Přejít na obsah

Fortis Pilot nebo Stowa Flieger z druhé ruky


Doporučené příspěvky

Ještě jsem chtěl dodat. Já to teda nechtěl psát jo... ale asi mě pošlete kluci do patřičných míst... já ty Stowy dám asi na gumový řemínek.... Mám tady Hirsch Hevea a pak ještě jeden kaučukovej s překlápěčkou, obojí kvalitní gumové řemínky. Uvidím jak se bude nositi ten kožený, já jsem ještě hodinky s koženým řemínkem neměl, ale když mi to nebude vyhovovat, tak tam dám pěknej gumák rolleyes.gif. Jestli můžeš Algy vystavit fotku řemínku, rád bych se kouknul.

 

 

No bohužel jsem právě dnes tyhle flígry věnoval dceři, zatím na tom orig. hnědém koženém řemeni bez nýtů. Fotku hodinek s tím novým od simona nějak nemůžu najít.....

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jenom doplním, že jsem dnes místo Stowy Flieger koupil nové Fortis B-42 Marinemaster na kaučuku. Přehodnotil jsem a "zabouchl" jsem se do Marinemasterů a když na ně koukám, tak jsme udělal dobře. Objednávku na Stowy s omluvou stornuji snad mi to odpustí. Na ukázku připojuji fota co jsem udělal, nejsem dobrý fotograf tak mějte pochopení... :rolleyes:

post-26998-0-73114700-1364231528_thumb.jpg

post-26998-0-91083500-1364231575_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že zubatá luneta nemá funkciu píly ako u Rolexiek (?) Jamesa Bonda :) Fotkou si len potvrdil, že Marinemaster má najlepšiu lumi. Užívaj si ich.

edit: najlepšiu - rozumej len v kolekcii Fortis hodiniek.... vlastne, určite aj jednu z naj celkovo.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...