Přejít na obsah

Něco "hravého" na léto


Doporučené příspěvky

Jo koukal jsem na ně, pěkný, ale už dost robustní, možná až moc. Nicméně uvažoval jsem o nich

 

Victrorinox dive master 500.

 

Mám černé,ale mít na léto oranžové,taak bych se nezlobil :)

Nicméně trošku masivnější jsou,ale dá sa...

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně je tam dost černý. Jestli něco na letních hodinkách nenchci a nebo jen v míře nezbytně nutné, tak je to právě ta černá.

 

EDIT: nečtu a pozdě reaguju, takže nic. zmiňoval jsem taky Glycine 2-tone

Upraveno uživatelem Sedlinarkrage
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady máš jedny barevný a maj dokonce i moc pěkný ručičky ... Jinak jsou to zaručeně švýcarský Lancaster italy :suicide_anim:

 

 

 

 

Super, přesně něco takovýho jsem hledal. ÓÓÓ díky bože díky :notworthy: :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No problém je evidentně s tou modrou. Na těch reklamních fotkách jaksi ten cifr působí o dost zářivěji, výrazněji a světleji. Tady už tomu chybí ta živost.

 

S Mido mám problém v tom, že fotky, co postuje Snow, jsou super. Ale fotky na živo, už je dost velká nuda :

5942991421_707a27079c.jpg

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, ackoliv jsem si myslel, zemam vice mene vybrano, tak me nejak opustila myslenka na quartz a chrono (kdyz je luneta, da se zit i bez chrona) a do hlavy se mi preci jen zavrtal cervicek Mido ocean star v modre. Mate nekdo predstavu, kde je v CR koupit? .Nasel jem pouze nejaky shop v Jihlave, kde za ne chteji 18.000 coz mi prijde trochu premrstene. Nemate je nekdo v okoli OV? Rad bych je videl nazivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem ti rozumim co shanis, presne neco takoveho mam doma, sice Festina a WR jen 100m, nicmene kdysi davno me prvni "opravdove" hodinky, takze i trochu nostalgie, ale na leto idealni, jak ja je nazyvam, tk je to summer time watch.. At nejsem uplne OT, co třeba něco jako je tohle?

 

EDIT: Odkaz

post-14607-048099200 1359707433.jpg

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ty žlutý seika nevypadají vůbec zle, možná by to mohlo být něco méně mohutného, ale v zásadě ano. te´d se peru s Midama, chtěl bych je chtěl, ale 1. je to nad stanovený cenový limit. 2. než bych do toho šel, chtěl bych to vidět naživo. 3. radši bych je koupil u nás z důvodů případné reklamovatelnosti a krom jednoh Jihlavského shopu, kde neví kolik za ně chtít je nikde nemají.

 

Celkem ti rozumim co shanis, presne neco takoveho mam doma, sice Festina a WR jen 100m, nicmene kdysi davno me prvni "opravdove" hodinky, takze i trochu nostalgie, ale na leto idealni, jak ja je nazyvam, tk je to summer time watch.. At nejsem uplne OT, co třeba něco jako je tohle?

 

EDIT: Odkaz

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Kdby sis přečetl vlákno, tak víš, že černou na cifru rozhodně nechci :sad01_anim: 2. Mají být na gumě (pokud možno originální) 3. Působí na mě brutálně masivně, chci něco vizueleně lehčího a subtilnějšího. Zatím nejvíc mi asi sedí modrý Mida, který sem nahodil Snow, akorát mi nikdo neumí proadit, kde je v ČR sehnat a pokud možno s jinou než přehnanou cenu.

 

Nechcem si robit reklamu na svoje vlákno v inzercií, ale Certiny DS3 mali povodne spĺňať úlohu čisto letných hodiniek... :)

 

post-11545-134899009464.jpg

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tyhle? Jsou to sice automaty, ale mají WR 200M, mají safír s AR, mají dobrou lumi(ještě vylepšenou oproti normálním makům), otočnou lunetu s lumi bodem a s kaučukem z toho jsou takovýhle parádní hodinky. A za to co ušetříš si můžeš koupit watchwinder a nebudeš mít s těma hodinkama takovýho štelování :smile_anim:

 

eeeej, moje foto mojich ex oranžád worried_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Kdby sis přečetl vlákno, tak víš, že černou na cifru rozhodně nechci"

Neboj, precital som si vlakno. Na ciferniku je v celku svetla modra s bielou a oranzovou, cierna je len luneta.... :)

Ale prekvapil si ma s tou masivnosťou, oni to sú totiž strašne krpaté hodinky, takze asi pojdem pekne fotit nové fotky a hlavne nie na mojej mini ruke. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...