Přejít na obsah

Batoh


Doporučené příspěvky

Ahoj, protoze je zde spousta turistu a urcite mate zkusenosti i s batohy, chtel bych Vas pozadat o radu/doporuceni pri hledani batohu. Posledni dny jen hledam na internetu a celkem uz mam prehled co je na trhu, ale treba mi jeste neco uteklo.

 

Co hledam:

  • Turisticky batoh v litrazi 25-30l.

 

Pres co nejede vlak:

  • velikost vice nez 30l ne
  • zadovy system se sitkou urcite ne a 9 bouli ala Pinguin Ace take ne. Preferuji pevnesi zada s nejakou eva penou s vyztuhou nebo neco podobneho a take aby to setrilo obleceni.
  • nutnosti je bederni pas, preferuji odnimatelny, ale protoze na trhu moc batohu v teto litrazi s touto vlastnosti neni, nejspise se spokojim i s pevnym. Kapsicka na bederaku je prinosem.

 

Plusy:

  • vice prihradek, jedokomorovy/dvoukomorovy je mi v zasade jedno
  • bocni kapsa/kapsy na velkou lahev, poutka na hulky
  • integrovana plastenka
  • radeji mam batohy uzsi a vyssi nez siroke
  • cena do cca 3000Kc
  • vzhledem k tomu, ze mam skoro metrak tak nejsem zadny honic gramu, takze vaha je v zasade jedno, jestli to bude 900 nebo 1400g nerozhoduje.
  • vstup radeji prostrednictvim zipu nez "viko" (snad mi rozumite :-)) 

 

Dekuji za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 164
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Batoh ... všichni řeší co je dobrý, co vydrží apod. ... pro běžného uživatele je super cokoli od Osprey,. Za dobrý peníze super kvalita. Ale i mezi batohy existuje něco jako Rolex mezi hodinkami ... Eberlestock, mám, či jsem měl několik a je to naprosto dokonalý. Konečně většina vojenských speciálů je od Eberlestock :)

 

http://www.eberlestock.com

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deuter Trans Alpine

 

- nekolik velikostí a verzí, ze kterých si můžeš vybrat, splňuje prakticky všechno, ty nový už jsou fakt vychytaný, výborný zpracování... Už jsem kupoval čtyři (2 pro sebe a 2 pro rodinu) a s novým bych zase sáhnul pro něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deuter Trans Alpine

 

- nekolik velikostí a verzí, ze kterých si můžeš vybrat, splňuje prakticky všechno, ty nový už jsou fakt vychytaný, výborný zpracování... Už jsem kupoval čtyři (2 pro sebe a 2 pro rodinu) a s novým bych zase sáhnul pro něj.

Ahoj, jakou mas velikost? Vejde se do kapsy na bederaku mobil dnesni velikosti cca 6"? Do bocni kapsy 1,5l PETka asi nevleze vid?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TransAlpine je super zavazadlo, na fotce je prázdnej, 1,5 l PETka do boční síťky v pohodě, do kapsy na bederáku jsem nacpal ajfoun 5S, větší telefon už ne. 

post-12657-0-43798900-1547061146_thumb.jpg

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jakou mas velikost? Vejde se do kapsy na bederaku mobil dnesni velikosti cca 6"? Do bocni kapsy 1,5l PETka asi nevleze vid?

 

Kolega už odpověděl za mě. Věřím, že budeš spokojenej. Já mám starou pětadvacítku, pak novější 28l s prodlouženýma zádama a teď na Vánoce jsem kupoval 24l v modrý. Ten novej systém schovávací kapsy na helmu/bundu místo starých popruhů je perfektní. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

TransAlpine je super zavazadlo, na fotce je prázdnej, 1,5 l PETka do boční síťky v pohodě, do kapsy na bederáku jsem nacpal ajfoun 5S, větší telefon už ne.

Nesmrtelný batoh, mám ho cca 15 let, kolo, jednodenní hory, fakt držák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inac ja nosim teraz Patagonia Black Hole 25 ( cca 90eur ) a neviem si ho vynachvalit. Nosim do ako city bag a na 1dny hiking taktiez. 25l, vode odolny, kvalitne materialy.

ja se zamiloval do tohohle batohu a dumam, jestli si ho mam koupit - nosil bych ho tak jednou za rok, ani nevim kam, ale vypada supr..

 

1-0007-img-3214.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...