Přejít na obsah

Moje Primky


Vit

Doporučené příspěvky

Nene, pekny to ma, moc pekny. Hlavne teda ty Pavouky se mi libi, asi ze je nemam:-) Jestli to teda jsou ony. Mam jedny Primky se zahnutejma nozkama a Pavouk to pry neni. Ale neziju doma tak dlouho, ze uz ani nevim jaky Primky mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nene, pekny to ma, moc pekny. Hlavne teda ty Pavouky se mi libi, asi ze je nemam:-) Jestli to teda jsou ony. Mam jedny Primky se zahnutejma nozkama a Pavouk to pry neni. Ale neziju doma tak dlouho, ze uz ani nevim jaky Primky mam.

 

Díky, ten jejich šupinkový číslník mám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje Primky:

Teprve dnes jsem si tohoto vlákna všiml. Krásná klasika a velikostně se mi také zdají přiměřené.

 

 

To je co mě štve,starý prim dělal tyto číselníky běžně /i metalické/,bohužel Elton je již neumí. :sad01_anim: Také se mi tyto plastické ciferníky líbí.

Já myslím, že jsou schopní číselníky s reliéfním povrchem nebo s pokovením na objednávku do hodinek dát, i když by výrobu někomu zadali. Nedávno jsem viděl jeden komplikovaný a velmi působivý číselník vytvořený v jednom provedení podle požadavků klienta. Otázka samozřejmě je, kolik by individuální číselník s reliéfním povrchem stál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...