail price. Koukal jsem na ebay, jestli nenajdu nějaký Goruck Radioruck. Je tuším 20 litrů, ztratil jsem ho a teď nosím cca 3 roky SK26, který je trochu větší (26L). Obecně se Goruck z druhé ruky moc nesežene, a navíc oba jmenované modely už se nevyrábí. Našel jsem aukci na svůj SK26 a bum ho, použitý batoh prodaný za desítku.Já ho kupoval někde kolem 250 dolarů v ve slevě.

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je tu někdo, kdo objednával přímo z eshopu Mystery Ranch? Zajímaly by mě dodací lhůty. Po dlouhé době jsem se totiž nechtěla otravovat s celníkama a platit poplatky z (navíc dost vysokého) poštovného a řekla si, že si nechám batoh přivézt přes oficiálního distributora. Výsledek? Od srpna čekám... Ne, že by Khard od Arcteryxu nezvládal práci s přehledem, ale přece jen... ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo, kdo objednával přímo z eshopu Mystery Ranch? Zajímaly by mě dodací lhůty. Po dlouhé době jsem se totiž nechtěla otravovat s celníkama a platit poplatky z (navíc dost vysokého) poštovného a řekla si, že si nechám batoh přivézt přes oficiálního distributora. Výsledek? Od srpna čekám... Ne, že by Khard od Arcteryxu nezvládal práci s přehledem, ale přece jen... ;)

 

Selection? Co Ti k tomu řekli k tý dodací lhůtě? MR poštovný teda děs koukám... a já si dával obklad na hlavu za 75$ z hill people gear, USPS a trvalo to celej měsíc včetně vyřízení cla a dph..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Selection? Co Ti k tomu řekli k tý dodací lhůtě? MR poštovný teda děs koukám... a já si dával obklad na hlavu za 75$ z hill people gear, USPS a trvalo to celej měsíc včetně vyřízení cla a dph..

Jo, u nich už bohužel klasika. Od First spearu jsem nakonec po čtvrt roce radši objednala sama :D . Prý jim kompletují objednávku v USA ;). V mezičase jsem koupila "beaver tail" od Kifaru, šlo mi to sem týden, bez cla... Co máš od HPG? Já od nich zvažovala Mountain Serape na letní spaní, ale nakonec to asi vyhraje Cumulus Quilt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jen tarahumaru, ta pohodlnost mě dost nadchla, mystery ranch se může jít zahrabat :D .. teda aspoň 3DAP mně nesedl, ať sem to nastavoval, jak sem chtěl, plus byl teda na carry-on zbytečně těžkej. Teď budu přiobjednávat Aston House a nějaký drobnosti, jen mě štvě, že sem to nestihl před dovolenou, ptž. měli problémy s váhovym limitem na objednávky do ČR. Nad Kifaru taky už přemejšlim dlouho, ale velikostně sem si úplně nic nevybral, možná tak Antero.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já právě čekám na ASAP, takže takový objemový ekvivalent, to by bylo zajímavé srovnání :) . Co se 30l týče, tak nedám dopustit na toho kharda - projel toho se mnou hodně a bez jediného problému, neuvěřitelně pohodlnej batoh i s větším narozením, s vestou, bez vesty, prostě univerzál. Snad jen jednu věc bych změnila - odnímatelný bederák, stejně ho v 90 % nepoužívám. Kdyby dělali nějakou 15l v LEAF řadě, tak neváhám a zase sáhnu po Arcteryxu. Z Kifaru jsem vzala jen ekvivalent Stick-It od MR právě na rozšíření ASAPu, ani nevím, jestli to bude sedět, ale snad by mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se 30l týče, tak nedám dopustit na toho kharda.

 

Po tom pokukuju už taky dýl, myslim že sem to nakonec odložil taky kvůli váze a byl sem línej jet do selection s metrem, zjišťovat jestli má do 55cm na vejšku :D .. Ještě si teda nejsem jistej, jak dobře funguje samostatně bez nějakejch dalších vnějších organizerů...

 

Aer

 

Vim o nich, zajímavá značka, akorát teda spíš do města, do přírody bych vzal něco jinýho. Ja vzal jako urban batoh takovou konkurenci Aer Heimplanet, kvůli lepší dostupnosti z německa a taky spokojenost.

 

No ještě že to nestojí jak hodinky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám už 4 roky TASMANIAN TIGER Mission Pack Mk II, dávám mu záhul jak to jen jde. Tahám ho do lesa, na cvičení, chodím s ním do práce, na dovolenou - náhodou jeho rozměry přesně splňují míry pro palubní zavazadlo :lol: ....a je skoro jak nový, maximální spokojenost.

Akorát vypadá ,,vojensky´´, což mě už vadí, tak přemýšlím o nějakém civilnějším báglu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Selection? Co Ti k tomu řekli k tý dodací lhůtě?

Tak mi to nedalo a zase jsem jim napsala. Odpověď:

"Mystery Ranch to prostě ještě nemá, opravdu na tom děláme a nezapomínáme na Vás. Chápu, že je to frustující, ale teď musíme jen čekat."

:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo a zase jsem jim napsala. Odpověď:

"Mystery Ranch to prostě ještě nemá, opravdu na tom děláme a nezapomínáme na Vás. Chápu, že je to frustující, ale teď musíme jen čekat."

:/

 

To já bych to asi vzdal, takovou trpělivost nemám. Jestli nejsou schopný domluvit aspoň nějakej deadline, byť třeba půl roku, tak pak je to takový kyselý čekání s nejasným koncem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

To já bych to asi vzdal, takovou trpělivost nemám. Jestli nejsou schopný domluvit aspoň nějakej deadline, byť třeba půl roku, tak pak je to takový kyselý čekání s nejasným koncem..

Tak jsem se na ně vykašlala, když mi 28. 11. znovu potvrdili, že se to nijak nehýbe. 29. 11. jsem si bágl objednala ze zahraničního eshopu a včera ho vyzvedla na poště. Sice jsem si musela trochu připlatit, ale mám ho konečně v ruce!  :clap: .

 

První dojem super, vše dle očekávání, takže mě čeká období "vylepšování" - začernit výšivku, aby tak neřvala (obecně loga ze všeho sundavám, když to jde), odstranit "držátka" zipů a nahradit je paracordem, aby to necinkalo a uvidíme co (jestli něco) dál. Grab it od Kifaru na něj sedne bez problémů, takže taky spokojenost. V prosinci mě čeká krátká dovolená, tak bágl pořádně vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já testoval teď na dovo tu tarahumaru a myslim, že to bude fungovat. Teda vono šlo spíš jen o tahání po plážích a místních cestičkách na venkově, ale zatím mě teda baví. No a teď má dorazit ten Aston, ale zasekl se někde v Praze nečekaně. Od 5. prosince beze změny, tak jen doufám, že to trvá poště teď v tomhle období.. Se dycky děsim, když to takhle trvá dýl jak tejden, že mě pošta neni schopná kontaktovat a pošle to zpátky do US.

post-22217-0-73461100-1513174868_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já testoval teď na dovo tu tarahumaru a myslim, že to bude fungovat. Teda vono šlo spíš jen o tahání po plážích a místních cestičkách na venkově, ale zatím mě teda baví. No a teď má dorazit ten Aston, ale zasekl se někde v Praze nečekaně. Od 5. prosince beze změny, tak jen doufám, že to trvá poště teď v tomhle období.. Se dycky děsim, když to takhle trvá dýl jak tejden, že mě pošta neni schopná kontaktovat a pošle to zpátky do US.

No, bacha na to, možná bych se nebála poprudit celníky - docela ochotně a rychle reagují na mail: sklad.praha120@cpost.cz . Tak pak poreferuj, já kdybych pošilhávala po +- téhle velikosti, tak bych vzala 60l kharda, protože ta 30 od nich je prostě nejlepší bágl, co mi prošel rukama. Ale myslím že HPG, MR, Triple Aught Design a GoRuck jsou rozumná alternativa ;) . Ale je to podobná nemoc jako s hodinkama - když někomu řeknu, kolik jsem ochotná dát za batoh... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...